Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:20:43

DROGIE SZAFOWICZKI! CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA TAKĄ OPERACJĘ lub KTOŚ Z WASZEJ RODZINY?
Jak długo trwała?
Jak długo dochodzi się do siebie?
Czy zostaje duża blizna?
Bede wdzięczna za udzielone informacje.
POZDRAWIAM!

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:24:45

TO DLA MNIE WAŻNE. ZA TYDZIEN CZEKA TO MOJĄ MAMĘ I ZACZYNAM SIE DENERWOWAC. Lekarze mówią,ze to rutynowa operacja, ale to mnie średnio uspokoilo:/

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:30:28

hmm blizna zostaje napawde malutka, prawie niewidoczna, ale musisz uzywac specjalnych kremow, jedynie przzez kilka miesiecy jest widoczna dlatego bedziesz musiala nosic jakies apaszki.
operacja trwa ok 1,5 godziny.
hmm przez pierwsze dni bedziesz sie zle czula, i są trudnosci z jedzeniem.

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:32:54

Ja jestem po operacji tarczycy

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:34:13

dzięki za info. jeszcze mam 1 pytanie: ile czasu trzymają w szpitalu po takim zabiegu?? Oczywiscie, jesli nie ma komplikacji. CZY KTOŚ WIE?

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:35:12

A ile minęło? Wszystko już jest ok?

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:37:12

Mam malutką blizne ale jeszcze widoczną.operacja trwała ok 1,5 godz.Potem masz wrażenie jakby ciagneło glowe do dołu.Przez tydzień brałam leki przeciw bólowe.PO TYGODNIU JUŻ MIE NIC NIE BOLAŁO I MOGŁAM NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ.Operacje miałam w styczniu.

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:37:53

w poniedziałek miałam operacje a w środe wypuścili ;)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 16:40:34

Treść posta została usunięta automatycznie

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 17:52:31

POCIESZYŁYŚCIE MNIE DZIEWCZYNY, DZIĘKUJĘ!

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 17:54:18

mnie czeka taka operacja:) mam hoshimoto i wogóle nie wiem o co biega,

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 17:57:43

moja babcia miała taką operację blizny w zasadzie zbyt dużej to nie ma, ale po zabiegu długo nie umiała mówić normalnie mogła tylko szeptem, coś jej namieszali i ze strunami głosowymi było nie tak..ale potem dostała na całkiem inną chorobę jakieś tabletki i wszystko wróciło do normy..zostało tylko takie jakby "zapowietrzanie się" jak to sama babcia określiła;p..nie wiem jak to nazwać fachowo..po prostu z tego co babcia mówi ciężko jej złapać oddech..oczywiście nie każdemu musi się takie coś przytrafić..:)

OPERACJA TARCZYCY

27 kwi 2009 - 18:01:09

Cześc ja miałam wyciętą połowę tarczycy. Operacja trwa 45 minut. Po 2 dniach wypisują ciebie już do domu i w zasadzie można juz wszystko normalnie robić. Standardwo zwolnienie po operacji dostaje się na 2 tygodnie -do miesiąca. Po kilku dniach ściągają już szwy.
Blizna.. to naprawde indywidualna sprawa, zależy tez od lekarza, który robi opreajce no i od skóry. Ja miałam ponad rok temu i mam jeszczblizne, a mojej kumpeli po 2 latach juz widac coraz mniej.

Pozdrawiam,
Agnieszka i trzymaj się!

OPERACJA TARCZYCY

08 maj 2009 - 13:07:03

T ja pokaże swoja blizne po operacji tarczycy ktora miałam w styczniu 2009 r ;)



OPERACJA TARCZYCY

08 maj 2009 - 13:10:31

moja mama miała taka operacje... W szpitalu była chyba 2 - moooze 3 dni i juz normalnie funkcjonowala. Miala operacje , a potem lezala w szpitalu z jakas rurka wetknieta ww szyje przez ktora do woreczka splywala ropa czy jakas inna wydzielina z krwią. Szybko doszla do siebie ale po takiej operacji jest sie skazanym na leki hormonalne do konca zycia... Ale jakos sobie radzi. Operacje miala chyba rok temu i blizny juz prawie nie widac choc jest niewielki slad.

następna dyskusja:

antykoncepcja