Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

39 minut temu

Samochód.

56 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tak naprawde jest wiele czynnikow, ktore powoduja podwyzszenie LDH.
Moze chlopiec ostatnio mial jakas poboczna chorobe? Jakies zapalenie? Polaczone z przebyta wczesniej choroba podnosi automatycznie ten wskaznik.
Ale jesli lekarze nie zareagowali na to, byli spokojni, to sadze, ze nie ma sie czego bac : )
Przy nastepnej okazji trzeba po prostu porozmawiac z lekarzem, poprosic o wytlumaczenie, ze sie przejmujecie tym itd.
Powodzenia ! ; )
I nie masz za co zupelnie dziekowac.

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

a powiedz mi czy wiesz czy te LDH spadnie...??
on w czasie białaczki przebył półpasca... miał grzyba zołądka...ale to juz troche czasu temu....
mi się wydaje ze to LDH podwyzszone z powodu przeniesienia sie na chemie podtrzymujaca...
ehhh oby to sie poprawiło... na szczescie to silny chłopak

gdybym ja miała chore dziecko to nie siedziałabym na szafie zadając pytania gdzie wiadomo 90% kobiet nie wie o co chodzi tylko za przeproszeniem ruszyłabym tyłek do lekarza i zadawała nawet te miliony pytań ale zapytalabym o wszystko, wtedy masz pewność że masz informacje od specjalisty.
a jeszcze piszesz że to olewamy lol, gdyby nie ten Twój tekst że olewamy krzywdę ludzką to może napisałabym milej, ale taka prawda, co raz częściej widzę tu i ówdzie że ograniczamy się do pytań i załatwiania spraw przez neta, net to nie lekarz pamiętaj że on mimo wszystko ma największą wiedzę na ten temat z praktyki.

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Nowelka
gdybym ja miała chore dziecko to nie siedziałabym na szafie zadając pytania gdzie wiadomo 90% kobiet nie wie o co chodzi tylko za przeproszeniem ruszyłabym tyłek do lekarza i zadawała nawet te miliony pytań ale zapytalabym o wszystko, wtedy masz pewność że masz informacje od specjalisty.
a jeszcze piszesz że to olewamy lol, gdyby nie ten Twój tekst że olewamy krzywdę ludzką to może napisałabym milej, ale taka prawda, co raz częściej widzę tu i ówdzie że ograniczamy się do pytań i załatwiania spraw przez neta, net to nie lekarz pamiętaj że on mimo wszystko ma największą wiedzę na ten temat z praktyki.


sory moja droga ale to nie moje dziecko tylko moj bratanek. Bratowa mnie poprosiła bym dowiedziała sie cos wiecej wiec spytałam tutaj. i nie licze na czyjąs łaske czy złosliwe komentarze wisi mi takie cos chce tylko dowiedziec sie czegos moze akurat ktos tutaj byl w podonej sytuacji i cos wie.. Masz swoje zdanie spoko zatrzymaj je dla siebie i dziekuje.

Cytat
patrycha071
a powiedz mi czy wiesz czy te LDH spadnie...??
on w czasie białaczki przebył półpasca... miał grzyba zołądka...ale to juz troche czasu temu....
mi się wydaje ze to LDH podwyzszone z powodu przeniesienia sie na chemie podtrzymujaca...
ehhh oby to sie poprawiło... na szczescie to silny chłopak

Niestety, ale nie mam tak rozległej wiedzy, mimo, że chciałabym pomoc.
Moze warto zadzwonic chocby do swojego wlasnego lekarza, spytac, sadze, ze nie odmowi rozmowy telefonicznej.
A i na internecie mozna znalezc czesto numeru telefonow, dyzurów lekarzy, ktorzy odpowiadaja itd.

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Amyle
Cytat
patrycha071
a powiedz mi czy wiesz czy te LDH spadnie...??
on w czasie białaczki przebył półpasca... miał grzyba zołądka...ale to juz troche czasu temu....
mi się wydaje ze to LDH podwyzszone z powodu przeniesienia sie na chemie podtrzymujaca...
ehhh oby to sie poprawiło... na szczescie to silny chłopak

Niestety, ale nie mam tak rozległej wiedzy, mimo, że chciałabym pomoc.
Moze warto zadzwonic chocby do swojego wlasnego lekarza, spytac, sadze, ze nie odmowi rozmowy telefonicznej.
A i na internecie mozna znalezc czesto numeru telefonow, dyzurów lekarzy, ktorzy odpowiadaja itd.

