Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

45 minut temu

sprawdzony stomatolog

49 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki poronne

17 mar 2011 - 13:53:55

Nie kupowalam i nie kupię lecz slyszałam..Odradzam wszystkim tabletki "wpadkowe"..Bliska mi kolezanka po zażyciu trafiła do szpitala .jak się okazało przez nie i przez branie tabletek anty przez dwa lata-już nie będzie mogla mieć dzieci..

tabletki poronne

17 mar 2011 - 13:54:28

tabletki sprowadzone z indii kosztują ok 200-300zł sa bardzo skuteczne ok 98% skutecznosci do bodajze 9tyg ciazy
zazwyczaj sa w blistrach zapakowane wiec ciezko pomylic z wit c jak piszecie
poza tym sa dosc charakterystyczne

tabletki poronne

17 mar 2011 - 13:56:27

ktos jeszcze?

tabletki poronne

17 mar 2011 - 13:56:29

Ugotuj obiad zamiast pytać jak cie nie dotyczy!

tabletki poronne

17 mar 2011 - 13:57:05

Cytat
lilastarss
http://www.womenonwaves.org/set-274-pl.html tam jest wszystko napisane

womensonwaves to gorsza wersja womenonweb.
Pisałam kiedys prace na ten temat.... znam kilka kobiet które korzystały z WOnWeb.

tabletki poronne

17 mar 2011 - 13:57:34

Cytat
kasia10015
Cytat
urocza88
zamiast siedzieć i pisać zadzwoń do lekarza ginekologa albo na jakąś infolinię i tam się dowiedz . My raczej lekarzami nie jesteśmy i to co "pomogło" jednej nie musi "pomóc" drugiej . ;(

MI NIE POTRZEBNE

no ok. może tobie nie ale inne dziewczyny, które będą to czytać to może im jakoś wejdzie do glowy, że o takich sprawach to najlepiej rozmawiać z lekarzem
nie zawsze jest tak,że dziewczyny piszą prawdę na takich forach .
(chodzi o taki dziwny tym człowieka - mam nadzieję,że na SZAFIE takowych nie ma )

tabletki poronne

17 mar 2011 - 13:58:04

nic nie wiem właściwie o temacie, ale znam osobiście przypadek, że po wzięciu takiej tabletki (gwałt) dziewczyna dostała białaczki, długo się z nią zmagała.

tabletki poronne

17 mar 2011 - 14:05:24

Cytat
LadyEl
tabletki sprowadzone z indii kosztują ok 200-300zł sa bardzo skuteczne ok 98% skutecznosci do bodajze 9tyg ciazy
zazwyczaj sa w blistrach zapakowane wiec ciezko pomylic z wit c jak piszecie
poza tym sa dosc charakterystyczne

Masz rację ale nie do końca. Z indii nie są sprowadzane tylko wysyłane. Taki zetaw do aborcjii zawiera dwa leki: Mifepristonu (znane też jako tabletka aborcyjna, RU 486, Mifegyn, Mifeprex) oraz Mizoprostolu (Cytotec, Arthrotec, Oxaprost , Cyprostol, Mibetec or Misotrol). tylko połączenie tych dwóch leków doprowadza do w miare wg mnie bezpiecznej aborcji i skutecznej. W sieci można kupić artrotec który jest sprzedawany w pl na recepte, wcale nie jako tabletki poronne. Mozna kupic w aptece za ok 50 zł, a ci wszyscy intenetowi sprzedawcy robią niezła kase, sprzedając za grube pieniądze cos, co nie dośc ,ze może byc nieskuteczne to jeszcze jest niebezpieczne......

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

tabletki poronne

17 mar 2011 - 14:08:50

jest strona women on web . Tam można złożyć zamówienie i wszystkiego się dowiedzieć na ten temat.

tabletki poronne

17 mar 2011 - 14:10:13

Część dostępnych tabletek antykoncepcyjnych w Polsce to właśnie tabletki wczesnoporonne, tylko nie ma w polskiej ulotce nic na temat mechanizmu działania. Proponuję poczytać charakterystykę produktu leczniczego w wersji językowej producenta. Wtedy się przekonacie która z Was i ile zapłodnionych jajeczek z siebie już "wyplula". Nic mi więc nie mówcie o antyaborcji, bo większość nawet nie wie ...

tabletki poronne

17 mar 2011 - 14:11:40

Cytat
alpina
Cytat
LadyEl
tabletki sprowadzone z indii kosztują ok 200-300zł sa bardzo skuteczne ok 98% skutecznosci do bodajze 9tyg ciazy
zazwyczaj sa w blistrach zapakowane wiec ciezko pomylic z wit c jak piszecie
poza tym sa dosc charakterystyczne

Masz rację ale nie do końca. Z indii nie są sprowadzane tylko wysyłane. Taki zetaw do aborcjii zawiera dwa leki: Mifepristonu (znane też jako tabletka aborcyjna, RU 486, Mifegyn, Mifeprex) oraz Mizoprostolu (Cytotec, Arthrotec, Oxaprost , Cyprostol, Mibetec or Misotrol). tylko połączenie tych dwóch leków doprowadza do w miare wg mnie bezpiecznej aborcji i skutecznej. W sieci można kupić artrotec który jest sprzedawany w pl na recepte, wcale nie jako tabletki poronne. Mozna kupic w aptece za ok 50 zł, a ci wszyscy intenetowi sprzedawcy robią niezła kase, sprzedając za grube pieniądze cos, co nie dośc ,ze może byc nieskuteczne to jeszcze jest niebezpieczne......

wiem wiem o to mi chdozilo. wiem prawie wszystko na ich temat ;p

wpiszcie spobie w wyszukiwarkę women on web tam wszystko jest jasno napsiane (strona wysyła tabletki jest pewna)

dziewczyny zabezpieczajcie sie a nie bierzcie tak silnych leków ktore moga meis skutki uboczne w przyszłości

tabletki poronne

17 mar 2011 - 14:14:59

Dobija mnie fakt, że niektórzy nie potrafią sklecić porzadnie zdania w języku polskim, a o sposobach aborcyjnych i farmakologii wiedzą wszystko, czasami z autopsji. Szkoda, że nie wiedzą o antykoncepcji. Ale ... najważniejsze to przecież pójść do łóżka.

tabletki poronne

17 mar 2011 - 14:15:43

Cytat
Paaati91
Nie miałabym pojecia w jaki sposób dostac takie tabletki ;) Jeżeli bym nie zdarzyła wciagu 72 godzin do ginekologa wolalabym urodzic te dziecko niż zażywać poronnych mimo, ze 72h są podobne...

te tabletki nie maja ze sobą nic wspólnego. Boże kiedy wy się doedukujecie wreszcie ;/

tabletki poronne

09 lis 2011 - 14:09:15

UWAGA NA OSZUSTÓW!!! Ogłoszenia tego typu często okazują się zwykłym oszustwem oszustwem, sprzedająca nie wysyła zamówionego towaru pomimo wpłacenia na konto pieniędzy.
Dane sprzedającego:
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Anna Ryłko
ul Chabrowa 110
16-300Augustów

następna dyskusja:

Bardzo prosze o rade -zdrowie