Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

21 minut temu

Biznes

25 minut temu

tabernakula sklep

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 09:55:22

Za pare dni zaczynam biegać,poradźcie mi w czym będzie najwygodniej.Jakie obuwie,i wogóle dres czy coś innego.Poradźcie mi,bo nic nie mam i wybieram sie na zakupy żeby coś kupić na sportowo:)DZIĘKUJE

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:00:25

ja też zaczynam biegać :D od dzisiejszego wieczora:) ja mam czarne spodnie dresowe, czarne adidasy [jakieś starocie - trzeba je dojechać :D], biała koszulkę z krótkim rękawkiem no i na to czarna bluza polarowa :) aha i obowiązkowo -przynajmniej w moim przypadku mp3 :) a jak będzie już cieplej to biała bokserka :)

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:01:02

tez chetnie poczytam:)

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:03:58

mi się wydają być do biegania wygodne leginsy :)

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:04:33

buty takie ktre beda Ci dobrze kostke trzymaly, i ktore beda mialymieeka i grba podeszwe ( zeby amortyzowac nacisk), a z ciuchow ja poecamcs nie bawelnianego ( bo bawelna pochlania pot i potem biegasz w mokrych ciuchach). jest pelno tego typu ciuchow:)

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:04:35

spodnie dresowe-najepiej z sciagaczem na dole, zeby nie 'dyndaly' i nie przeszkadzaly, jak jest cieplo to zwykly tshirt, ale taki przylegajcy, a jak chlodno to jakas bluza, na dol moga byc tez getry-to w czym jest Ci wygodnie. i proponuje zainwestowc w dobre adidasy bo ja po bieganiu w zlej jakosci mialam problemy ze stawami.

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:04:51

tak :D legginsy , tshirt bluza i sruuuuuuuuu gubić kilogramy :D sama mialam biegac ale jak sie cieplej zrobi bo brak mi motywacji :D

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:04:55

ja zakładam leginsy i dłuższą bluzę polarową + adidaski. a pod spód bluzkę z długim lub krótkim rękawkiem. biegałam wcześniej w luźniejszych dresach ale nie polecam bo szew obcierał mi nogi. Muszę jeszcze dokupić opaskę na włosy, bo mnie później uszy bolą jak mi wiatr przewieje.

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:05:43

buty i koszulka to podstawa
- buty - zapytaj w o adidasy do biegania, powinny byc w miare przewiewnne i z miękką podeszwą
- koszulka najlpieiej termoaktywna

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:06:29

a ja biegam w najgorszych niemal łachach - stare dresowe spodnie, bawełniana koszulka i jakakolwiek bluza. ważne dla mnie aby wszytsko było bawełniane. ma mi być ciepło, ale nie mam się gotować w ciuchach. jak mi zimno to jeszcze czapkę i rękawiczki zakładam (chociaż teraz wiosna, więc nie zawsze trzeba). jedynie buty mam porządne, joggingowe. co do ciuchów wychodzę z założenia, że ma mi być ciepło i wygodnie - nie muszę super wyglądać, i tak po bieganiu dresy lądują w pralce :P

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:07:58

nago haha pomyśl jaką furorę zrobisz, a tak serio to trosze głupie pytanie bo chyba jasne że nie będziesz biegała w szpilkach i sukience a my przecież nie wiemy w czym akurat TY się czujesz wygodnie eeehhhh niedługo któraś zapyta w jakich gaciach się lepiej biega w stringach czy barchanach ..........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-24 10:09 przez martu20.

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:09:23

W sklepie sportowym powinni Ci doradzić odpowiednio ( ale wiadomo jak jest ;-) ) to troszke podpowiem... najlepiej w dresie - bawełnianym-żeby przepuszczał powietrzxe a buty - specjalne do biegania, odpowiednio wyprofilowane i z amartyzatorami.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-24 10:10 przez OSA224.

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:23:50

DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM

W czym najlepiej biegać?

24 mar 2011 - 10:26:16

dres, koszulka, bluza no i adidasy :)

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

W czym najlepiej biegać?

07 kwi 2011 - 11:37:41

Polecam ci odzież termoaktywną Under Armour, można ją kupić na fa-pol.pl. Bardzo dobra do biegania, zapobiega przepoceniu, wychłodzeniu i przegrzaniu. Najlepsze są takie z uniwersalnej serii, ale Cold i Hot Gear też są bardzo dobre (tlyko na określone pory roku)

następna dyskusja:

APARAT NA ZĘBY.ODKELEJENIE SIE ZAMKA.POMOCY