Obecnie rozmawiamy o:

doskonałe jedzenie

gorący temat

Otwarcie sklepu online

16 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 13:21:42

Witam, pewnie sporo tutaj wątków o odchudzaniu ale wszystkie są "w toku" dlatego założyłam nowy. Szukam dziewczyn, które od jutra wraz ze mną będą się odchudzać. Niech każdy napisze jaką dietę stosuje, czy ćwiczy i np co tydzień zdamy relacje ile kg nam ubyło, ile cm, dlatego ważne jest żeby teraz przed odchudzaniem zważyć się i pomierzyć (w biuście, pasie, biodrach, pośladkach i udach). To co? jest jakaś chętna? Można też się umówić, że wszystkie stosujemy tę samą dietę.

Ja od jutra zaczynam - dieta 1000kcal (chociaż jeszcze rozważam inne diety) , oczywiście zero słodyczy i zestaw ćwiczeń na pośladki Brasil Butt Lift + raz w tygodniu godzinka salsy

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 13:23:26

ja jutro zaczynam kopenhaską :) + jakieś ćwiczenia :)

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 13:28:13

Ja również od jutra zaczynam diete,ale dokładnie jeszcze nie wiem do jakiej diety sie dostosować..Napewno zero słodyczy i dużo ćwiczen.Mam nadzieje że nam sie uda dziewczyny:)Mój cel to stracić 4kg.Życzę powodzenia i dużoooo silnej woli;)

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 13:32:12

ja jestem na diecie mż, no i oczywiście zmieniłam także nawyki żywieniowe. taka niby moja własna dieta
wagi nie kontroluje bo nie mam, ale w biuście ubyło mi 6 cm. :)
powodzenia dziewczyny.;)

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 13:36:03

Cytat
ecia23
Ja również od jutra zaczynam diete,ale dokładnie jeszcze nie wiem do jakiej diety sie dostosować..Napewno zero słodyczy i dużo ćwiczen.Mam nadzieje że nam sie uda dziewczyny:)Mój cel to stracić 4kg.Życzę powodzenia i dużoooo silnej woli;)
Mój cel to również 4-5kg na początek.
Piszcie dziewczyny czy wam się udało!

Dieta kopenhaska to niestety nie dla mnie :(

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:40:23

dieta 1300 kcal,codziennie poł godziny biegania,spacerkiem do szkoły(uff kawał drogi)...... nie mogę je sc mniej kalorii bo nie mam ochoty stracic reszty wlosów które zostaly mi po poprzednim odchudzaniu(800kcal).powodzenia dziewczyny, wspierajmy sie nawzajem:)

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:40:48

dieta 1300 kcal,codziennie poł godziny biegania,spacerkiem do szkoły(uff kawał drogi)...... nie mogę jesc mniej kalorii bo nie mam ochoty stracic reszty wlosów które zostaly mi po poprzednim odchudzaniu(800kcal).powodzenia dziewczyny, wspierajmy sie nawzajem:)

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:43:42

ja tam myślę o czym innym grupowym:P
nie no powodzenia dziewczynki też by mi się przydała mobilizacja jakaś:/

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:44:46

Cytat
aguska194
ja tam myślę o czym innym grupowym:P
nie no powodzenia dziewczynki też by mi się przydała mobilizacja jakaś:/

heh no ciekawe ciekawe o czym myślisz:)

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:44:46

od miesiaca jestem na diecie dukana schudlam 5kg:) a jeszcze pragne 3 i bedzie ok

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:46:24

ja też od jutra zaczynam, a zaczynam, zaczynam chyba od 2 miesięcy, ale jak ujrzałam pierwsze słoneczko to, mówie nic trzeba się wziąść za siebie !
Biorę się za diętę jogurtową moja koleżanka na niej schudła 8 kg, ja też bym właśnie tyle chciala ;)

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:46:25

ja jutro będę drugi tydzień na diecie South Beatch :D
więc tak jakbym zaczynała na nowo od jutra bo zaczynam nowy tydzień jutro z rana się zważę zmierzę i podam wyniki

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:46:36

tez przechodze na MŻ :D 4 male posilki dziennie ciemny chleb i jedna kostka czekolady na 3dni:D

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:48:49

moze tez zaczne.. ale ja bez slodyczy zyc nie potrafie..;(

Od jutra grupowe odchudzanie

13 lut 2011 - 18:50:38

ojj mi też bardzo ciężko bez słodkości jeszcze jak mój mały zajada cukiereczki czekoladki to aż mnie skręca ale nie nie wiosna lato nadchodzi trzeba jakoś wyglądać :D

następna dyskusja:

Poronienie-szpital-ubezpieczenie ...