Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 13:01:56

jestem zdania,że jak się nie jest gotowym na konsekwencje seksu nie powinno się go uprawiać.Amen

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 13:04:05

Cytat
martu20
tak będziesz matką polką, robiłaś test miałaś okres, ja nie wiem czego ty chcesz? żeby twoja macica wyszła i powiedziała, że nikogo więcej tam nie ma??

padłam:D

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 17:36:38

Cytat
aguska1
heh niektorzy boja sie ciazy nie chca a ja chce i jakos nie moge hmm nie wiem i zdaje sie liczylam kiedy bede miala owulacje i nic ;(

a inni przed i po okresie i jakos zachodza w ciaze z tego co czytalam na forach ehhh

czasem sie boje ze cos ze mna jest nie tak ;/

Nie łam sie,wiem co czujesz.Ja próbowałam 1 rok i 4 miesiace-dopiero po tym czasie sie udało i zaszłam.Ale moze warto wybrac sie do lekarza i przebadac (ja np.miałam problemy hormonalne),przyczyny moga byc rozne.

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 17:42:21

pamietaj ze wszystko siedzi w głowie człowieka...

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 17:42:28

Cytat
Dashka
Cytat
martu20
tak będziesz matką polką, robiłaś test miałaś okres, ja nie wiem czego ty chcesz? żeby twoja macica wyszła i powiedziała, że nikogo więcej tam nie ma??


Tego to ja bym sobie życzyła...eh...o ile mniej było by wątków czy jestem w ciąży bo:
-widziałam penisa
-rok temu się kochałam
-zjadłam pączka


najlepsze :D
a może tak lepiej by było odłożyć pewnie sprawy na bok i poczekać aż się dorośnie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 17:46 przez gie8.

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:21:50

Cytat
kati28
Cytat
aguska1
heh niektorzy boja sie ciazy nie chca a ja chce i jakos nie moge hmm nie wiem i zdaje sie liczylam kiedy bede miala owulacje i nic ;(

a inni przed i po okresie i jakos zachodza w ciaze z tego co czytalam na forach ehhh

czasem sie boje ze cos ze mna jest nie tak ;/

Nie łam sie,wiem co czujesz.Ja próbowałam 1 rok i 4 miesiace-dopiero po tym czasie sie udało i zaszłam.Ale moze warto wybrac sie do lekarza i przebadac (ja np.miałam problemy hormonalne),przyczyny moga byc rozne.

No tak tylko sie dziwie ze kazdy zachodzi i sie matwi jestem nie jestem i wogole ehhhh

A jak ktos chce to nie moze zajsc.

Ja bardzo czesto chodze do ginka nie tam ze rok czy dluzej ze nie bylam i staram sie rozmawiac na rozne tematy ale czy sa jeszcze jakies inne badania odnosnie zajscia w ciaze>?>?

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:26:16

Cytat
martu20
tak będziesz matką polką, robiłaś test miałaś okres, ja nie wiem czego ty chcesz? żeby twoja macica wyszła i powiedziała, że nikogo więcej tam nie ma??



hahaha ! Dobre ! Też taką funkcję poproszę !

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:27:11

a ja mogłabym zachodzić na życzenie :) serio-gdyby nie spirala u mnie "co rok to prorok" :))

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:29:07

Cytat
basia141110
a ja mogłabym zachodzić na życzenie :) serio-gdyby nie spirala u mnie "co rok to prorok" :))

Niektorzy i tak maja ;p

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:30:51

nie mysl o tym bo stresujac sie mozesz nie dostac okresu z nerwow
sama tak mialam :)
zrobilas 4 testy... testy sa na tyle dokladne ze na bank mowia prawde

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:33:07

Raczej nie jesteś w ciąży . Może to być spowodowane stresem , moja przyjaciółka nie ma okresu już od października , a jest dziewicą . :D



Mam do was wielką proźbe a mianowicie dopiero co założyłam konto na szafie i dopiero co zostalam zweryfikowana, chciała bym zacząć sprzedawać ciuszki:) ale nie za bardzo sie jeszcze w tym wszystkim łapię....:(jeśli ktoś by był tak miły i podzielił się ze mną swoją wiedzą i radami np pisząc do mnie wiadomosc prywatna była bym bardzo ale to bardzo wdzięczna proszę was o pomoc bo chcę zacząc moją przygode z szafą jak najlepiej i abym ja oraz wszyscy którzy będą odwiedzac moją szafę byli zadowoleni:) przepraszam ze tak pisze nie w temacie wybaczcie i pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 23:33 przez klaudianek.

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:33:23

kobieta żyje w ciągłym stresie od okresu do okresu ;DD

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:52:14

Cytat
aguska1
heh niektorzy boja sie ciazy nie chca a ja chce i jakos nie moge hmm nie wiem i zdaje sie liczylam kiedy bede miala owulacje i nic ;(

a inni przed i po okresie i jakos zachodza w ciaze z tego co czytalam na forach ehhh

czasem sie boje ze cos ze mna jest nie tak ;/

a może test owulacyjny warto by było wykonać bo organizm to nie zegarek i każdy 'cyka' w swoim rytmie :)
powodzenia w próbach ;D

jestem w ciazy????

01 mar 2011 - 23:56:44

Więc nie jesteś .

następna dyskusja:

okres a wizyta u ginekologa?