Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:19:27

Jestem zalamana.. musze sie komus wygadac :( wczoraj zerwal ze mna chlopak...tak strasznie na mnie krzyczal :( Smial sie jak prosilam go zeby mnie nie zostawial.. Krzyczal,ze bylam slepa i nie widzialam,ze sie dusi ( ma 24 lata) ze jest mlody, ze lubi balety, ze musi sie wybawic a ja mu tego zabraniam.. (raz mu zabronilam jechac na balety w grudniu) Ciagle mam przed oczami jak pytam go czy chce ze mna byc czy nie a on bez chwili zastanowienia krzyknal ze nie... Prosilam, blagalam a on sie tylko smial... Zapytalam czy juz nic do mnie nie czuje, zapytal jak mysle? powiedzialam,ze jakby cos czul to by mnie nie zostawial.. ze by walczyl i pozwolil mi walczyc.. to pow tylko,ze jakby nic nie czul to by poprostu przestal sie odzywac i nie rozmawial teraz ze mna.. to tak boli :( Planowal wspolne wakacje,wspolne zycie,dzieci... i nagle mnie zostawil.. Ciagle mysle,co robilam zle :((( a na sam koniec wyrzucil mnie z samochodu, powiedzial,ze jedzie do domu i go odpalil... zdjelam pierscionki od niego rzucilam nimi i zaczelam krzyczec ze chodzi mu tylko o to,zeby mogl ruchac na boku... i wyszlam o on odjechal z piskiem opon... jestem zalamana, nigdy nikogo tak nie kochalam :(9 wiecie co znaczy kochac za mocno?? serce mi peklo....

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:24:01

Bądź silna.
Poradzisz sobie.

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:25:04

nie znoszę facetów, którzy nie potrafią się rozstać kulturalnie, Twój zrobił to tak, byś jak najbardziej cierpiała i byś poczuła się upokorzona - cóż pokazał prawdziwe oblicze. Lepiej teraz niż po ślubie....
przeczekasz, przecierpisz, przepłaczesz i będzie dobrze, choć teraz raczej ciężko w to uwierzyć

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:27:26

Dziewczyno - trzeba się szanować! Uważasz że zasługujesz na takie traktowanie? Jak dzis możesz kochać kogoś, kto traktuje Cię jak zbędną rzecz ? Jesteś kobietą i tak powinni traktować Cię mężczyźni. Nie płaszcz się nigdy przed żadnym bo nigdy nie będziesz szanowana tak jak należy się kobiecie.

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:28:10

smutna historia...

też się nie raz tak mocno zaangażowałam, a później mocno bolało... mimo obietnic...
Wiem, co czujesz, wiem, że jest Ci ciężko... Ale nie łam się...
Widocznie na Ciebie nie zasługuje... a swój błąd szybko zacznie dostrzegać...
Wiosna idzie, kwaitki, bratki i stokrotki :) Ty weź głęboki oddech i powiedz sobie, że "przecież stać mnie na lepszego!! - a ten burak niech spada do tych ciź na dyskotece..."

:) głowa do góry, nie łam się !! :) Zobaczysz, że się zakochasz jeszcze, a czas leczy rany ;) uwierz mi :) wiem coś o tym... ;)

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:28:48

Skoro woli jezdzić na imprezy( bez Ciebie) to nie masz czego żałować, bo na imprezy nie jezdzi sie pogadać, bo jest za głośno, tylko potańczyć z dzieczynami. Dasz sobie rade po jakimś czasie będziesz się z niego śmiała jakim był dupkiem. Trzymaj się :*

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:29:06

Trzymam za ciebie kciuki, poradzisz sobie, jestem pewno. Najwidoczniej nie był ciebie wart ...

