Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Novynette

29 kwi 2011 - 23:28:33

Dziewczyny mam takie pytanie zaczęłam brać moje pierwsze opakowanie tabletek Novynette i zostało mi jeszcze 4 tabletki czyli powinnam skończyć opakowanie we wtorek ale w sobotę idę na wesele a nie chciałabym mieć wtedy okresu i nie wiem czy przestać brać tabletki żeby krwawienie wystąpiło wcześniej czy nie robić 7 dniowej przerwy i zacząć brać następne opakowanie. Co mi radzicie?

Novynette

29 kwi 2011 - 23:31:50

Mozesz brac 2 opakowanie, nie robic przerwy nic ci sie nie stanie, ja tez bralam novynette sa w porzadku, wydaje mi sie ze okres dostalabys akurat na wesele, ja ost tabletke bralam w niedziele a okres przychodzil ok czwartku, :)

Novynette

29 kwi 2011 - 23:36:45

właśnie tego się boje ze dostałabym na wesele dlatego sie zastanawiam nad zrobieniem teraz przerwy ale chyba będzie lepiej jak wezmę porostu następne opakowanie

Novynette

29 kwi 2011 - 23:38:47

Zrob przerwe tak jak jest wskazane w ulotce ; lepiej nie kombiowac ; a potem jak zaczniesz zazywac nastepne opakowania ? raz z przerwa a raz bez przerwy?
Musisz juz jakos przezyc wesele z okresem :/ to hormony wiec nie ma zartów z takimi tabletkami !!!

Novynette

29 kwi 2011 - 23:39:34

Cytat
liveangel90
właśnie tego się boje ze dostałabym na wesele dlatego sie zastanawiam nad zrobieniem teraz przerwy ale chyba będzie lepiej jak wezmę porostu następne opakowanie

bierz , nie rob przerwy, nic sie nie stanie a samopoczucie na weselichu bedziesz miec lepsze ;)

Novynette

29 kwi 2011 - 23:48:51

Cytat
Martita667
Cytat
liveangel90
właśnie tego się boje ze dostałabym na wesele dlatego sie zastanawiam nad zrobieniem teraz przerwy ale chyba będzie lepiej jak wezmę porostu następne opakowanie

bierz , nie rob przerwy, nic sie nie stanie a samopoczucie na weselichu bedziesz miec lepsze ;)

dzięki za odpowiedź bo już sobie wyobrażam wesele z moimi bólami podczas okresu;/

następna dyskusja:

Odbudowanie Flory bakteryjnej