Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drastyczne diety

25 maj 2011 - 22:59:56

ooo to coś dla mnie ;D kocham Takie tematy ; D
a więc... mam taki sposób ale nikomu nie polecam...jeżeli potrzebuje zjechać z 5 kg w ciągu tygodnia..wystarczy przez 5 dni na śniadanie jeść płatki najlepiej musli z mlekiem 0,0% wżerać tylko jabłka i pić dużo wody... nie wiem ..ale na mnie to działa ;D po tygodniu nie wolno się zacząć obżerać tylko stopniowo jeść...a waga nie wraca ;)
ale dieta jest bardzo ciężka.

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Drastyczne diety

08 sie 2011 - 12:27:35

Opowiadajcie jeszcze ;)

niezweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 1/5

Drastyczne diety

12 sie 2011 - 16:45:13

Ja nigdy nie byłam fanką takich rozwiązań. Raz zastosowałam drastyczną dietę, to do teraz mam drobne problemy z żołądkiem, także wolę już nie eksperymentować. Szczególnie, że takie diety działają na krótką metę, po ich zakończeniu kilogramy wracają na swoje miejsce.

Drastyczne diety

15 sie 2011 - 15:53:29

dieta 500 -700 kcal przez 2 miesiące...skutki:ogólne osłabienie organizmu,do tej pory(stosowałam te diete 2 lata temu)wypadają mi włosy ,mam zawroty głowy,łamią mi sie paznokcie. Wnioski- jeden wniosek-nigdy więcej takiej diety.

Drastyczne diety

15 sie 2011 - 16:05:08

Ja nie popieram takich diet cud.. Osobiście schudłam trwale 9 kg (już 1,5 roku po tym,jak skończyłam z takim typowym odchudzaniem) i nie przybyło mi ani kg.. Po prostu dieta MŻ,na początku było nie za fajnie z takim rozepchanym żołądkiem ale przyzwyczaiłam się i teraz nie wyobrażam sobie zjeść tak dużo jak dawniej. Nie smażę,rzadko jem fast foody,dużo warzyw,owoców itd. Nie chudnę już ale też nie tyję :) Od jutra mam dietę od dietetyka zaplanowaną,przez miesiąc mam zrzucić jeszcze 5 kg (planowana waga 57 kg, 170 cm wzrostu). Do tego mam karnet na bieżnię w podciśnieniu :) Najwięcej ważyłam 69,900 więc jak dojdę do 57 kg będę w pełni zadowolona i więcej nie pomyślę o odchudzaniu :) Dziewczyny-trzymać kciuki!

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Drastyczne diety

16 sie 2011 - 12:57:35

A ja trzymam się swojego zdania, że z takich drastycznych diet, to więcej szkód niż pożytku. Co z tego, że kilogramy na początku fajnie lecą, jak zostawiają po sobie zmęczony organizm, flakowatą skórę i słabe ciało.Moim zdaniem lepiej zastosować po prostu metodę zdrowego żywienia plus trening aerobowy i ewentualnie jakiś suplement (np. proszek zasadowy langsteiner) i nastawić się na dłuższy proces, bo skoro miało się czas na obżarstwo, to powinno się znaleźć czas na racjonalne i rozsądne odchudzanie

następna dyskusja:

1kg każdego tygodnia!!!