Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:15:16

Cytat
buyxme


JAKBĘDZIESZ ŻYGAĆ DO ODEJDŹ OD KORYTA - PO CO DOLEWAĆ JAK NIE ZJESZ!!!!


ekhem..wpierw naucz się ortografii, potem może podyskutujemy...

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:15:40

przepraszam nie mogłam się powstrzymać :
DOBRY MARYNARZ TO I PO MORZU CZERWONYM POPŁYNIE
tak mawiała moja babcia w tej kwestii :)

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:15:40

mi sie zdazylo ale to byla koncowka, no coz, ja za duzo przyjemnosci nie mialam, sama mysl o tym.. no ale facetowi nie przeszkadzalo ;p

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:16:37

Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

To padaj ze śmiechu na podłogę i to juz ! :D

Bo mam przyjaciela który .... jest niesamowitym romantykiem ....i .... na tyle nie przeszkadza mu krew miesiączkowa ze jest w stanie ( z jego inicjatywy to wyszło ) zrobić jej minetkę ;)
Co juz mnie co nieco dziwi , ale jak lubi to nic mi do tego :)

Sorki ze sie powtarzam , ale jakoś kliknęło mi sie cytuj zamiast zmien :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:18 przez -potui.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:17:32

Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

Odrzucający jest dla mnie sposób w jaki o tym mówisz. Wiadomo że nikt nie robi tego w 1 czy 2 dzień, tylko pod koniec kiedy to krwawienie jest już mniejsze. Poza tym tak jak już ktoś wspomniał przy podnieceniu krwawienie się zmniejsza i czasami w ogóle nie ma żadnego śladu.
Moim zdaniem to zależy od partnerów i ich wzajemnych relacji.

A tak na marginesie to stosunek podczas miesiączki zmniejsza ból, bo stajemy się rozluźnione chociażby ;)
Nie wspominając już o podwyższonym libido w tych dniach

Cytat
supernovaa
Cytat
buyxme


JAKBĘDZIESZ ŻYGAĆ DO ODEJDŹ OD KORYTA - PO CO DOLEWAĆ JAK NIE ZJESZ!!!!


ekhem..wpierw naucz się ortografii, potem może podyskutujemy...


"ekhem?? WPIERW" sama zajrzyj do słownika jeśli chcesz zwracać uwagę innym !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:19 przez buyxme.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:21:34

O wow jaki bulwers na kilka stron...
Jakby co najmniej byla mowa o seksie w basenie pelnym kupy :P
To tylko troche krwii... wiadomo, że sie tego nie robi pierwszego dnia jak mocno leci, ale pod koniec jak juz prawie nie ma i czesto nawet w ogole krwi nie ma po stosunku (jak juz ktos pisal, jak sie kobieta podnieci to leci jej "nawilzacz" a krew jakos mniej) to czemu nie?:P
niehigieniczne? jak sie to robi pod prysznicem albo od razu po sie idzie umyc to nie widze w tym nic niehigienicznego...
A i brzuszek bolec przestaje po takim "masażu" :D
Tak strasznie sie krwi brzydza co niektórzy a juz spermy albo kobiecego sluzu to nie? jakby sie zastanowic to rownie oblesne, jezeli juz w taki sposob na to patrzec... eh :P

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:21:47

Cytat
-potui
Cytat
mgirl20
Cytat
-potui
Cytat
Be_t
Uważam że to obrzydliwe, zastanawiam się czy dziewczyny nie odczuwają dyskomfortu i jak partner może patrzeć na nie w takim stanie.
Ja np bym nie chciała się kochać w morzu swojej krwi ;p
W takim stanie !! ? czyli jakim ? ? ? Jak masz miesiączkę i on o tym wie nie śpicie razem ?
Morzu ?!! W trakcie 6 dniowej miesiączki kobieta oddaje ok poł szklaneczki krwi , więc nie wiem o co chodzi .


hehe tak to jest jak się ktoś wypowiada o czymś, o czym nie ma pojęcia :D
To do mnie ? :)
Cytat
Atmosphere86
Moze zaczxnijmy od tego czy jest HIGIENICZNE xD
Fuuuj
To zależy , sex bez okresu tez może byc nie higieniczny . Wszystko zależy od ludzi ,warunków , etc :)


tzn. odpisuje Tobie komentując wypowiedź poprzedniczki :D
bawi mnie jak ktoś pisze jakie to obrzydliwe a nigdy tego nie próbował ;))
to jakbym ja napisała, że robienie tatuaży łaskocze, nie mając o tym pojęcia :d hehe wiem, ze głupie porównanie, ale tak jakoś mi przyszło ;pp

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:22:08

Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

To padaj ze śmiechu na podłogę i to juz ! :D

Bo mam przyjaciela który .... jest niesamowitym romantykiem ....i .... na tyle nie przeszkadza mu krew miesiączkowa ze jest w stanie ( z jego inicjatywy to wyszło ) zrobić jej minetkę ;)

To mój śmiech ma rozłożyć owego romantyka:P
Dżizes... Nie sprowadzam tematu do preferencji Waszych partnerów, czy lubią, czy nie, ale ja sama czuję się niekomfortowo w tych dniach i nie wyobrażam sobie takich zbliżeń...
A poza tym, jak tylko pojawi się trochę krwi np na chodniku, to zaraz większośc lasek piszczy `o fuj, o fuj` ale jak co do czego to okazuje się, że w ogóle nie przeszkadza, no proooszę.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:22:46

Cytat
supernovaa
ZARAZ SIĘ ZRZYGAM...BOŻE BABY NIGDY W ŻYCIU NIE MYŚLAŁAM, ŻE JESTEŚCIE TAK OBLEŚNE...