Dziękuje tak czy inaczej za informacje...
Mam tylko nadzieje ze tak jak czytałam to te LDH spada po kilkunastu dniach... OBY! Trzeba wierzyc! Dziękuje

Bedzie dobrze. ; )

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

podbijam i ponawiam pytanie

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

HEEEELPPPP!!

Dziwne to szukanie odpowiedzi na tak poważny temat na szafie. Tym powinien zająć się lekarz a nie szafowiczki.

W każdym bądz razie mam nadzieję, że wszystko będzie OK!

Mój mąż jest lekarzem tyle, że anestezjologiem. Mogę go spytać jak chcesz patrycha 071.

Cytat
Nowelka
gdybym ja miała chore dziecko to nie siedziałabym na szafie zadając pytania gdzie wiadomo 90% kobiet nie wie o co chodzi tylko za przeproszeniem ruszyłabym tyłek do lekarza i zadawała nawet te miliony pytań ale zapytalabym o wszystko, wtedy masz pewność że masz informacje od specjalisty.
a jeszcze piszesz że to olewamy lol, gdyby nie ten Twój tekst że olewamy krzywdę ludzką to może napisałabym milej, ale taka prawda, co raz częściej widzę tu i ówdzie że ograniczamy się do pytań i załatwiania spraw przez neta, net to nie lekarz pamiętaj że on mimo wszystko ma największą wiedzę na ten temat z praktyki.

na przyszłośc proponuję czytac cały watek najlepiej ze zrozumieniem bo mozna komuś nie chcąco zrobić przykrość.

Dziewczyna szuka wszędzie odpowiedzi ...nie potraficie czytać czy co? przeciez napisała że szuka wszędzie i tu też napisała bo może akurat jest tu matka chorego dzieciaczka albo ktoś z takim samym problemem i było by raźniej z kimś takim porozmawiać.
Jak byłam chora to tez biegałam po lakarzach i tez szukałam na zaprzyjaźnionych forach wielu odpowiedzi i znalazłam....życze powodzenia i zdróka dla dziecka.

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

wiem ze powinien sie zajac lekarz ale jak juz pisalam wczesniej. lekarze nie zawsze mowia cała prawde... wczoraj jak robili małemu badania to nie bylo w klinice lekarza prowadzacego....
a my chcemy sie dowiedziec czy jest jakies duze zagrozenie przez to podwyzszone LDH...

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
klarka
Cytat
Nowelka
gdybym ja miała chore dziecko to nie siedziałabym na szafie zadając pytania gdzie wiadomo 90% kobiet nie wie o co chodzi tylko za przeproszeniem ruszyłabym tyłek do lekarza i zadawała nawet te miliony pytań ale zapytalabym o wszystko, wtedy masz pewność że masz informacje od specjalisty.
a jeszcze piszesz że to olewamy lol, gdyby nie ten Twój tekst że olewamy krzywdę ludzką to może napisałabym milej, ale taka prawda, co raz częściej widzę tu i ówdzie że ograniczamy się do pytań i załatwiania spraw przez neta, net to nie lekarz pamiętaj że on mimo wszystko ma największą wiedzę na ten temat z praktyki.

na przyszłośc proponuję czytac cały watek najlepiej ze zrozumieniem bo mozna komuś nie chcąco zrobić przykrość.

Dziewczyna szuka wszędzie odpowiedzi ...nie potraficie czytać czy co? przeciez napisała że szuka wszędzie i tu też napisała bo może akurat jest tu matka chorego dzieciaczka albo ktoś z takim samym problemem i było by raźniej z kimś takim porozmawiać.
Jak byłam chora to tez biegałam po lakarzach i tez szukałam na zaprzyjaźnionych forach wielu odpowiedzi i znalazłam....życze powodzenia i zdróka dla dziecka.



Dziekuje bardzo za te słowa.

Najgorsze jest to ze nigdzie nie ma napisane jakies mogą byc działania niepoządane tego LDH...
Są podejrzenia ze to moze oznaczac nawrót choroby :(
I wyczytałam jeszcze gdzies ze moze to byc poczatek jakiegos syndromu TLS :(

i nie wiem do cholery co to moze byc !! ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-16 11:51 przez patrycha071.

następna dyskusja:

Choroba Leśniowskiego-Crohna (pomocy!)