Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:43:45

Czesc Dziewczyny :-)
mam taki mały problem, bo chodzi o to ze spoznia mi sie okres juz z tydzien... Raczej nie moge byc w ciazy, czytalam ze to moze byc spowodowane stresem, ale nie mam pojecia o jaki stres chodzi, czy to moze byc np przez egzaminy gimnazjalne? Stresowalam sie ale nie tak intensywnie ;p Mialam dostac go we wtorek, w pierwszy dzien egzaminów, w poniedzialek bylam tak zestresowana i jeszcze rano we wtorek, ze nie umialam wydusic z siebie slowa.. (zazwyczaj okres dostaje rano) Poszlam do szkoly z podpaska z nadzieja ze dostane okres w trakcie egzaminu a tu nic :o zawsze mialam regularny. Do tej pory okresu ani widu ani slychu. ;p
Nie wiem co moze sie dziac... Do ginekologa raczej nie pojde, zreszta nawet nie wiem jak mam powiedziec o tym mamie, zaraz bedzie, ze jestem w ciazy czy cos, jestem 4 miesiace z chlopakiem a mama ma juz takie mysli ze o matko... chyba zemdleje jak jej powiem ze nie mam okresu juz tydzien... są jakies domowe sposoby na wywolanie okresu.?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-16 10:48 przez adziulka1509.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:48:48

Najpierw zrób test ciążowy a jak wynik będzie negatywny to porozmawiaj z mamą ;) A z chłopakiem zabezpieczacie sie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-16 10:50 przez baska_80.

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:52:26

Cytat
baska_80
Najpierw zrób test ciążowy a jak wynik będzie negatywny to porozmawiaj z mamą ;) A z chłopakiem zabezpieczacie sie?
Jeszcze sie nie kochalismy ;-) byly tylko pieszczoty, a chlopak nie mial wytrysku wiec raczej ciaze nie wchodiz w gre..tak mi sie wydaje.

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:52:33

Mama sama powinna Cię zabrać do ginekologa ;p to raz
dwa- skoro nie możesz być w ciąży, to po co ta panika?
Ja zanim zaczęłam brać tabletki miałam miesiączkę co 2 miesiące, 3, spóźniała się np 3 tygodnie ;p albo miałam za wcześnie.
Ile masz lat? Pewnie cykl się jeszcze nie uregulował.

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:52:41

Cytat
baska_80
Najpierw zrób test ciążowy a jak wynik będzie negatywny to porozmawiaj z mamą ;) A z chłopakiem zabezpieczacie sie?
Jeszcze sie nie kochalismy ;-) byly tylko pieszczoty, a chlopak nie mial wytrysku wiec raczej ciaze nie wchodzi w gre..tak mi sie wydaje.
Cytat
rikarika
Mama sama powinna Cię zabrać do ginekologa ;p to raz
dwa- skoro nie możesz być w ciąży, to po co ta panika?
Ja zanim zaczęłam brać tabletki miałam miesiączkę co 2 miesiące, 3, spóźniała się np 3 tygodnie ;p albo miałam za wcześnie.
Ile masz lat? Pewnie cykl się jeszcze nie uregulował.
Mam 16 lat i zawsze mialam regularny, dlatego troche panikuje, mialam tez przed okresem jakies objawy, a teraz nic, i dziwnie sie z tym czuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-16 10:54 przez adziulka1509.

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:55:53

Nie masz się czym przejmować, pewnie to faktycznie ze stresu, teraz dodatkowo stresujesz się, że nie masz okresu, także wyluzuj ;)

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:56:22

aałć ! a ja już 3 dzień umieram ;(

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:58:13

16 lat... To teraz miałaś egzaminy gimnazjalne? ;)

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:59:07

A no to w takim razie bez obaw :) To napewno przez stres.. A masz jakieś objawy ? Ból brzucha ?

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:59:11

Cytat
queenn
aałć ! a ja już 3 dzień umieram ;(


Ja tez:(



autorko watku wyluzuj czasem tak jest ze sie spoznia,

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:59:24

Kochana... Jesteś jeszcze bardzo młodziutka... To, że miałaś okres regularny o niczym nie świadczy. Twój organizm się jeszcze rozwija. To norma, że się rozregulował... Poczekaj. Kilka dni to nie powód do zmartwień.

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 10:59:42

Cytat
rikarika
16 lat... To teraz miałaś egzaminy gimnazjalne? ;)
Tak, a co w tym dziwnego?
Cytat
baska_80
A no to w takim razie bez obaw :) To napewno przez stres.. A masz jakieś objawy ? Ból brzucha ?
Nie mam zadnych objawów i wlasnie to mnie stresuje... chyba ze ochota na czekolade, no ale ona nigdy nie mija :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-16 11:00 przez adziulka1509.

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 11:01:52

No właśnie nic dziwnego ;p
Stres jest powodem spóźniającej się miesiączki.

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 11:02:33

Cytat
nataliau90
Cytat
queenn
aałć ! a ja już 3 dzień umieram ;(


Ja tez:(



autorko watku wyluzuj czasem tak jest ze sie spoznia,

W takim razie łączmy się w naszych męczarniach ;D j

Do autorki tak jak dziewczyny piszą , może być to przez stres BEZ OBAW ;)

Spóźniający się okres

16 kwi 2011 - 11:04:04

Wydaje mi sie, ze sie zestresowałaś (mimo, że wydaje Ci się, że nie AŻ tak) i przez to okresu jeszcze nie ma:) ale spokojnie, dostaniesz go na pewno! Ja kiedys tez mialam taka sytuacje, ze czyms sie zdenerwowalam i im bardziej sobie wkrecalam to tym dluzej tego okresu nie mialam:P az w koncu olalam sprawe i powiedzialam sobie "co ma byc to bedzie" i okres przyszedl , wiec spokojnie, bez nerwow;)

następna dyskusja:

seks bez zobowiązań