Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:33:53

Cytat
coffin1
a jak myślisz? jak się kochałaś bez zabezpieczenia to zawsze jest taka możliwość.


dobrze o tym wiem ze jest:)

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:35:00

Cytat
Niczka90
Po raz 87654356789, piszę:
1. Za wcześnie na wzmożone odczuwanie parcia na mocz- pojawia się ono dopiero wtedy, gdy dzidziuś troszkę podrośnie, z reguły ok 6mc-a ciąży a nawet później, i zaczyna napierać na pęcherz moczowy
czy Ty byłaś w ciąży?
ja byłam i prawie od początku biegałam często siku.naprawdę,na nic nie ma reguły...pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 469
Ostrzeżenia: 1/5

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:35:16

Jakby co, poszukaj w necie kobiety na falach.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:35:46

idz jutro po test z rana i odrazu go zrób. tylko wynik odczytaj po 5 minutach a nie po 20 ;)

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:35:47

Każdy ma inaczej, regułą jednak jest wzmożone parcie w późniejszych miesiącach ciąży, i o tym napisałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 21:37 przez Niczka90.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:36:34

Cytat
liza1212
tyle ze ja juz bardzo dawno moglam zajsc w ciaze czyli bylby to juz jakis hmm 5 tydzien
i Ty jeszcze testu nie zrobiłaś a latasz po forach?

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:36:50

Cytat
ewakoci
Jakby co, poszukaj w necie kobiety na falach.


zartujesz sobie?? w zyciu...

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:37:49

Nie chodzilo mi o to ze sobie wkrecasz ze chce ci sie siku... tylko jak ja sie martwilam ze jestem w ciazy to wszystkie ojawy widzialam;.p nie martw sie:) na pewno bedzie dobrze:) ale nastepnym razem zabezpieczajcie sie naprwde bo bez zabezpieczenia nastepnym razem moze sie nie udac:((( takie wspolzycie to tak samo jak stosunek przerywany nigdy nie masz pewnosci ze jestes bezpieczna:( a plmniki "mutanty;ppp" zyja nawet 7dni:( i moze to juz zajsc na dni plodne i bedzie problem :( musisz zrobic tescik by pozbyc sie niepewnosci ale oczekaj jakis tydzien zeby wyszedl pewny:) i ZABEZPIECZENIE:P bede to powtarzac;p

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:38:55

Weź kobieto test ciążowy i go zrób, a nie pytasz a na wszystko masz własną teorię.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:39:32

Cytat
ulamiel
Cytat
liza1212
tyle ze ja juz bardzo dawno moglam zajsc w ciaze czyli bylby to juz jakis hmm 5 tydzien
i Ty jeszcze testu nie zrobiłaś a latasz po forach?


nie zrobilam bo chcialam poczekac,bo byc moze dostalabym okres ale jutro pewno zrobie a jak nie to we wtorek

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:41:34

Cytat
liza1212
Cytat
ulamiel
Cytat
liza1212
tyle ze ja juz bardzo dawno moglam zajsc w ciaze czyli bylby to juz jakis hmm 5 tydzien
i Ty jeszcze testu nie zrobiłaś a latasz po forach?


nie zrobilam bo chcialam poczekac,bo byc moze dostalabym okres ale jutro pewno zrobie a jak nie to we wtorek
hahaha dziewczyno,ja test zrobiłam po dwóch tygodniach bez wcześniejszego pytania na szafie ;)

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:42:00

tez się nie zgodzę z tym sikaniem bo ja lałam jak koń na początku ciąży, a do autorki wątku powiem jedno, opóźnienie miesiączkowania do 2 tygodni jest normalną sprawą

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:42:11

Nie martw się dziewczyno na zapas ,skoro byłaś chora i brałaś leki okres może się spóźnić .Najlepiej kupić test i się nie stresować,.

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:42:43

" Długość życia plemnika zależy od odczynu środowiska i temperatury otoczenia. W środowisku zasadowym żyje dłużej niż w kwaśnym. W pochwie jest środowisko kwaśne i plemnik żyje tu do kilku godzin. W szyjce macicy jest środowisko zasadowe i tu życie plemnika przedłuża się nawet do 3 dni, a w przypadku zdrowych i wysportowanych mężczyzn do 5-7 dni. Poza organizmem plemnik może przeżyć do 18 godzin w temperaturze 37 stopni Celsjusza, a w temperaturze 20 stopni jego żywotność wzrasta do 70 godzin- chodzi tu o nasienie w postaci płynnej a nie-zaschniętej. W ustroju kobiety, w sprzyjających warunkach dróg płciowych pojedyncze plemniki potrafią przeżyć nawet do tygodnia ".

spoznia mi sie okres:)

06 lut 2011 - 21:43:54

Cytat
szanti123
Nie martw się dziewczyno na zapas ,skoro byłaś chora i brałaś leki okres może się spóźnić .Najlepiej kupić test i się nie stresować,.

kupie jutro i zrobie we wtorek o ile nie dostane okresu:)
a temperatura w pochwie gdy jest sie w ciazy ile wynosi?? powyzej 37 tak?? i jezeli nie mierzylam a zmierze rano to moge na tej podstawie powiedziec ze moze jednak jestem w ciazy?? bo temperature powinno sie mierzyc regularnie i chyba to by nie mialo sensu prawda?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 21:46 przez liza1212.

następna dyskusja:

trądzik na plecach