Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

7 minut temu

Biznes

11 minut temu

tabernakula sklep

31 minut temu

zakupy internetowe

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

antykoncepcja

27 kwi 2009 - 16:38:31

hej dziewczyny. mam pytanie.. czy używa/używała może któraś z Was tabletek antykoncepcyjnych Novynette? miałyście jakies skutki uboczne? jak się po nich czułyście? przytyłyście, bo tego sie najbardziej boję :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-27 16:43 przez martyska.

antykoncepcja

27 kwi 2009 - 16:44:50

ja mam yasminelle i nic mi nie jest wczesniej mialam regulon i roche oszolomiona byłam

antykoncepcja

27 kwi 2009 - 16:53:03

Cytat
blackangel35
ja mam yasminelle i nic mi nie jest wczesniej mialam regulon i roche oszolomiona byłam

ja mam tez yasminelle. i nic mi nie jest.

antykoncepcja

02 maj 2009 - 02:45:52

Ja takze nie znam nikogo kto by stosowal Novynette.
Ja natomiast stosuje stosunkowa metode krazek dopochwowy Nuvaring. Jest bezpieczniejszy od tabletek i plastrow. Nie trzeba o nim pamietac codziennie bo wkladam go na 21 dni. Bardzo dobrze mi sluzy. Seks mozna z nim uprawiac na luzie.:)

antykoncepcja

02 maj 2009 - 09:43:20

Z tego co wiem to Novynette brała moją kumpela. Ale nie narzekała, żeby coś jej było, żadnych zmian w postaci kilku kg też u niej nie widziałam :D

antykoncepcja

02 maj 2009 - 09:46:33

a ja radzilabym zastosowac inna metode poniewaz tabletki anty strasznie wyniszczaja organizm!

antykoncepcja

02 maj 2009 - 09:53:12

Ja mam na zbyciu 1 opakowanie Novynette (kupione miesiąc temu). Po prostu przestałam brać.
Nie przytyłam, nie miałam ŻĄDNYCH skutków ubocznych. Ogólnie polecam ze swojej strony.
Jedyne czym się rozczarowałam to to że biust też ani drgnął ;(
Ale za to mój okres stał się regularny i mniej bolesny :)

antykoncepcja

02 maj 2009 - 10:00:40

Stosowała może któraś DEPO PROVERE zastrzyki? Lekarz przepisał mi to ze względu na karmienie piersią, jednak nie ma po tym wcale okresu. Z jednej strony to cieszy z drugiej nie. Co wy sądzicie o tym zastrzyku?

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

antykoncepcja

02 maj 2009 - 10:02:18

Cytat
zowig
Ja takze nie znam nikogo kto by stosowal Novynette.
Ja natomiast stosuje stosunkowa metode krazek dopochwowy Nuvaring. Jest bezpieczniejszy od i plastrow. Nie trzeba o nim pamietac codziennie bo wkladam go na 21 dni. Bardzo dobrze mi sluzy. Seks mozna z nim uprawiac na luzie.:)

o ja sie ostatnio nad tym zastanawiałąm ;D ale narazie testuję plastry

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

antykoncepcja

02 maj 2009 - 10:04:04

ja mam na zbyciu dla mam karmiących - Azalie 1op i Cerazette 1op
a moja koleżanka jak karmiła to miała zastrzyki ale mówiła że okropnie się po tym czuła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-02 10:07 przez ajri.

antykoncepcja

02 maj 2009 - 23:13:47

Cytat
grobek
Stosowała może któraś DEPO PROVERE zastrzyki? Lekarz przepisał mi to ze względu na karmienie piersią, jednak nie ma po tym wcale okresu. Z jednej strony to cieszy z drugiej nie. Co wy sądzicie o tym zastrzyku?
Ja uzywalam te zastrzyki i serdecznie odradzam. W ciagu 3 mcy spuchlam jak balon, przytylam 13 kg. Nie moglam tego zachamowac. Nie obzeralam sie, ale diety nic nie dawaly. Walcze z tym juz ponad rok i jest ciezko.Zaczelam stosowac krazek NR i nic waga stoi mniej wiecej w miejscu. Juz nie przybywa kg ale tez nie udaje sie schudnac. Czyms musze sie zabezpieczac aby miec swiety spokoj.

antykoncepcja

04 maj 2009 - 16:02:34

U jednych tabletki powodują tycie, u innych wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od organizmu. Więc zostaje powiedzieć tylko jedno-jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ja biorę od ponad 3 lat rigevidon i jestem baaardzo zadowolona

antykoncepcja

19 lip 2009 - 10:41:12

czy ktoras z was stosuje plastry? jakie mialyscie skutki uboczne?

antykoncepcja

19 lip 2009 - 10:49:26

Cytat
manuela87
a ja radzilabym zastosowac inna metode poniewaz tabletki anty strasznie wyniszczaja organizm!


ciaza w mlodym wieku tez

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

antykoncepcja

19 lip 2009 - 10:56:51

ja uzywam tabletek, zero skutkow ubocznych, nie przytylam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-19 10:57 przez marlenaa91.

następna dyskusja:

zielona herbatka :)