Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zacznę od tego, że od kilku miesięcy mam uciski w tylej części głowy(dokladnie po lewej stronie) marszcze oczy, jak mnie boli. Jest to bol niemiłosierny. Czy ktoś z was ma takie bóle? Jaka przyczyna ? zaznaczam mam juz tak od dluższego czasu.... Wiem, że musze zrobić badania, ale boje sie, bo nie wyglada to dobrze. Czasami jest mi bardzo słabo i lece z nog..;/

Przepraszam, ze zakladam ten temat jeszcze raz, ale nikt mi nie odpisał..

nie bardzo wiem, dlaczego jeszcze nie poszłaś do lekarza

idz do lekarza koniecznie,musisz zrobic badania zeby moc ztwierdzic co jest grane,moze to jakis guz cie tam uciska?lepiej wiedziec i wyleczyc niz miec pozniej problemy.

może to bóle napięciowe, poczytaj w Internecie o tym i porównaj ze swoimi objawami, no i koniecznie idź do neurologa!

chyba tylko neurolog pomoże, z głową nie ma żartów

zweryfikowana
Posty: 1.260
Ostrzeżenia: 1/5

idz do lekarza i to szybko!!

czapke nos ;d

to już drugi taki wątek dziś! dziewczyny! nikt tu Wam nic więcej nie poradzi niż iść do lekarza!

moim zdaniem to czysta glupota czekać kilka miesięcy z takimi bólami ;/

Jeśli masz tak silne bóle radziłabym Ci iść jak najszybciej do lekarza. To może być coś bardzo bardzo poważnego. Nie IGNORUJ TEGO!!!! Jeśli lekarz ogólny nic nie poradzi , skieruj się do neurologa ( niech zrobią Ci tomografię). A czasem nie bierz aspiryny...

Ja też mam bardzo silne bóle głowy,nie nasilające się tylko od razu bum! i ogromny ból,pomaga mi tylko najsilniejszy Ketonal a i to nie zawsze.. Bóle są w okolicy oczu,skroni. Robiłam eeg i tomografię ale nic nie wyszło,najprawdopodobniej to bóle napięciowe (nerwica) więc muszę zapisać się do psychiatry. Koniecznie zrób badania,chyba nie chcesz umrzeć niespodziewanie?

miałam podobnie, tyle tylko że w płacie czołowym. Po wielu wizytach u neurologa i tomografii komputerowej głowy okazało się, że odziedziczyłam po mamusi migrenę. Po prostu :D

Widzę , że masz to samo co ja od 3 dni boli mnie z tyłu głowa tak nagle np. przez pól godziny nie boli a nagle złapie taki mocny ucisk jakby ktoś mi ściskał głowę i z przodu nad brwiami. Według mnie to jest napięciowy ból głowy, ale pewna nie jestem.

Proponuję jak najszybciej udać się na prześwietlenie mózgu. Nie chcę Cię martwić, ale opisane objawy miały również 2 bliskie mi osoby, które niestety zmarły nagle. Miały również bóle głowy, utratę przytomności, zapominały często podstawowych słów - jak się okazało miały TĘTNIAKI na mózgu. U jednej wykryto 4 - 1 się rozlał - zapadła w śpiączkę i po tygodniu zmarła, natomiast 2 miała 1, zrobiono operację, jednak po tygodniu również zmarła. Z głową naprawdę nie ma żartów.

Cytat
ecri16
Ja też mam bardzo silne bóle głowy,nie nasilające się tylko od razu bum! i ogromny ból,pomaga mi tylko najsilniejszy Ketonal a i to nie zawsze.. Bóle są w okolicy oczu,skroni. Robiłam eeg i tomografię ale nic nie wyszło,najprawdopodobniej to bóle napięciowe (nerwica) więc muszę zapisać się do psychiatry. Koniecznie zrób badania,chyba nie chcesz umrzeć niespodziewanie?
bóle napięciowe pojawiają się nie tylko w wyniku stresu, przyczyną może być też np. skrzywienie kręgosłupa

Cytat
andzias
Proponuję jak najszybciej udać się na prześwietlenie mózgu. Nie chcę Cię martwić, ale opisane objawy miały również 2 bliskie mi osoby, które niestety zmarły nagle. Miały również bóle głowy, utratę przytomności, zapominały często podstawowych słów - jak się okazało miały TĘTNIAKI na mózgu. U jednej wykryto 4 - 1 się rozlał - zapadła w śpiączkę i po tygodniu zmarła, natomiast 2 miała 1, zrobiono operację, jednak po tygodniu również zmarła. Z głową naprawdę nie ma żartów.


mi ta prawda nie chciała przejść nawet przez klawiature :(((

następna dyskusja:

okres a wizyta u ginekologa?