Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 16:52:32

hej jestesm tu nowa i pomyslalam ze skoro jestem anonimowa opowiem wam o swoim problemie, nie mam gornej 4;/ to jest moj duzy kompleks narazie niestety nie mam kasy zeby cos z tym zrobic czy sa dziewczyny ktore tez nie posiadaja jakiegos widocznego zeba? jak sobie z tym poradzilyscie jaka metode wybralyscie na wypelnienie braku? a i nie smiejcie sie bo to dla mnie krepujace a i nie zale sie chce wiedziec czy ktos ma tak samo i jak sobie radzi.
pozdrawiam i prosze o odpowiedz:)

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 16:54:35

Gumą do żucia nie wypełnisz, więc musisz poczekać na kasę.

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 16:56:09

wiem

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 16:57:45

mi dolna piątka wyrosła do połowa bo ma za mało miejsca, ale nie widać tego w ogóle więc nic z tym nie robie, dentysta też nic nie zaleca, jak pozbede sie 4 albo 6 to 5 wyjdzie do konca i będize jak nowa :D a Twój problem, no cóż, radziłas się jakiegoś dentysty czym najlepiej to "zalać"? bo od tego powinnaś zacząć :) pewnie mają jakies tansze sposoby...

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 16:57:52

Cytat
szasa
Gumą do żucia nie wypełnisz, więc musisz poczekać na kasę.


co to miało byc????
A do autorki watku ja mam taka wade ze mam tak wykrzywiony zab ze wyglada z daleka jakbym go nie miała bede robic implanta ale koszt tego to 3 tyś zł

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 16:58:30

Zapytaj u protetyka, może górna 4-ka podchodzi jest refundowana przez NFZ?

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 16:59:32

niestety nie wiem, na szczęście mam wszystkie:P

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 17:01:04

hmmmm, implant ale to kosztuje...

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 17:02:59

dentysktka powiedziala ze radzi mi mostek ale ja sie go troche obawiam, bo tzraba bedzie spilowac i 2 i 5 i troiche czytalam ze te zeby moga sie psuć i ze ta doklejona czesc moze sie zrobic taka jakby czarna wiecie o co chodzi taka ze bedzie to widac ze to nie jest naturalny zab wiem ze to zalezy duzo od materialu itd. moze ktoras z Was ma taki mostek i cos wiecej mi o nim powie?

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 17:03:55

Cytat
a0aa0a
hmmmm, implant ale to kosztuje...
kosztuje nie kosztuje do implanta potrzebny jest korzeń a jak się ma ząb wyrwany z korzeniem,to trzeba wwiercać się w kość szczękową i na drucie instalować ten implant to jest dosyć przerażające.

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 17:03:59

nie masz go wgl? tzn nie ma korzenia ani resztki zeba? jezeli masz korzen moglabys zrobic sobie korone, tylko ze teraz wszystko jest takie drogie... :( nie wiem jak sobie z tym poradzic, wyobrazam sobie ze cie to krepuje ale staraj sie tym nie przejmowac. w koncu kase uzbierasz!

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 17:04:19

no protezę zrób albo zrekonstruuj zęba razem z korzeniem

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 17:05:14

Cytat
cheetahh
niestety nie wiem, na szczęście mam wszystkie:P

to się nazywa prawdziwa pomoc:)

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 17:06:49

no wiem ale to pewnie niestety dopiero na wakacje bo teraz sie ucze jest to strasznie krepujace:( dlatego pytam Was o rady. wlasnie zab jest calkowiecie wyrwany.

duzy problem:(

03 kwi 2011 - 17:07:22

Nie przejmuj się , naprawdę :)
Często jest tak, że jak bardzo chcemy coś zamaskować staje się to bardziej widoczne .
Moja koleżanka nie ma właśnie 4ki i nie wygada to zle :)

Idz tez do dentysty i spytaj ile kosztuje uzupełnienie 1 zęba nie jest to strasznie dużo jak chcesz ten z niższej połki , koleżanka kiedyś potrzebowała i nie była to wielka suma ;) Będziesz przynajmniej wiedziała ile zbierać na ząbka :)

No a do tego czasu głowa do góry ,nie przejmuj sie nim i nie zauważaj go TY . Wtedy inni tez nie będa. Bo to jak my postrzegamy siebie ma duży wpływ na to jak postrzegają nas inni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-03 17:08 przez -potui.

następna dyskusja:

ZWIĄZANE Z SEKSEM