Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 14:15:40

przypomniał mi się tekst w jednej z komedii, gdzie kobieta w ciąży chciała się kochać, jej facet zaczął, ale po chwili przestał z argumentem, że ma przed oczami obraz, jak jego dziecko dostaje penisem po głowie :D

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 14:21:31

Cytat
grazka33
Cytat
martischa
Cytat
grazka33
Cytat
martischa
Cytat
grazka33
Nawet trzeba no chyba że chcesz miec dziecko ' niedorobione '' hahaha


o kurcze to podziwiam Twoich rodziców, że 9 miesiecy bez seksu wytrzymali!!!
Cytat
paulast
ja uważam że nie powinno się w czasie ciąży uprawiać seksu bo to może zagrozić dziecku ale to tylko moje zdanie :)


a co się może wg Ciebie stać?
Użalaj się nad swoimi , współczuje chłopakowi ( przekaż mu )

oj nad moimi nie mam co, żebyś Ty była taka udana jak ja to by było super :) Ale popisz sobie jeszcze jak to podwyższy Twoją samoocenę, widocznie nie ma Cię kto dowartościowywać więc niech Ci to na zdrowie chociaż wyjdzie. A ja z moim przynajmniej mamy polew z takiego pustaka jak Ty :)
TY jesteś pustakiem , no może zapuszczonym tłuszczem mózg masz


uderz w stół ....

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 14:26:36

Cytat
Hooney_M
Jeśli nie ma żadnych problemów z ciążą to oczywiście że można,dziewczyny.
Jesteście w ciąży,a wiedzę na ten temat macie jak 15-latki. Co,może penis zrobi krzywdę dziecku? :-) Bądźcie poważniejsze :-)

Cytat
paulast
ja uważam że nie powinno się w czasie ciąży uprawiać seksu bo to może zagrozić dziecku ale to tylko moje zdanie :)

Następna mądra. Ile masz lat dziecko? 13?

Bez przesady,ja wiem ze mozna i nie oceniaj mojej wiedzy,tylko słyszałam ze na poczatku jak i pod koniec lepiej sie wstrzymac.Pytam o opinie te ktore były w ciazy,zeby rozwiac jakies tam swoje watpliwosci,nie wiem czy sie do nich chociaz zaliczasz,a osadzasz.

Cytat
grazka33
Nawet trzeba no chyba że chcesz miec dziecko ' niedorobione '' hahaha

Twoja odpowiedz swiadczy o tym,ze jak ktos jest tu niedorobiony,to niestety własnie ty.
Nie wypowiadaj sie moze w tematach,do ktorych nie dorosłas nawet kultura słowa,bo zal czytac takie gowniarskie teksty.

Do tych dwoch co sie tu kłóca- moze popiszecie sobie na priv. wzajemnie,jak nie umiecie na temat watku. Skierowałam pytanie do dojrzałych osób,ktore w ciazy były i maja jakies doswiadczenie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 14:32 przez kati28.

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 14:36:19

Cytat
kati28
Cytat
grazka33
Nawet trzeba no chyba że chcesz miec dziecko ' niedorobione '' hahaha

Twoja odpowiedz swiadczy o tym,ze jak ktos jest tu niedorobiony,to niestety własnie ty.
Nie wypowiadaj sie moze w tematach,do ktorych nie dorosłas nawet kultura słowa,bo zal czytac takie gowniarskie teksty.

Do tych dwoch co sie tu kłóca- moze popiszecie sobie na priv. wzajemnie,jak nie umiecie na temat watku. Skierowałam pytanie do dojrzałych osób,ktore w ciazy były i maja jakies doswiadczenie.


Ja z tą panią kłótnie zakończyłam, ale jak widzę wysunęłyśmy ten sam wniosek więc nie ma sensu zniżać się do tak niskiego poziomu :) Z resztą wystarczy spojrzeć za co szafiarka ma ostrzeżenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 14:38 przez martischa.

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:04:18

Cytat
martischa
Cytat
kati28
Cytat
grazka33
Nawet trzeba no chyba że chcesz miec dziecko ' niedorobione '' hahaha

Twoja odpowiedz swiadczy o tym,ze jak ktos jest tu niedorobiony,to niestety własnie ty.
Nie wypowiadaj sie moze w tematach,do ktorych nie dorosłas nawet kultura słowa,bo zal czytac takie gowniarskie teksty.

Do tych dwoch co sie tu kłóca- moze popiszecie sobie na priv. wzajemnie,jak nie umiecie na temat watku. Skierowałam pytanie do dojrzałych osób,ktore w ciazy były i maja jakies doswiadczenie.


