Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

znacie jakieś skuteczne sposoby?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 01:48 przez moderator.

ale aby w jakim sensie były idealne?

nie znam a mi by sie przydały mam tak chude nogi ze znajomi sie ze mnie smieja ze z daleka wygladam jak widmo bo moich nóg nie widac ;D

Cytat
martyna0721
Ja znam!
to sie pochwal jaki sposób znasz ;D

a ja chciałabym mieć dłuższe nogi:/ i niestety nic z tym nie można zrobić:/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

a jakie to sa idealne?
kazda chce miec idealne- ja tez!

wlasnie, sprecyzuj ew_bee:) szczuplejsze? bez cellulitu? moze o depilacje chodzi?

Biegać, biegać, biegać...!!! I będa super!!!! :)

wydłuzyc się raczej nie da ;) szczuplejsze! ładnie wyrzeźbione, szczuplejsze uda. smukłe, jakieś ćwiczenia, zabiegi kosmetyczne?

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

rolki 2 razy w tyg po 2h do tego balsamik 2 razy dziennie i good:))

wszystkie piszecie, bieganie, pływanie, rolki itp. a jak ktoś nie może uprawiać żadnego sportu obciążającego nogi to co? Ja tak niestety mam, a same kremy i balsamy to trochę mało...

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
MarW
wszystkie piszecie, bieganie, pływanie, rolki itp. a jak ktoś nie może uprawiać żadnego sportu obciążającego nogi to co? Ja tak niestety mam, a same i balsamy to trochę mało...
masaż przynajmniej co drugi dzień.

Cytat
MarW
wszystkie piszecie, bieganie, pływanie, rolki itp. a jak ktoś nie może uprawiać żadnego sportu obciążającego nogi to co? Ja tak niestety mam, a same kremy i balsamy to trochę mało...

spróbuj ćwiczeń callanetiks i rozciągania.

ja wchodzę po schodach (mieszkam na 11piętrze) więc jak mam czas i chęć wchodzę zamiast jechac windą daje efekty:P:P:P wejde raz dziennie albo co drugi i mam spokój:-)

następna dyskusja:

Patentex Oval ?