Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 00:18:55

NO PRZECIEŻ NAPISAŁA, ŻE SIĘ STARA O DZIECKO!!!!!! Opanujcie się i nie wyzywajcie dziewczyny dopóki nie przeczytacie wszystkiego:/ Ech wy wredne babiszony.... :/

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 00:25:54

Cytat
7medeis
masz zamiar umierać ze strachu po każdym seksie nawet jeśli dostaniesz okres?

męczące

cała przyjemność na nic :D:D no chyba, że to był "obowiązek" haha

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 00:38:41

Cytat
Zuosnica
NO PRZECIEŻ NAPISAŁA, ŻE SIĘ STARA O DZIECKO!!!!!! Opanujcie się i nie wyzywajcie dziewczyny dopóki nie przeczytacie wszystkiego:/ Ech wy wredne babiszony.... :/

ale co to zmienia? nie jest puszczalską nastolatką ale skoro po raz któryś wychodzi negatyw to ja nie rozumiem pytania o ciąże.

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:25:34

Cytat
aguska1
Cytat
kati28
Cytat
aguska1
heh niektorzy boja sie ciazy nie chca a ja chce i jakos nie moge hmm nie wiem i zdaje sie liczylam kiedy bede miala owulacje i nic ;(

a inni przed i po okresie i jakos zachodza w ciaze z tego co czytalam na forach ehhh

czasem sie boje ze cos ze mna jest nie tak ;/

Nie łam sie,wiem co czujesz.Ja próbowałam 1 rok i 4 miesiace-dopiero po tym czasie sie udało i zaszłam.Ale moze warto wybrac sie do lekarza i przebadac (ja np.miałam problemy hormonalne),przyczyny moga byc rozne.

No tak tylko sie dziwie ze kazdy zachodzi i sie matwi jestem nie jestem i wogole ehhhh

A jak ktos chce to nie moze zajsc.

Moze zrob testy owulacyjne,a jak chodzisz czesto do ginekologa to jego sie poradz pod jakim katem sie mozesz przebadac zeby znalezc przyczyne,dlaczego nie zachodzisz.W koncu sie uda,powodzenia

Ja bardzo czesto chodze do ginka nie tam ze rok czy dluzej ze nie bylam i staram sie rozmawiac na rozne tematy ale czy sa jeszcze jakies inne badania odnosnie zajscia w ciaze>?>?

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:30:39

hahah sorry ale nie moglam sie powstrzymac;) kup jeszce kilka testow i rob a nuz ktorys wyjdzie pozytywny;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 11:31 przez toxicbeauty24.

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:33:35

zrob beta HCG badanie z krwi

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:34:01

Nie...widocznie albo masz jakieś lekkie zaburzenie hormonalne albo po prostu stresujesz się. Może wybierz się do ginekologa - po co się zamartwiać.

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:35:29

haha
moja siora robila 3 testy po tym jak spoznial sie jej okres. byly negatywne , dopiero 4 okazal sie pozytywny . badanie krwi potwierdzilo juz 2 miesieczna ciaze i teraz spodziewa sie blizniakow.
testy niestety czesto falszuja wyniki we wczesnych stadiach ciazy.
lepiej zrob badania krwi

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:36:04

tak
na 100%

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:40:32

Cytat
monikamarta
PO JAKA CHOL.....E SIE ZA SEKS ZABIERASZ JAK POTEM TAK TRZESIESZ TYLKIEM???

nie rozumiem takich ludzi..... Seks ok, ale ewentualna wpadka juz mniej ok...Pamietaj, ze żadna metoda nie daje 100% zabezpieczenia...


a wiesz ze niektore dziewczyny czekaja na dzidziuszia , i bardziej sie boja tego ze nie beda w ciazy!!!!niz ze beda.
nie oceniaj z gory

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:41:22

Sądzisz, że my tutaj na szafie mamy większą skuteczność niż test ciążowy? Ja jestem w 20tygodniu ciąży i jakoś nie męczyłam dziewczyn pytaniem, czy jestem w ciąży jakby one co najmniej USG w monitorach miały, tylko po 15dniach jak spóźniał mi się okres wykonałam test i wszystko było jasne :)

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:44:26

nie chyba nie jestes

ale idz do psychologa;/

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 11:47:49

Jeśli uprawiasz seks to badz swiadoma, ze mozesz zajsc w ciaze,, i nie panikuj no chyba ze masz 15 lat...
Zreszta czego ty od nas oczekujesz?? Mamy ci powiedziec czy jestes w ciazy ?? To chore!! Coraz to głupsze te probemy na tym forum są...
Zreszta czego ty od nas oczekujesz?? Mamy ci powiedziec czy jestes w ciazy ?? To chore!! Coraz to głupsze te probemy na tym forum są...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 11:49 przez Natka8827.

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 12:05:18

DZIEWCZYNY ONA SIĘ STARA O DZIECKO A NIE MARTWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

jestem w ciazy????

02 mar 2011 - 12:10:29

temperaturę się mierzy przed wstaniem z łóżka , bo w ciągu dnia zawsze jest podwyższona. Myślę , że nie jesteś w ciąży

następna dyskusja:

bolesne miesiączkowanie