Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

przyjazne przedszkole

12 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sporty Extremalne

27 kwi 2009 - 11:52:27

Hej, jak szukalam czegos podobnego na forum to nic nie znalazlam ... chcialam sie dowiedziec czy ktores z was drogie Szafowiczki uprawiacie sporty extremalne. Ja sama jezdze na kladzie ;) a wy?????

Sporty Extremalne

27 kwi 2009 - 11:56:34

zadna z was nic nie robi??????

Sporty Extremalne

27 kwi 2009 - 12:01:18

haloooo??????? no nie wierzez ze zadna z was nigdy np nie jezdzila na deskorolce a o rolkach to juz nie wspomne....

Sporty Extremalne

28 kwi 2009 - 00:43:29

Oo Qad ; > zajebista sprawa, masz takiego swojego qadzika i smigasz nim po ulicach ? ^^

khhhh extremalnie serfują po necie ^^ Bez urazy , bo ja tak samo robie xD
Extremalnie to ja sobie jak teraz jets pogoda na rowerze czesto smigam po pagurkach i wetrepach i licze na to ze si enie wyglebie ^^ A tak na serio to cos z jazda na rolkach extremalnie , skakanie na rurki , murki itp ale cos mnie ogranicza i odstrasza w "drążeniu w tym" ; / mianowicie nie ma tu u mnie babek z tej kategori i co .. samej smigałam całe lato aż się znudzilam jazda z bmxiarzem, deskarzem ... bo kurcze rolków nikt nie uzywa ! z dziewczyn ! masakra ! xD

Sporty Extremalne

28 kwi 2009 - 00:50:05

Hej hello!
Tu miłośniczka adrenalinki!!!Ja również uprawiam ekstremalny sport :)
Pozdrawiam wszystkie odważne!

Sporty Extremalne

28 kwi 2009 - 01:23:31

jeżdżę amatorsko na snowboardzie ;)

Sporty Extremalne

16 maj 2009 - 06:35:31

freestyle na motocyklu :) czyli różne figury, stójki na maszynie . Pozdrawiam

Sporty Extremalne

18 maj 2009 - 22:34:56

12 lat na snowboardzie, pare na winsurfie, od zeszłego roku na skimboardzie i "liznełam" trochę kite'a. Generalnie należę do miłośniczek jednodeskowych zajawek :) w tym roku planuję wypróbować wake'a i mountainboard :D

Sporty Extremalne

01 lip 2009 - 12:46:19

ja jeżdżę amatorsko na snowboardzie, trenuje shiaido (japońska sztuka walki) i walkę mieczem

Sporty Extremalne

03 lip 2009 - 23:15:50

Cytat
khia86
Hej, jak szukalam czegos podobnego na forum to nic nie znalazlam ... chcialam sie dowiedziec czy ktores z was drogie Szafowiczki uprawiacie sporty extremalne. Ja sama jezdze na kladzie ;) a wy?????
Witaj Siostro! Kocham qady, ale nie mam możliwości jazdy an nich...;/ Za to mój tato był kiedys nadzorował wspinaczkę skałkowa, a my mieszkamy na przedgórzu lub pogórzu, zależy w która stronę patrzeć, wiec skałek nie brakuje. Oczywiście posiada sprzęt i pod koneic wakacji będę sie uczyć wspinaczki ;D

Sporty Extremalne

03 lip 2009 - 23:18:26

Snowboard.

Sporty Extremalne

03 lip 2009 - 23:26:13

Sporty extremalne ooo tak xD Jeepy Quady skutery śnieżne , To jest to xD

Sporty Extremalne

24 lip 2009 - 17:30:49

hm..skateboard.
snowboard xD

Sporty Extremalne

09 sie 2009 - 19:38:36

jesu . uwielbiam kłady, motory, szybką jazdę . ! aaaaa . serce

następna dyskusja:

OPERACJA TARCZYCY