Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:34:09

DZIEWCZYNY !!:)

W lipcu, dokładnie 2 lipca mam wesele. Chciałabym oczarować swojego chłopaka kreacją. Chce kupić jakąs dopasowaną sukieneczke w czerwonym kolorze. Tylko teraz sobie tak pomyślałam, że może pasowałoby schudnąć jeszcze do tego czasu 5 kg. Waże dokładnie 65 kilo przy wzroście 161 cm.
Macie jakieś swoje sprawdzone i szybkie sposoby na schudnięcie w miesiąc 5 kg?

;**

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:38:56

moze dieta białkowa? poszukaj sobie na ten temat coś na googlach ;)
lub cwiczenia i zdrowe odzywianie , przy okazji bedziesz miec jedrne i wysportowane ciało.

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:44:38

Ja radzę zdecydowanie dużo dużo ruchu-nie dość, że schudniesz, to i kondycję sobie poprawisz :)
Serduszko będzie zdrowsze, płuca :)
Ja sama zaczynam wkrótce biegać, jeździć rowerem no i rolki do tego :) Tylko myślę jeszcze, jak to wszystko ze sobą pogodzić, no i ze studiami dziennymi ;p

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:45:32

bieganie + dieta south beach ;) polecam! pyszne jedzonko i szybki efekt.

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:48:17

dieta Dukana, ja w miesiac spadalm 6kg :)

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:49:56

Mniej tłustych i słodkich rzeczy, a więcej warzyw, ciemne pieczywo, jogurty naturalne, chude mięsko, dużo dużo wody i przede wszystkim ruch! Dużo ruchu. Kiedy tylko możesz.

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:52:36

Cytat
santanka
dieta Dukana, ja w miesiac spadalm 6kg :)
No tak tylko że dieta Dukana nie kończy się po schudnięciu. Trzeba tą wagę jeszcze utrwalić

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:53:46

Ja w 4 tyg. zrzuciłam 4 kg:) Odstawiłam słodycze (ciastka, cukier, czekoladki, batony itp.), alkohol (ani grama) i zamiast białego pieczywa jadłam razowe.
Efekt przerósł moje oczekiwania:))) Polecam!!!
A! I ruch też nie zaszkodzi:)))

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:54:33

Ja w zeszłym roku w miesiąć schudłam 6kg na diecie 1000 kalorii. Byłam tylko na diecie-nie uprawiałam żadnego sportu(nie licząc biegania za synkiem po placu zabaw itp), ale INTENSYWNIE dbałam o ciało-tzn stosowałam błoto antycellulitowe, balsamy, pelingi... Byłam bardzo zadowolona z efektu-bez wstydu założyłam bikini nad morzem.

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 14:59:50

no ja jestem od stycznia na tej 1000 kcal i jak zaczniesz to moim zdaniem w miesiąc dasz rade, optymalnie chudnie sie 3-4 kg w miesiąc plus kilo spada zawsze to woda z organizmu... i moim zdaniem taka dieta jest zdrowsza niż dukan, bo jesz co chcesz

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 23:07:44

ruch to ja mam zapewniony w gabinecie ;p jak biegam pomiędzy dwoma lekarzami ;)
Wiem, że dieta tysiąca kalorii pomaga bo sama spadłąm z wagi z 81 na 65 ;) ale teraz jak mam dwie prace cieżko mi jes jeszcze chodzić na np fitnes bo najnormalniej w świecie brak mi czasu od 8 do 20 jestem w pracy. Ale hehe obiecuje sobie że nie jem żadnych słodyczy, cukier już daaaawno odstawiłam, wode piję 1,5 l dziennie (przynajmniej staram się:)) jem ciemne pieczywko i jogurty naturalne ;) od jutra postanawiam to wszystko ;))

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 23:10:47

W 2 mc 10 kg.

Praktycznie głodówka. Wróciło 5 kg, byłam młoda i głupia. Nabawiłam się anemii, i tyle:)

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?

15 maj 2011 - 23:15:40

Przede wszystkim duzo ruchu. Np trzy razy w tygodniu intensywny aerobik, a w międzyczasie rowerek? Ja tak ćwiczyłam i zrzuciłam 13 kg w ok 2 miesiące. Do tego zero słodyczy, minimum tłuszczu i brak białego pieczywa. U mnie to poskutkowało. Trzymam kciuki :)

następna dyskusja:

Ukąszenia komara i meszki