Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

38 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:27:00

Bardzo proszę o opinię :) Czy Wam pomógł ten preparat na brodawki ?Ile stosowaliście na jak długie brodawki ?Bardzo bolało ?:D

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:29:34

Właśnie brodawki to zmora wielu osób co stosować :(

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:30:16

jeszcze bardziej Ci rozbabra te brodawki.
Kup sobie ten wymrażający zapomniałam nazwy.
Mi pomógł błyskawicznie.
albo umów się do dermatologa na wymrażanie.

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:35:00

Ten na W ?Wartex czy jakoś tak ?Ja juz zaczełam stosować od wczoraj Brodacid

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:35:12

Niby pomaga,ale jak już zaniknie brodawka to po jakimś czasie z powrotem odnawia się,tak więc chyba lepiej wymrozić

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:36:02

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 680
Ostrzeżenia: 1/5

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:37:18

Stosowalam brodacid i pomogl blyskawicznie. tyle ze zostala blizna gdyz rozlewal sie wokol brodawi.

zweryfikowana
Posty: 333
Ostrzeżenia: 2/5

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:38:11

ja stosowałam wszystko możliwe i nic nie dawało. miałam ich sporo bo ponad 10 i ok 6 lat się trzymały. Miałam nawet wypalane * wymrażane - nie wiem jak to się mówi :D ) ciekłym azotem i nic.. z czasem same zeszły :) i mam spokój od kilku lat ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 12:39 przez jola198.

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:39:08

oooo masz tu specjalistke od tych rzeczy;) napisz do mnie na pw ;) dam Ci swietny sposob:) a to nie dziala..;]
albo napisze tutaj, moze innym takze pomoge;) a więc zmagałam sie z tym cholerstwem kilka dobrych lat, mrozilam, zabiegi, amsci i nic ;| szukalam na internecie i znalazlam przepis:
bierzecie kieliszek lejecie w niego ocet
cieniutka skorke z cytryny z tym białym, kroicie w kawaleczki wielkosci kurzajek brodawek moczycie w tym kieliszku te skorki przez noc mozna wiecej....i kladziecie na brodawke i plaster i spicie w tym albo poprostu chodzicie ( ja bylam zdeterminowana i latalam caly czas ;D) i zmieniacie te skorki i jakies 2 dni i po problemie na zawsze;))) ja juz rok nie mam nic, TO NIE BOLI!!:) stosujecie dokad sie zrobia strupy...ja strupy sama "odczepilam" i koniec z problemem;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 12:42 przez fullsolareclipse.

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:40:05

Mi pomógł, ale stosowałam go tak tak długo, aż na skórze nie było minimalnego choć zgrubienia.
Przede wszystkim smarowałam nią tzw. matkę. Zniknęły wszystkie i jak na razie od dwóch lat mam spokój.
Dodam, że miałam na stopie (podeszwie).

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:43:19

Mi pomógł, stosowałam to ok. 2 tyg i od tej pory nic nie wróciło :)

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:43:30

Ja robiłam tak: smarowałam tym lakierem brodacid wieczorem następnego dnia wieczorem zrywałam ta warstwe lakieru i znowu smarowałam i tak może przez miesiąc a i do tego brałam jakieś homeopatyczne kulki na brodawki

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:49:21

ja mialam ogromną brodawkę miedzy palcami u stopy i brodacid na prawdę mi pomogł.

Stosowałam ok 2/3 tyg, i byc moze niektore osoby zrażają się tym , ze na efekt trzeba chwilę czekać. Ja naprawdę jestem zadowolona, brodawki juz nie mam wieksze pol roku i do tej pory nie odnawia się ani nic - a na prawdę byl z niej niezły olbrzym :D

tylko ja stosowałam go częsciej niz na ulotce , jakies 3/4x dziennie (ale tylko na sam obszar brodawki!) , na początku nic nie bolało, ale gdy juz wierzchnia warstwa się wyłamala, to przy aplikowaniu ból był sredni, do wytrzymania.

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 12:55:46

Faktycznie nie wiedziałam ,ze tak dużo ludzi to ma ...: O

brodacid czy wam pomógł ?

15 maj 2011 - 13:00:08

MI się przez wymrażanie rozsiały :( tej maści z opisu nie używałam

następna dyskusja:

SCHUDNĄĆ W MIESIĄC 5 KG?