Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

23 minut temu

Druk ścienny

31 minut temu

Nowy samochód

51 minut temu

Montaż Klimatyzacji

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta owsiankowa????

17 kwi 2011 - 23:12:17

hej :)
zalozylam ten watek, poniewaz chcialam sie dowiedziec czy moze ktoras z Was slyszala lub odchudzala sie na diecie owsiankowej ? czytalam wiele na ten temat moze nie jest to do konca zdrowe - kazda dieta ma swoje wady:)
ale chce sie dowiedziec czy mozna schudnac jedzac sama owsianke , jak wygladal wasz jadlospis i ile schudlyscie:)

Dieta owsiankowa????

17 kwi 2011 - 23:16:04

ja ostatnio jem sama owsianke, ale glownie dlatego ze mi posmakowala ;)
nie mam wagi, ale spodnie staly sie troche luzzniejsze i wydaje mi sie ze na twarzy schudlam - czyli okolo 5kg w 2tyg ;D
no i jem rano i wieczorem owsianke z rodzynkami itd, a popoludniu jakis skromny obiad, ale koniecznie z miesem!!

Dieta owsiankowa????

17 kwi 2011 - 23:18:12

tego typu diety kończą się efektem jojo. chyba, że do końca życia chcesz jeść owsiankę na śniadanie, obiad i kolację- może waga się utrzyma, za to organizm nie będzie dostawał ważnych składników odżywczych.

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta owsiankowa????

17 kwi 2011 - 23:20:56

wlasnie dlatego chcialam isc na taka diete bo sama lubie owsianke :D a zjem ja raz na kilka miesiecy :P i zastanawia mnie czy jak bedzie sie jadlo sniadanie,obiad kolacja owsianke to czy mozna schudnac czy raczej sie przybierze na wadze:)
jesc bym mogla do konca zycia ale to nie zdrowe ,wiadomo ze nie ma wszystkich skladnikow jakie potrzebne sa organizmowi :)
dlatego chce od was uzyskac informacji co mozna jesc zeby schudnac np. owsianka , jablko , serek homogenizowany (slyszalam ze przy dietach sa dobre :P)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-17 23:23 przez nicole_sch.

Dieta owsiankowa????

29 maj 2011 - 13:32:04

podbijam watek ktoras z was stosowala ta diete??ale np zeby obiad jesc normalny tzn chude mieso i jakies warzywko?? a owsianke jedna w ciagu dnia z owocem jakims

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 18:42:49

i jak? schudla ktoras z Was dzieki owsiance?:D ja jestem drugi dzien na samej owsiance głównie dlatego ze mi smakuje :P

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 18:45:37

Powinno się jeść zbilansowane posiłki dostarczające wszystkich składników odżywczych. Ja jem codziennie rano na śniadanie owsiankę z pokrojonym owocem (czasem wrzucę dla smaku kostkę czekolady), jakbym jadła owsiankę 4 razy dziennie to bym chyba po tygodniu nią wymiotowała. Poza tym najważniejsze w diecie są warzywa...

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 18:46:41

A może rób tak by do tej owsianki każdego dnia zjeść coś innego? Możesz ją komponować ze wszystkimi owocami, możesz zrobić z niej ciastka, dodać do naleśników by wyszły owsiankowe, możesz podać ją na słono i wciągnąć z jakimiś warzywami, albo ugotować taką gęstą, na wodzie i dodać do mięsa jako farsz? (plus np papryka, cebula, czosnek .;)). Opcji jest wiele- kombinuj :).

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 18:47:12

ja preferuje ćwiczenia a nie diety

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 18:48:14

Cytat
vpaulina
podbijam watek ktoras z was stosowala ta diete??ale np zeby obiad jesc normalny tzn chude mieso i jakies warzywko?? a owsianke jedna w ciagu dnia z owocem jakims

Sama w sobie owsianka nie ma ŻADNYCH właściwości odchudzających. Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kg. musisz najzwyczajniej w świecie dostarczać organizmowi mniej kcal, niż potrzebuje.

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 19:17:50

bo mi po owsiance wlasnie nie chce sie jesc... nawet wystarczy mi dwa razy oswianka i nic wiecej -wiem,nie jest to zdrowe caly czas owsianka ale plusem tego jest ze mi to smakuje- zawsze lepsze niz te tluste rzeczy (hamburgery,pizze,frytki itp.)
a ciekawa jestem czy ktoras z Was dzieki temu schudla :P staram sie nie jesc juz slodyczy - przez pewien okres nawet cwiczylam ;D mam nadzieje ze uda mi sie chociaz troche zrzucic ;)

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 22:30:47

dieta owsiankowa to dieta jednodniowa !! podobno mozna ja przeciagnac max do 3 dni ale jest to bez sensu, bo na jednym dniu chudnie sie 1 kg a na 3 dniach nie chudnia sie wcale 3kg wiec sensu nie ma, a to ze 1 dzien i 1 kg sprawdzilam sama ale oczywiscie zdaje sobie sprawe ze nie koniecznie jest to caly kg tluszczu;p mozna ja stosowac max raz w tygodzniu a najlepiej jeszcze rzadziej, generalnie ja robie jeden taki dzien przed wazna impreza zeby miec plski brzuch lub po imprezie zeby zrownac bilans po obzarstwie ;d

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 22:40:05

owsianka jest bardzo dobra na odchudzanie- powinna pojawić się w menu każdej odchudzającej, bo jest przepyszna, sycąca i zdrowa!!

ja uwielbiam owsiankę, dużo kombinuje i wymyślam jak ją inaczej przyrządzać:)

jutro chyba zrobie sobie taką jednodniową dietę owsiankową na oczyszczenie bo czuje się jakaś pełna, ..

Dieta owsiankowa????

16 sie 2011 - 22:46:41

Jest taka sałatka która nazywa się sałatka piękności Heleny Rubinstein czy jakoś tak - moja jest po lekkiej modyfikacji ilość składników dowolna - można jeść na śniadanko albo kolację:)

Płatki owsiane (najlepiej górskie) zalewamy odrobiną ciepłej wody do namoknięcia. Dodajemy trochę jogurtu naturalnego, miód naturalny, starte na tarce o grubych oczkach jabłko (koniecznie ze skórką). Do tego posiekane orzechy (mogą być włoskie, laskowe), rodzynki i ewentualnie inne suszone owoce np morele lub śliwki. Jeśli mamy jakieś owoce sezonowe świeże to też proszę bardzo.
Samo zdrowie - no to smacznego!;)

następna dyskusja:

piękący problem ..