Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 09:53:13

Witam Panie;)
jak wiadomo czesc z nas po zimie chce pozbyc sie zapasu ;)
ja od 1 lutego zmienilam nawyki zywieniowe, nordic walking-4 km dziennie wiecej nie mam czasu;p cwiczenia w domu, do tego abgymnic laskoczacy co wieczor i postanowilam dodac do tego.. tabletki.
C.L.A. z zielona herbata;>

stosowalyscie? pomaga?;> a moze cos innego polecacie..;>

znajoma musiala schudnac(choroba) i w miesiac 3 kg spadla...

prosze o opinie:)

Pozdrawiam:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 09:57 przez Nela6699.

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 10:03:11

to ja schudłam 3 kg w 2 tyg bez tabletek. tylko zwyczajnie na diecie...
nie znam się na tym, ale moja mama kiedyś jadła jakąś Linee i coś jeszcze i nic jej to nie dało a koszty były dość spore jak na przyjemność wyrzuconą w błoto.

Lepiej pij zwykłą zieloną herbatę, a nie w tabletkach :)

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 10:05:30

ejjj Albo Kupcie sobie Białą Morwe . zmniejsza Łaknienie na słodycze Naprawde działa !!

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 10:08:47

ja stosowała ale nie te zieloną herbatą i przytyłam oprócz tego stosowalam jszcze całą masę innych tabletek niczego nie polecam. Też się odchudzam 2 miesiące 6kg i jedyne co mogę polecić to sport, woda i zamiast tabletek może być zielona herbata, bardzo zdrowa

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 10:13:29

linea jak dla mnie byla taka przeczyszczajaca ze hoho :)) to juz mniej przeczyszczajace sa te z biedronki za jakos 3 zl;p ale nie pije ich. smak znudzil mi sie;p
czasem w domu lisciasta zielona tak jak mowicie, a jesli juz cos innego to bez cukru
morwe wiem ze gasi laknienie:) na moje kochane slodycze... ale to juz odzwyczailam organizm wiec nie biore:)

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 10:14:21

spróbuj może tabletki błonnik z ananasem. połyka się pół godziny przed jedzeniem i tym sposobem zjadasz mniej lub nie czujesz głodu. myśle, ze na początek można spróbować ;)

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 10:18:42

Też miałam Linee i szczerze? To żadnych efektów, żadnego zmniejszonego apetytu :( Szkoda truć wątrobę

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 10:24:43

Ja słyszałam, że jedna kobieta po zażyciu CLA...umarła. Był proces, ale ta informacja przecież nie będzie zawarta na opakowaniu... :/

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

C.L.A. ;>

07 mar 2011 - 10:42:44

no nie no... nie straszcie mnie;p

C.L.A. ;>

03 cze 2011 - 09:00:51

dieta Dukana drogie Panie! stosowałam ją przez 7 dni potem do końca miesiąca nie jadałam słodyczy i 5kg poszło jak z bicza strzelił! gdy ktoś ma sporą nadwagę to Dukan pomaga schudnąć nawet do 15kg! w krótkim czasie. Powodzenia!

następna dyskusja:

problem w ciaży