Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

przestrzeganie diety

9 minut temu

zalety diety pudełkowej

24 minut temu

skuteczna dieta

45 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plastry Evra

09 mar 2011 - 20:29:52

te plastry sa bardzo dobre;) kolezanka ich uzywala 3 lata i zyje;)

Plastry Evra

09 mar 2011 - 20:35:33

Ja mam ustawiony budzik zawsze na czas tabletki;) w tygodniu ktorym nie biore tez mam wlaczony bo bym zapomniala go wlaczc na kolejna tabletke ;pWiec to nie jeste problem, a tabl duzo bezpieczniejsze, nie odwazylabym sie plastrów-jakos bym nie czula ze to dziala taki plasterek przez skóre;p

Plastry Evra

09 mar 2011 - 20:43:32

Kiedyś miałam plasterki i uważałam,że są zarąbiste,ale potem musiałam trochę zacisnąć pasa (plastry są dosyć drogie) i przerzuciłam się na tabletki. Po tabletkach zero ochoty na seks,bóle podbrzusza itp. Zrobiłam więc sobie przerwę,a rok temu znowu wróciłam do plastrów. Są super wygodne i nie mam po nich żadnych dolegliwości.

Plastry Evra

09 mar 2011 - 20:47:26

Ja stosowalam plastry Evra i byłam zadowolona - zadnych skutkow ubocznych - jednakze musialam zrezygnowac z powodu pozniejszego wzrostu wagi.

A co do tej kobiety o ktorej wspominasz- nie koniecznie plastry Evra musialy byc przyczyna jej smierci- napewno bylo wiecej innych ! czynnikow sprzyjajacych temu wydarzeniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 20:48 przez piekna_ty.

Plastry Evra

09 mar 2011 - 20:51:28

ja nie wiem ale co do tabletek i zapominalstwa- Ja tez jestem super roztargniona itp ale mam ustawiony w komorce budzik i codziennie o tej samej porze mi dzwoni i od razu biore tabletke :P Jeszcze ani razu nie zdarzyło mi sie zapomniec a juz biore jakis czas.

Plastry Evra

09 mar 2011 - 20:52:09

Ja używam plastrów Evra od 1,5 roku. Nie mogę przyjmować tabletek, bo mam kłopoty z żołądkiem. Ze skutków ubocznych zauważyłam jedynie, że powiększył mi się znacznie biust. Poza tym stałam się płaczliwa i czasem mam naprawdę podły nastrój, ale nie wiem czy to przez pogodę, czy właśnie przez te plastry.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 20:53 przez Yagga_yo.

Plastry Evra

09 mar 2011 - 20:52:29

Osobiście polecam plastry Evra, brałam je przez 2 lata nie miałam wcale skutków ubocznych ( z wyjątkiem tego ze mi strasznie piersi urosły :) ale po odstawieniu plastrów wrócily do dawnego rozmiaru ) pozatym nic mi sie nie działo, wczesniej brałam tabletki i z nimi było gorzej bo strasznie mnie wtedy piersi bolały do tego stopnia ze w nocy budziłam sie z bólu, a wracając do plastrów to sa lepsze pod tym wzgledem ze nie niszcza nam wątroby, i trzeba pamietac tylko raz w tygodniu, inna sprawa to ze sie odkelają, ja przyklejalam je na pupie lub podbrzuszu, zeby ich widac nie było i mi sie rogi odklejały czesto i zaczepiały o bielizne. Teraz zrezygnowałam całkowicie z antykoncepcji hormonalnej( po 4 latach) i musze przyznac ze jesli mialabym wybierac to zdecydowanie stawiam na plastry !!!

Plastry Evra

09 mar 2011 - 20:54:32

Ja plastry używałam ponad 2 lata, skutków ubocznych wogóle nie zaznałam. Jedynie co mnie przerażało w nich to cena 40zł i dlatego przeszłam na tabletki.

Plastry Evra

09 mar 2011 - 21:01:12

no ja niestety mialam skutki uboczne a glownie jeden powazny przez ktory musialam je natychmiast odstawic. wczesniej bralam rozne tabsy ale przy ostatnich pojawil mi sie tradzik co je zdyskwalifikowalo bo w zyciu nie mialam pryszczy a po tabsach tak. wiec przerzucilam sie na plastry i generalnie bylo ok ale pewnego razu zaczelam krwawic w srodku cyklu nie wiadomo skad i dlaczego, termin do ginki mialam za 2 tyg i niestety krwawienie nadal trwalo, stwierdzila ze taka reakcja organizmu, ze zbuntowal sie przeciwko tym hormonom i musialam natychmiast odstawic. teraz uzywam krązki juz od jakiegos czasu i jest wszystko ok.
ale tak naprawde co to da ze poznasz rozne historie jak to na kogo dziala, przeciez to jest bardzo indywidualna sprawa, tak juz jest z hormonami, tak naprawde nie wiesz jaki wplyw beda mialy na ciebie dopoki nie sprobujesz

Plastry Evra

24 mar 2011 - 16:41:28

Witam, mam takie pytanie. Jeżeli przykleiłam plaster przed miesiączką, bo wystąpiło u mnie jednodniowe krawienie.. (Plastry EVRA są moją pierwszą metodą antykoncepcji. ) To coś się stanie? Czy plastry będą działać? Proszę pomóżcie!:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-24 16:42 przez 25aleksandra25.

Plastry Evra

24 mar 2011 - 16:43:30

Ja stosuję te plastry już 3 rok (oczywiście z przerwami) i jestem bardzo zadowolona.

Plastry Evra

24 mar 2011 - 16:52:40

Tylko że ja nigdy nie używałam.. i nie wiem czy mam odkleić czy go zostawić...?? Do okresu jeszcze tydzień.. a wczoraj mialam jednodniowe krwawienie.. i myślałam ze już przykleiłam.. i przestało..

Plastry Evra

24 mar 2011 - 16:56:50

Ja używam od kilku lat, jedynie mam silniejsze bóle miesiączkowe,mimo to jestem z nich mega zadowolona:)

Plastry Evra

24 mar 2011 - 16:59:13

używam i nic mi nie jest ;D

Plastry Evra

24 mar 2011 - 17:14:27

Czyli jeśli go zostawie to nic się nie stanie.. ? :((

następna dyskusja:

NUVA RING?