Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:00:39

ja mam średnio 100/50 i żyję :)

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:07:05

też tak miała, jeżeli przy tym czujesz zmęczenie lepiej idź do lekarza, chociaż by dla spokoju wewnętrznego;)

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:07:17

też tak miałam, jeżeli przy tym czujesz zmęczenie lepiej idź do lekarza, chociaż by dla spokoju wewnętrznego;)

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:12:16

a ja raz miałam 89/44 jakos tak.. i zyje :) nie ma co panikowac....

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:14:36

nawet nie sądziłam że się odnowi wątek ;) dziękuję za Wasze wypowiedzi. będę mierzyła regularnie i zobaczymy czy wizyta u lekarza bd konieczna. zastanawiam się tylko czy cukrzyca może mieć na to jakiś wpływ

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:15:10

z nadciśnieniem/niedociśnieniem, czy długotrwałym przyspieszonym pulsem w tak młodym wieku powinno iść się do lekarza! to że, inne lekkomyślne 'jakoś żyją' albo 'nie latają z czymś takim do lekarza' nie znaczy, że powinnaś słuchać tak bzdurnych wypowiedzi, to ich organizmy i niech o siebie (NIE)dbają jeśli chcą. marsz DO LEKARZA!

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:20:02

Cytat
himitsu-no-hikaru
z nadciśnieniem/niedociśnieniem, czy długotrwałym przyspieszonym pulsem w tak młodym wieku powinno iść się do lekarza! to że, inne lekkomyślne 'jakoś żyją' albo 'nie latają z czymś takim do lekarza' nie znaczy, że powinnaś słuchać tak bzdurnych wypowiedzi, to ich organizmy i niech o siebie (NIE)dbają jeśli chcą. marsz DO LEKARZA!
wiesz ja w wieku 16 lat uslaszalam ze mam sklonnosc do tachykardii.ze młoda i taka moja uroda.teraz mam 25 lat i jakos mi nie minelo mimo wielu prób i proszenia nie dostałam skierowania do kardiologa.taka polska służba zdrowia

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:20:15

Cytat
blackguitar
nawet nie sądziłam że się odnowi wątek ;) dziękuję za Wasze wypowiedzi. będę mierzyła regularnie i zobaczymy czy wizyta u lekarza bd konieczna. zastanawiam się tylko czy cukrzyca może mieć na to jakiś wpływ

Oczywiście cukrzyca może mieć na to wpływ, tak samo problemy z tarczycą też. Może być 1000 różnych przyczyn, dlatego jak napisała himitsu: "marsz do lekarza"

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:24:18

mi lekarz rodzinny powiedział "taka moja uroda" .K azał pic kawe , a puls często mam powyzej 100 . Ale jesli lekarz ma cie tym uspokoic to idz.. tylko do dobrego kardiologa, ktory nie bedzie doszukiwał sie niestworzonych chorób

ciśnienie. puls

17 kwi 2011 - 23:30:26

Cytat
martusia23
Cytat
himitsu-no-hikaru
z nadciśnieniem/niedociśnieniem, czy długotrwałym przyspieszonym pulsem w tak młodym wieku powinno iść się do lekarza! to że, inne lekkomyślne 'jakoś żyją' albo 'nie latają z czymś takim do lekarza' nie znaczy, że powinnaś słuchać tak bzdurnych wypowiedzi, to ich organizmy i niech o siebie (NIE)dbają jeśli chcą. marsz DO LEKARZA!
wiesz ja w wieku 16 lat uslaszalam ze mam sklonnosc do tachykardii.ze młoda i taka moja uroda.teraz mam 25 lat i jakos mi nie minelo mimo wielu prób i proszenia nie dostałam skierowania do kardiologa.taka polska służba zdrowia

Ja miałam podobnie, chociaż skierowanie dostałam.

Tyle że w międzyczasie miałam atak, przy tym ciśnienie wysokie, więc zadzwoniłam po pogotowie.

Tak to się teraz załatwia, zamiast czekać kilka miesięcy na wizytę, najlepiej zadzwonić na pogotowie, przynajmniej badania porobią, oczywiście jak jest powód żeby wezwać (zresztą bez powodu nie przyjadą...)

ciśnienie. puls

20 kwi 2011 - 11:37:00

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 08:02 przez Madzikowa.

ciśnienie. puls

20 kwi 2011 - 11:47:59

jesli czujesz sie źe to koniecznie do lekarza, a taki puls jest za wysoki, tez mialam tak przy takim ciśnieniu

ciśnienie. puls

20 kwi 2011 - 11:52:16

Ja też niedawno miałam problemy z ciśnieniem- 140/95,niby niewiele ponad normę,ale czułam się strasznie..

ciśnienie. puls

15 cze 2011 - 20:45:00

na pewno nie umrzesz a jak boisz sie isc do lekarza to proponuje najpierw wejsc na ta stronke puls-medycyna.com.pl

następna dyskusja:

Dieta owsiankowa????