Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Drukarnia

23 minut temu

Samochód.

41 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 14:56:51

Hey dziewczyny ! Mam na szafie inne konto ale jeśli chodzi o problemy , wole zostać anonimowa .

Mam problem , Jestem z chłopakiem co prawda dosyć krótko bo 5 miesięcy było pięknie , cudownie ... naprawde dbał o Mnie i WIEDZIAŁAM że mu zalezy . On mimo wieku (21l.) jest dojrzałym mężczyzną jeśli chodzi o sferę uczuciową bowiem przeżył związek w który bardzo się zaangażował a tamta kobieta zwyczajmnie go zdradziła ale to było ok 2-3 lata temu .

Mianowicie mój problem polega na Tym że ja jak to kobieta podczas okresu doszukuję się różnych głupot , w pewnym momencie zapytałam " zależy Ci jeszcze ?" i ku zdziwieniu dostałam odpowiedz ...

Jeśli mam być szczery , to faktycznie nie jest tak jak było na początku ale bardzo bym chciał żeby znów były takie uczucia jakie otaczały nas pewien czas temu . Potrzebuję trochę czasu aby , to wszystko znów powróciło . Myślę że damy sobie trochę czasu a wszystko będzi dobrze .

ja w szoku zadałam pytania : czy poznał kogoś ? czy chce się rozstac ?

powiedział mi że ani nikogo nie poznał , ani nie chodzi mu o rozstanie .

... Trwa to już 6 dzień , nie widujemy się odzywamy się raz na jakiś czas , nawet pewnego dnai naskoczył na Mnie dlaczego w ogóle nie daje mu znaków życia .

Nie wiem co mam robić , jest mi ciężko z tą sytuacją , czy któraś z Was miała taką PRZERWĘ na przemyślenia w związku ? Myślicie że wszytsko jesczcze jest do odzyskania ?

POZDRAWIAM DZIEWCZYNY , liczę na Wasze rady ... ( tylko nie mówcie że mam go olać ;-) )

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 14:58:45

Masz go olać! Znudził się i tyle

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 14:59:36

Myślę, że możecie się spotkać i obgadać problem. Może się okaże że nie ma żadnego problemu. Na pewno wszystko się wyjaśni i ułoży.


<spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 15:02 przez moderator.

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 14:59:57

no bardzo dojrzaly, faktycznie

moze chce sobie pobawic sie troche?

dla mnie sa dwie sfery zwiazku - ale on istnieje na 100% albo go nie ma i tyle

przerwy sa dla tych, ktorzy nie sa gotowi na zwiazek

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:01:10

Cytat
andzias
Masz go olać! Znudził się i tyle


oh , dziękuję za pomoc ;-)

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:01:37

Poczekaj jeszcze parę dni, może potrzebuje czasu na przemyślenie czegoś albo po prostu na pobycie z samym sobą. A może ma jakieś problemy i nie chce Cię nimi martwić?

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:03:08

Cytat
paulusia_anusia
no bardzo dojrzaly, faktycznie

moze chce sobie pobawic sie troche?

dla mnie sa dwie sfery zwiazku - ale on istnieje na 100% albo go nie ma i tyle

przerwy sa dla tych, ktorzy nie sa gotowi na zwiazek


Mądre słowa.

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:03:28

nie mialam tak ale chyba jakby mi facet powiedzial ze chce przerwy to bym sobie dala spokoj... tymbardziej jezeli to tylko 5 miesiecy- wiec to jeszcze nie milosc, ani nic super poważnego. Bo co innego jakby to bylo po kilku latach wtedy mozna powalczyc, ale jak po kilku miesiącach on juz czuje ze to nie to, musi to przemyslec i robi przerwy to coś jest nie tak :(
Oczywiście możesz poczekać ale nastaw się psychicznie na to, że być może już nie wrócicie do siebie.

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:04:39

przerwa to wymówka ;o

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:04:40

hmm wydaje mi się, że najważniejsza w tym przypadku jest rozmowa. ale tylko wtedy, gdy nie będzie już zbędnych emocji, nerwów itp. zebys Ty nie płakała, nie robiła histeryczki z siebie itp.
Rozmawiać, rozmawiać, rozmawiac! pomyslcie, co zrobić żeby ożywić Wasz związek! Powodzenia!:)

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:05:10

Heh. Dojrzały? Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś, kto jest dojrzały podchodził do związku jak do niekończącej się sielanki, motylków i słodkich słówek. TO definitywnie nie oznacza dojrzałego podejścia do jakiejkolwiek 'poważnej' relacji międzyludzkiej.

Koleś po prostu miał jakieś idealistyczne, romantyczne wyobrażenia związku, który ewidentnie już na samym początku istnienia, totalnie minął się z jego wyobrażeniem o nim.

Nie napiszę "rzuć go" ale zastanów się, czy to jest partner na dłużej. Myślę, że on powinien sobie parę rzeczy przemyśleć. No ewentualnie istnieje jeszcze druga, alternatywna opcja - po prostu nie pasujecie do siebie, nie ma tej osławionej "chemii" między Wami albo jedno z was zaagażowało się o wiele mocniej i ta relacja po prostu nie przetrwa.

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:05:58

No naprawde bardzo dojrzały przy takim podejściu do dziewczyny... ;///////

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:06:05

nastawiam się cały czas na to że już nie będzie do czego wracać . ale co robić jak serce mądrzejsze od rozumu ............

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:06:36

Jeśli on potrzebuje przerwy, a podczas niej nie widujecie się i niewiele rozmawiacie to jaka ma być jego decyzja po tej przerwie wg Ciebie?
Pogadaj z nim na poważnie. Niby głupia porada i każdy tak mówi - ale pomaga, serio.
Powiedz mu co ty czujesz, że Tobie zależy. Potem po prostu zapytaj czy chce być z Tobą w tej chwili (żeby tego nie odkładał ciągle..).
Jeśli nie chce - po prostu odejdź. Nie możesz go trzymać na siłę.

Porozmawiaj z nim jak najszybciej i mega poważnie;]

PRZERWA? pomocyyy ;((((

07 kwi 2011 - 15:06:40

gdyby był dojrzały to by tak nie postąpił. A co by było gdybyście byli małżeństwem? Ty bys sie mu znudziła i co rozstalibyście się na kilka miesięcy żeby znowu zatęsknił?? Dziecinne zachowanie z jego strony

następna dyskusja:

Owijanie się folia spożywczą?