Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

36 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:41:48

Wyrywałyście kiedyś zęba? Bardzo boli ze znieczuleniem?

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:43:44

Zależy jakiego zęba wyrywasz. Ze znieczuleniem nic nie boli, nic a nic. Dopiero jak przestanie działać to zaopatrz się w jakieś tabletki przeciwbólowe. Jak będziesz przestrzegać zasad i wszystko pójdzie dobrze to ze dwa dni i po sprawie. Rwałam dwie ósemki.

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:44:48

Ze znieczuleniem nie boli, nie masz się czego bać! :)

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:47:47

ze znieczuleniem nie powinno, chyba że masz jakąś zgorzel, wtedy znieczulenie nie zadziała. A po wyrwaniu możesz odczuwać ból ok 2 tygodnie.

i podsawa nie wyrywa sie w czasie okresu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 10:49 przez emaergieo.

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:49:52

ja mialam 3 znieczulenia a i tak wszystko czulam i strasznie bolalo;/

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:49:57

ze znieczulenie praktycznie nic nie czujesz :) kurcze mi sie teraz szykuje wyrywanie zeba chirurgicznie tego najbardziej sie boje mam dwie szostki do wyrwania,pewnie bedzie rozcinanie dziaselka :O umieram ze strachu.

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:52:44

nie boli nic po znieczuleniu nawet jak zejdzie to mnie nie bolało nic a nic

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:53:18

póżniej boli;)

zapraszam http://porcelain-desire.blogspot.com/

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:54:09

Cytat
sonnu8
ze znieczulenie praktycznie nic nie czujesz :) kurcze mi sie teraz szykuje wyrywanie zeba chirurgicznie tego najbardziej sie boje mam dwie szostki do wyrwania,pewnie bedzie rozcinanie dziaselka :O umieram ze strachu.

NIE MASZ SIĘ CO BAĆ! :) też miałam wyrywaną szósteczkę, bałam sie przeokropnie, ale nic a nic nie bolało :) jedynie potem z jakieś 8 godzin jak znieczulenie puściło, to nawet najsilniejsze leki przeciwbólowe nie pomagały...

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:56:16

co Wy pozniej nic nie boli ;)
wiem na przykłądzie swoim i nie tylko (ogolnie duza ilosc wyrwanych zębów :)

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 10:56:24

Cytat
emaergieo
ze znieczuleniem nie powinno, chyba że masz jakąś zgorzel, wtedy znieczulenie nie zadziała. A po wyrwaniu możesz odczuwać ból ok 2 tygodnie.

i podsawa nie wyrywa sie w czasie okresu
czy jest zgorzel czy nie i tak znieczulenie ZADZIAŁA
jedyną przyczyną braku działającego znieczulenia jest stan ropny w miazdze zęba , wtedy trzeba brac antybiotyk i dopiero udac sie na ekstrakcje zęba.
wiem bo chodzę do szkoły medycznej A.stomatologa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 10:57 przez olivia0310.

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 11:05:26

Cytat
olivia0310
Cytat
emaergieo
ze znieczuleniem nie powinno, chyba że masz jakąś zgorzel, wtedy znieczulenie nie zadziała. A po wyrwaniu możesz odczuwać ból ok 2 tygodnie.

i podsawa nie wyrywa sie w czasie okresu
czy jest zgorzel czy nie i tak znieczulenie ZADZIAŁA
jedyną przyczyną braku działającego znieczulenia jest stan ropny w miazdze zęba , wtedy trzeba brac antybiotyk i dopiero udac sie na ekstrakcje zęba.
wiem bo chodzę do szkoły medycznej A.stomatologa.

a ja już pracuję w gabinecie od dłuższego czasu i widzę jak ludzie reagują ;)

sonnu8 nie masz się czego bać, u mnie takie zabiegi wykonuje się w jeden dzień w tygodniu i jeszcze nikt nie narzekał. Zabieg trwa ok 30 min, po tygodniu ściągają Ci szewki. Jedyne ograniczenie to szorowanie zębów, palenie przez parę dni i nie można płukać buźki zbyt mocno. Nie masz się czym martwić ;)

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 11:06:33

wyrywałam ze znieczuleniem ktore powoli przestawalo dzialac bo czekalam pol godz na poczekalni... nie bolalo tylko pozniej jak bylo po wszystkim i jak zeba zobaczylam to mi sie slabo zrobilo hehe ;))

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 11:09:04

ze znieczuleniem nic a nic nie czujesz:) pozniej tez mnie nic nie bolalo, wiec spokojnie:)

Wyrwanie zęba

07 maj 2011 - 11:10:03

Cytat
emaergieo
Cytat
olivia0310
Cytat
emaergieo
ze znieczuleniem nie powinno, chyba że masz jakąś zgorzel, wtedy znieczulenie nie zadziała. A po wyrwaniu możesz odczuwać ból ok 2 tygodnie.

i podsawa nie wyrywa sie w czasie okresu
czy jest zgorzel czy nie i tak znieczulenie ZADZIAŁA
jedyną przyczyną braku działającego znieczulenia jest stan ropny w miazdze zęba , wtedy trzeba brac antybiotyk i dopiero udac sie na ekstrakcje zęba.
wiem bo chodzę do szkoły medycznej A.stomatologa.

a ja już pracuję w gabinecie od dłuższego czasu i widzę jak ludzie reagują ;)

sonnu8 nie masz się czego bać, u mnie takie zabiegi wykonuje się w jeden dzień w tygodniu i jeszcze nikt nie narzekał. Zabieg trwa ok 30 min, po tygodniu ściągają Ci szewki. Jedyne ograniczenie to szorowanie zębów, palenie przez parę dni i nie można płukać buźki zbyt mocno. Nie masz się czym martwić ;)
Witam koleżanki po fachu ;-) nie ma się czego bać ,i jeśli tylko będziesz się stosowała do zaleceń po ekstrakcji to napewno bedzie wszystko ok

następna dyskusja:

Połknięty kolczyk? Pomocy!