Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

Prostowanie włosów

41 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:25:01

Tak wiem że nie jesteście lekarkami :). Idę do ginekologa za tydzień. Ale do tego czasu zeświruje. Otóż okres powinnam dostać 15 dni temu, zawsze był regularny, jeśli już się spóźniał to góra 1-2 dni. Poprzednia miesiączka była bardzo mało obfita. Zrobiłam w ciągu tych 15 dni 3 testy ciążowe i wynik był negatywny. Czy mimo negatywnego wyniku testu mogę być w ciąży? Ostatnio tez w nocy strasznie się pocę, okna są otwarte a pościel normalnie cała mokra ;/ to też ma związek z ciążą ?


Darujcie sobie głupie komentarza (proszę o to wiedząc że to nie możliwe bo pełno żmij się tu czai, żeby tylko dogryźć;))

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:27:37

zrób test za pare dni,ja tak miałam,ze zrobiłam test wyszedł negatywny,a potem za 3 dni i wyszedł pozytywny;) i owszem byłam w ciazy. mam teraz 5 miesięczna córkę. zrob test jeszcze raz.

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:27:53

koleżanaka tak miała i była u lekarza.stwierdził torbiel i natychmiast skierował ją na dodatkowe badania.

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:33:19

raczej nie ciąża, ale coś jest nie tak...

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:33:29

Cytat
gerda1218
koleżanaka tak miała i była u lekarza.stwierdził torbiel i natychmiast skierował ją na dodatkowe badania.

Boje się właśnie że to nie ciąża tylko jakaś choroba... :(
dodam ze ostatnio bylam na diecie i zrzucilam 10 kg w dosc krotkim czasie, i w jeszcze krótszym wróciło 7 kg, czy to moze miec zwiazek z dietą ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-08 13:36 przez Katarzyna2323.

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:34:44

Najlepiej zród sobie test poprzez badanie krwi i będziesz miała wszystko jasne!

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:38:05

Cytat
monka29
Najlepiej zród sobie test poprzez badanie krwi i będziesz miała wszystko jasne!

Mówiła, że idzie do ginekologa -.-' Ale się martwi, więc pyta o inne możliwości. Najlepiej naskoczyć.

Może jakieś zmiany, jakaś choroba itp. to spowodowała?

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:38:56

może być to spowodowane szybkim odchudaniem i znów nabraniem masy.możliwe że hormony ci się poprzestawiały.możliwe że jeszczw jakiś stres się nałożył i okres oszalał.a my kobiety nie możemy normalnie funkcjonować bez okresu ponieważ mając go co miesiąc oczyszczamy organizm.jak go braknie to zaczyna głupieć i zwiększona potliwość i nerwy pewnie też masz.

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:39:27

możliwe, że to może przez tą dietę. mi też się w cyklu namieszało, jak się odchudzałam.
ale chyba i tak najlepiej będzie pójść do lekarza :) trzymaj się!

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:41:21

Cytat
_Mada_
Cytat
monka29
Najlepiej zród sobie test poprzez badanie krwi i będziesz miała wszystko jasne!

Mówiła, że idzie do ginekologa -.-' Ale się martwi, więc pyta o inne możliwości. Najlepiej naskoczyć.

Może jakieś zmiany, jakaś choroba itp. to spowodowała?

Może gwałtowny spadek wagi i później powrót kilogramów, mam nadzieję że to nic poważnego. Chciała bym żeby to była ciąża ale jesli testy wyszły negatywne to raczej niemożliwe

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:41:59

a współżyłaś w tym czasie? bo nic nie napisałaś w tym temacie

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:43:51

Napewno jest cos nie tak.... Niestety musisz poczekac na wizyte u lekarza ;//
Idz moze do oglnego wczesniej , tez powinien cos poradzic...

3 maj sie :**

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:44:25

Witam,

Mi test nie wykazywał ciąży do 10 tygodnia, mimo ze bylam w ciąży :P a zroibilam ich chyba z 20. Nie mam pojecia dlaczego tak bylo moze chodzi cos o organizm? jedyne wyjscie to do ginekologa:P u mnie ciaze potwierdzalo podniesiona temperatura przez pierwsze tygodnie (37 C i pare kresek)

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:45:10

a ile masz lat? pytam bo takie sa oznaki menopauzy,oczywiscie nie musi to tyczyc sie Ciebie:)moim zdaniem powinnas zrobic test z krwi beta hcg,pewnosc100 %

Czy to ciąża?

08 kwi 2011 - 13:46:40

moga być hormonalne, przyczyn moze być pare. Nie martw sie tak bardzo bo stres tylko pogarsza samopoczucie, pewnie to bedzie bardzo długi tydz. zanim wkońcu pójdziesz do lekarza, ale bedzie dobrze zbada i postawi diagnoze i ew. zaleci leczenie. zrób jescze jeden test za pare dni, dla pewności.

następna dyskusja:

dieta dukana czy warto zacząć ...?