Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lesinelle antykoncepcja

12 mar 2011 - 19:30:06

hej ! Czy ktoras z was bierze tabletki lesinelle? Ja wlasnie mam zamiar brac i ciekawa jestem waszych opini , one są nowe wiec na pewno nie wiele z was je bierze ... Ktoras slyszala cos na ich temat? Zawieraja etynyloestadiol , drospirenon

lesinelle antykoncepcja

15 mar 2011 - 23:23:36

hey:) również dostałam te tabletki, za jakieś 2 tygodnie zacznę brać. Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat...

lesinelle antykoncepcja

16 mar 2011 - 12:50:22

Witam, może zamiast truć się tabletkami warto zainwestowac w zdrowie i kupic chociaz drogi komputer owulacyjny cyklu Pearly(1199zl) wpioszcie sobie w wyszukiwarke i sprawdzcie na forum opinie innych uzytkowniczek-polecam i pozdrawiam

lesinelle antykoncepcja

16 mar 2011 - 12:53:56

niektóre ze względów zdrowotnych muszą je brać więc nie oceniaj. a poza tym nie tylko pigułki trują, jakbym się tak miała zastanawiam nad wszystkim czy jest zdrowe czy nie to w końcu ani nic nie jem ani nie pije nigdzie nie chodzie itd. jeśli dziewczyna jest zdrowa pod opieką ginekologa to niech sobie łyka co chce!

zweryfikowana
Posty: 1.169
Ostrzeżenia: 1/5

lesinelle antykoncepcja

16 mar 2011 - 12:57:12

Cytat
TERRY1
Witam, może zamiast truć się tabletkami warto zainwestowac w zdrowie i kupic chociaz drogi komputer owulacyjny cyklu Pearly(1199zl) wpioszcie sobie w wyszukiwarke i sprawdzcie na forum opinie innych uzytkowniczek-polecam i pozdrawiam

co to ludzie jeszcze nie wymyślą <pomocy> ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 12:57 przez Domkaaa89.

lesinelle antykoncepcja

18 mar 2011 - 12:57:54

Witaj, mówisz żeby się nie przejmować no nie wiem,ja też przez długi czas zażywałam i dziśiaj odczuwam to.Pamietaj że ginekolog też jest tylko człowiekiem i za prowity z firm farmaceutycznych jest w stanie przepisać ci każdy srodek antykoncepcyjny,spytaj sie lekarza swojego czy jak by były tabletki dla mężczyzn czy on brałby je tak z ochotą jak namawia kobiety-przypuszczam że nie bo wie że to nie pozostaje bez uszczerbku dla zdrowia.Dużo moich koleżanek po odstawieniu miało kłopoty z zajściem póżniej w ciąże.I jeszcze jedno ja tym dziewczunom nie zabraniam stosować tych tabletek tylko pokazałam inna alternatywę.Pozdrawiam!

lesinelle antykoncepcja

18 mar 2011 - 12:59:25

tez jestem ciekawa opinii, lekarz mi o nich cos wspominal

lesinelle antykoncepcja

21 mar 2011 - 21:33:14

Ja dziś wziełam pierwszą tabletkę :)

Troche mnie to martwi, że nie ma żadnych informacji o tabletkach, no ale podobno są nowe...

Wcześniej brałam długo Novynette, przez ostatni miesiąc Yasminelle i teraz Lesinelle (zamiennik Yasminelle). Mam nadzieję, że będzie OK, bo poprzedni miesiąc miałam nieustanną depresję, no ale pierwszy miesiąc nowych tabletek zawsze najgorszy.

Kupiłam w Krakowie, w aptece przy pętli an Krowodrzy, za 24zł.

lesinelle antykoncepcja

01 kwi 2011 - 16:26:06

Dziewczyny, Lesinelle to tańszy zamiennik tabletek YASMINELLE.
Ja polecam, Yasminelle kosztują u mnie 47,87zł a LESINELLE 28zł a różnią się tylko producentem..
Skład ten sam, wszystko identyko jak yasminelle..
ja polecam Y-nelle biore od 3,5 roku.

lesinelle antykoncepcja

03 kwi 2011 - 17:55:58

Ja wzięłam już 7 tabletek i na przemian ryczę i się dre ;p

lesinelle antykoncepcja

03 kwi 2011 - 18:01:32

Cytat
TERRY1
Witam, może zamiast truć się tabletkami warto zainwestowac w zdrowie i kupic chociaz drogi komputer owulacyjny cyklu Pearly(1199zl) wpioszcie sobie w wyszukiwarke i sprawdzcie na forum opinie innych uzytkowniczek-polecam i pozdrawiam
a moze niektórzy lubia uprawiac seks wtedy kiedy maja na to ochote a nie tylko i wylacznie w dni w ktore drogi komputer owulacyjny cyklu Pearly im "pozwoli"?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-07 02:48 przez hannahxunicorn.

lesinelle antykoncepcja

05 kwi 2011 - 17:46:23

ja już po 17 tabletce, jedyne co to humorki mnie męczą i podobno bardziej nerwowa się zrobiłam...

lesinelle antykoncepcja

27 kwi 2011 - 16:53:21

ja po 9 tabletce:) i rowniez,niesety miewam humory, przez co moj chlopak cierpi, gdyz jest jedynym obiektem mojego wyzywania sie;p oprocz tego mam strasznie nabrzmiale piersi. pocieszam sie tym, ze jest to moze oznaka powiekszania sie:D

lesinelle antykoncepcja

30 kwi 2011 - 11:57:45

hej, ja też dostałam od swojego lekarza Lesinelle, to moje pierwsze tabletki, dostałam je ze względu na bolesne miesiączki, jestem po 14 tabletce,miesiączka trwała u mnie normalnie, ale po niej plamię cały czas, faktycznie powiększyły mi się piersi i jestem drażliwa... też tak macie?, martwi mnie to plamienie... żeby cały czas... iśc do lekarza może...? :/

lesinelle antykoncepcja

30 kwi 2011 - 18:06:05

do ~~tranell
no to jestesmy w bardzo podobnej sytuacji, bo nie jestem pewna czy ten moj dlugi " okres" mozna rzeczywisice tak nazwac. raz jest to plamienie, pewnie podobne do Twojego, a raz tak jakby nawroty okresu ;/ tez nie wiem co myslec, ale wyczytalam na jakims innym forum, ze wypowiadajaca sie miala 14- dniowy okres, wiec mam nadzieje, ze to nie jest oznaka czegos zlego:)

następna dyskusja:

Pomocy !! Brzuch