Oblesne to jest: "2 girls 1 cup" albo "1 man 1 jar" (wpisz sobie w google) :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:24 przez razdwapiec.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:24:11

ajc dwa razy to samo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:24 przez soso.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:25:29

Cytat
-potui
Z zabezpieczeniem jest ok , nie wiem o co wam chodzi z tym ze ble i fuu małą macie chyba fantazje .( no ale nic na siłe jak ktoś nie chce oczywiście )
Co jest złego/niesmacznego w uprawianiu seksu pod prysznicem w trakcie miesiączki ?
W ogóle żadnej krwi nie widac , ponadto kobiecy organizm tak jest zaprogramowany ze gdy jesteśmy podniecone tuż przed ... to krwawienie się zmiejsza . No i nie oszukujmy sie , największa chcica jest własnie w trakcie okresu :P:P:P

DOKLADNIE !! :)

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:28:58

Cytat
Jokka6
Cytat
-potui
Z zabezpieczeniem jest ok , nie wiem o co wam chodzi z tym ze ble i fuu małą macie chyba fantazje .( no ale nic na siłe jak ktoś nie chce oczywiście )
Co jest złego/niesmacznego w uprawianiu seksu pod prysznicem w trakcie miesiączki ?
W ogóle żadnej krwi nie widac , ponadto kobiecy organizm tak jest zaprogramowany ze gdy jesteśmy podniecone tuż przed ... to krwawienie się zmiejsza . No i nie oszukujmy sie , największa chcica jest własnie w trakcie okresu :P:P:P

DOKLADNIE !! :)

no niestety tak jest z tą chcicą :)

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:29:20

Cytat
Niczka90
Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...javascript:editor_tools_handle_help()
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

To padaj ze śmiechu na podłogę i to juz ! :D

Bo mam przyjaciela który .... jest niesamowitym romantykiem ....i .... na tyle nie przeszkadza mu krew miesiączkowa ze jest w stanie ( z jego inicjatywy to wyszło ) zrobić jej minetkę ;)

To mój śmiech ma rozłożyć owego romantyka:P
Dżizes... Nie sprowadzam tematu do preferencji Waszych partnerów, czy lubią, czy nie, ale ja sama czuję się niekomfortowo w tych dniach i nie wyobrażam sobie takich zbliżeń...
A poza tym, jak tylko pojawi się trochę krwi np na chodniku, to zaraz większośc lasek piszczy `o fuj, o fuj` ale jak co do czego to okazuje się, że w ogóle nie przeszkadza, no proooszę.
na chodniku? boze w jakiej dzielnicy Ty mieszkasz? hehe nie no zartuje...
Ja uwazam, że krew jest ladna :P tzn z pewnościa jest najprzyjemniejsza i najmniej obrzydliwa wydzielina ludzkiego ciala... no moze tylko lzy sa wyzej w rankingu... no bo powiedzmy sobie szczerze- gile, siki, kupa, wosk z uszu, śluz z pochwy, sperma maja znacznie gorszy wyglad, zapach itp niz taka krewka :P Tyle, ze nagle jak sie ona wydobywa z pochwy to sie robi dla coniektórych mega oblesna :PP

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:32:21

Cytat
razdwapiec

Oblesne to jest: "2 girls 1 cup" albo "1 man 1 jar" (wpisz sobie w google) :P

aaaahahah, obowiązkowa pozycja dla wszystkich obrzydzonych 'mądrych' (na tyle, żeby obrażać innych). w większości pewnie w D były i G widzialy ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:33 przez sternum.

seks a miesiączka

30 mar 2011 - 23:32:42

Cytat
Niczka90
Cytat
-potui
Cytat
Niczka90
Jak mi ktoś powie, że krew miesiączkowa i zakrwawiona pochwa jest higieniczna/romantyczna i nie widzi w tym nic odrzucającego to przysięgam, że rozłożę go śmiechem...
Faktycznie, nie ma nic piękniejszego niż wypływająca krew i śluzówka z pochwy, nic, tylko całować... :-|

To padaj ze śmiechu na podłogę i to juz ! :D

Bo mam przyjaciela który .... jest niesamowitym romantykiem ....i .... na tyle nie przeszkadza mu krew miesiączkowa ze jest w stanie ( z jego inicjatywy to wyszło ) zrobić jej minetkę ;)

To mój śmiech ma rozłożyć owego romantyka:P
Dżizes... Nie sprowadzam tematu do preferencji Waszych partnerów, czy lubią, czy nie, ale ja sama czuję się niekomfortowo w tych dniach i nie wyobrażam sobie takich zbliżeń...
A poza tym, jak tylko pojawi się trochę krwi np na chodniku, to zaraz większośc lasek piszczy `o fuj, o fuj` ale jak co do czego to okazuje się, że w ogóle nie przeszkadza, no proooszę.


Partner nie mój jakby co :P

Wiesz z krwią jest różnie .. niektórzy mdleją jak ja w ogóle zobaczą innym całkiem nie przeszkadza . Więc to rozumiem . Rozumiem tez że niektóre kobiety przez cały okres odczuwają bol , duży dyskomfort , czy napięcie , ja mam to na szczęście przed ewentualnie 1-2 dzień , reszte dni nawet nie zauważam że mam okres .

Ej pamiętasz ten wątek gdzie laska zapomniała wyjąć tampon ... nie czuła tak okresu , że zapomniała :P

Seks podczas miesiączki jest mocno indywidualną sprawą, ale nie rozumiem tego że jest to obrzydliwe niesmaczne - ok rozumiem ale obrzydliwe nie , bo skoro to jest obrzydliwe to jaka jest np: koprofilia - dla mnie to jest mega obrzydliwe ;P no ale co kto lubi



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 23:39 przez -potui.

następna dyskusja:

Problem z seksem