Ja z tą panią kłótnie zakończyłam, ale jak widzę wysunęłyśmy ten sam wniosek więc nie ma sensu zniżać się do tak niskiego poziomu :) Z resztą wystarczy spojrzeć za co szafiarka ma ostrzeżenia :)
Ja ci życzę żeby całe twoje życie było na NIE ( czyli przeje ...e )

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:08:30

kochana mozesz jesli wszystko jest ok :) ale na koniec dla mnie ginekolog powiedziala ze 8-9 nie mozna wiec musielismy odpoczac, ogolnie nie mialam ochoty na sex przez cala ciaze, wiec z kazdym bywa inaczej :)

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:08:31

Pewnie że można;)

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:10:28

Cytat
kati28
Cytat
Hooney_M
Jeśli nie ma żadnych problemów z ciążą to oczywiście że można,dziewczyny.
Jesteście w ciąży,a wiedzę na ten temat macie jak 15-latki. Co,może penis zrobi krzywdę dziecku? :-) Bądźcie poważniejsze :-)

Cytat
paulast
ja uważam że nie powinno się w czasie ciąży uprawiać seksu bo to może zagrozić dziecku ale to tylko moje zdanie :)

Następna mądra. Ile masz lat dziecko? 13?

Bez przesady,ja wiem ze mozna i nie oceniaj mojej wiedzy,tylko słyszałam ze na poczatku jak i pod koniec lepiej sie wstrzymac.Pytam o opinie te ktore były w ciazy,zeby rozwiac jakies tam swoje watpliwosci,nie wiem czy sie do nich chociaz zaliczasz,a osadzasz.

Cytat
grazka33
Nawet trzeba no chyba że chcesz miec dziecko ' niedorobione '' hahaha

Twoja odpowiedz swiadczy o tym,ze jak ktos jest tu niedorobiony,to niestety własnie ty.
Nie wypowiadaj sie moze w tematach,do ktorych nie dorosłas nawet kultura słowa,bo zal czytac takie gowniarskie teksty.

Do tych dwoch co sie tu kłóca- moze popiszecie sobie na priv. wzajemnie,jak nie umiecie na temat watku. Skierowałam pytanie do dojrzałych osób,ktore w ciazy były i maja jakies doswiadczenie.
To nie pytaj na forum tylko DAWAJ MU

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:11:34

W telewizji kiedyś oglądałam jakiś program o dzieciach i ginekolog się wypowiadał, że podczas seksu w ciąży dziecko będzie miało większe IQ. ;).

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:13:21

Ja pierwszej ciąży współżyłam do ostatnich dni i bardzo mi sie chciało
Teraz obecnie jestem w drugiej i w ogóle nie mam ochoty na sex
Nie wiem od czego to zależy

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:14:48

można można:) i jest cuuuudny.mnie wypisano przy ciąży na przepustkę z zaleceniem od lekarza prowadzącego aby pofiglować z mężem i zadziałało:)

Cytat
croppa12362
Ja pierwszej ciąży współżyłam do ostatnich dni i bardzo mi sie chciało
Teraz obecnie jestem w drugiej i w ogóle nie mam ochoty na sex
Nie wiem od czego to zależy

no to będziesz miała synka:))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 16:16 przez TELLA79.

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:18:31

Można ,jak najbardziej. Warto też zapytać swojego gina. No i oczywiście jeśli wszystko jest ok.Ja miałam ciążę zagrożoną i niestety szlabanik na seks:(

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:21:35

w 9 miesiącu chyba to jest nie bardzo możliwe?:

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:29:29

Cytat
justyna1881
w 9 miesiącu chyba to jest nie bardzo możliwe?zły/quote]

dlaczego nie? wierz mi, że jak najbardziej:)))

Seks w ciazy

06 lut 2011 - 16:35:07

Cytat
mc85
mozna uprawiac sex przez cala ciaze :) pod koniec organizm jest tak "zeswirowany" hormonami ze kobieta jest jak bogini sexu :) tylko duzy brzuszek przeszkadza wiec trzeba wybierac wygodne pozycje. sex jest wskazany rowniez gdy dzisius nie spieszy sie z przyjsiem na swiat :) w niektorych szpitalach lekarze zalecaja wspolzycie by przyspieszyc porod ktrory sie przedluza
"...Męskie nasienie zawiera prostaglandyny, które przyspieszają „dojrzewanie” i rozwieranie szyjki macicy. Ale przy prawidłowo rozwijającej się ciąży, na takie ilości prostaglandyny, jakie są w spermie, szyjka staje się wrażliwa dopiero po 38 tygodniu ciąży. 3 – 4 tygodnie przed wyznaczonym terminem porodu orgazm może wywołać skurcze przepowiadające, zwane skurczami Braxtona-Hocksa, które mogą trwać nawet do 30 min. Nie są one jednak w stanie wywołać akcji porodowej. Cześć ginekologów uważa, ze stosunek płciowy może pomóc w rozpoczęciu porodu przy ciąży przenoszonej..."

no dokładnie tak :) chociaż u mnie w 38 tc seks spowodował tak silne skurcze i rozwarcie szyjki macicy, ze trafilam do szpitala i juz wróciłam z maluszkiem :)
ale przez cala ciaze to robilam , ochote mialam ogromna::)

następna dyskusja:

Dni płodne