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:29:47

bardzo mi przykro i wiem co czujesz bo kiedyś byłam w podobnej sytuacji. wiem jak ci ciężko ale najlepszym rozwiązaniem będzie pokazanie mu jak świetnie sobie bez niego radzisz choć będzie cie to bardzo bolec ;( nie odzywaj sie do niego, jak bedzie sam dzwonił bo wiadomo teraz weekend to sie musi wyszalec ale pewnie koło niedzieli poniedziałku zadz. to odbierz tel i śmiej sie do słuchawki tak jak byś sie świetnie bawiła i powiedz ze nie możesz teraz rozmawiac bo jestes zajeta i sie rozłącz . .. poczekaj troche az znów zadz. sama sie nie odzywaj !!!! i znw udawaj ze nie możesz rozmawiac bo właśnie wychodzisz jesteś umówiona .... dopiero jak za 3 razem zadz. to znajdz czas by z nim pogadać !!!!! pamietaj nie ulegaj odrazu bo faceci to strasznie wykorzystują !!!!!!!! m

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:31:05

Przykre i szczerze wspólczuje... ale musisz być silna poradzisz sobie. CZAS LECZY RANY. Znajdziesz jeszcze prawdziwa miłość:>

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:31:13

Drań... nie mogę uwierzyć że mógł się tak zachować dorosły facet... Nie martw się znajdziesz kogoś lepszego ten nie był Ciebie wart

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:32:23

Cytat
blondyneczka87
bardzo mi przykro i wiem co czujesz bo kiedyś byłam w podobnej sytuacji. wiem jak ci ciężko ale najlepszym rozwiązaniem będzie pokazanie mu jak świetnie sobie bez niego radzisz choć będzie cie to bardzo bolec ;( nie odzywaj sie do niego, jak bedzie sam dzwonił bo wiadomo teraz weekend to sie musi wyszalec ale pewnie koło niedzieli poniedziałku zadz. to odbierz tel i śmiej sie do słuchawki tak jak byś sie świetnie bawiła i powiedz ze nie możesz teraz rozmawiac bo jestes zajeta i sie rozłącz . .. poczekaj troche az znów zadz. sama sie nie odzywaj !!!! i znw udawaj ze nie możesz rozmawiac bo właśnie wychodzisz jesteś umówiona .... dopiero jak za 3 razem zadz. to znajdz czas by z nim pogadać !!!!! pamietaj nie ulegaj odrazu bo faceci to strasznie wykorzystują !!!!!!!! m


ja bym się już nie umawiała z takim typem :) drugi raz do tej samej rzeki się nie wchodzi...

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:33:16

Po każdej burzy wychodzi słońce, po Twojej też wyjdzie.
Czas leczy rany.
Facet nie ma do Ciebie szacunku skoro zostawia Cię w taki sposób, niestety.
Mogę Ci na pocieszenie powiedzieć że mnie również zostawił facet 3 lata temu, po 5 latach związku (udanego związku) a co najlepsze przez smsa,a jaki był powód to nie wiem bo nie potrafił spojrzeć mi w oczy, taki z niego tchórz, tez bardzo cierpiałam bo go kochałam, trwało to z rok.. ale pomogli mi znajomi, otrząsnęłam się, teraz jestem 2 lata w związku, i nie rozpamiętuje przeszłości:).
Poznasz na pewno wspaniałego faceta, i będziesz szczęsliwa.
Trzymaj się ciepło, będzie dobrze :)

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:33:23

Wiem,ze to ciężkie,bo też kiedyś rzucił mnie chłopak,bo znalazł sobie inną (po 2 latach związku)...
I szukał pretekstu,żeby zerwać.
A ja głupia za Nim biegałam,prosiłam,płakałam... Dopiero teraz widzę jak się poniżałam i jaką robiłam z siebie idiotkę,ale wtedy nie widziałam świata poza nim.

Trzeba się szanować,na takiego dupka nigdy więcej nawet bym nie spojrzała..
Dasz radę,czas leczy rany-wiem co mówię :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 09:34 przez Hooney_M.

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:33:39

Gdyby miał choc troche szacunku do Ciebie to inaczej by zerwal, a nie jak ostatni cham. Teraz moze ciezko Ci w to uwierzyć, ale dobrze sie stało. Pokazał swoje prawdziwe oblicze. A co bys zrobiła jakby zostawil Cię po slubie albo z dzieckiem.

nie chce mi się żyć :(( !!

25 lut 2011 - 09:34:39

głowa do gory:) napewno dasz rade zapomniec:*

następna dyskusja:

pytanie do dziewczyn