Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki antykoncepcyjne

27 sty 2011 - 23:31:17

Hej.
Biorę tabletki YAZ już od ponad roku. Pierwszy raz zdarzyło mi się takie coś, że wzięłam tabletkę o wyznaczonej porze, a po trzech godzinach przypomniało mi się, że nie brałam dzisiaj tabletki. Tak się stało, że wzięłam dwie tabletki w jeden dzień...:( Po prostu pomyliłam się. Teraz wychodzi na to, że nie mam tabletki na następny dzień. Zostało mi jeszcze 9 różowych tabletek i 4 białe oczywiście. Co robić? Myślałam, żeby po prostu brać dalej tak jak należy i po prostu przesunie mi się wszystko o jeden dzień tzn. dostanę okres dzień prędzej i dzień prędzej wypadnie mi biała tabletka.

Tabletki antykoncepcyjne

27 sty 2011 - 23:41:25

hmm... nie mam pojęcia, ale pewnie jak się przesunie o jeden dzień to będzie ok :)

P.S. chciałam Was ostrzec, bo sama niedawno się dowiedziałam że tabletki anty nie mają działania jeśli w trakcie ich brania wypije się ziele dziurawca. ze nawet już mała szklaneczka tego płynu neutralizuje hormony jakie codziennie ":łykamy" :) nie wiem na co pije się dziurawiec, ale skoro coś takiego jest to pewnie część z was się z tym spotkała :)

Tabletki antykoncepcyjne

27 sty 2011 - 23:44:20

no i jesli tak zrobisz to nic sie nie stanie jutro wez kolejna tab

Tabletki antykoncepcyjne

28 sty 2011 - 07:26:18

skrócić cykl.
mi pani gniekolog tak radzila jak jedną tabletke zwymiotowalam i musialam wziąć drugą.

tez yaz

Tabletki antykoncepcyjne

28 sty 2011 - 07:43:29

Ja akurat biorę inne tabletki ale wydaje mi się ze w ulotce jest napisane krok po kroku co robic w takich sytuacjach - przynajmniej przy moich pisze .

Tabletki antykoncepcyjne

28 sty 2011 - 12:35:47

Jak skrócić cykl?

Tabletki antykoncepcyjne

30 sty 2011 - 20:29:05

cześć sory ze tu wpisuje ale bardzo nie wiem gdzie, he ,mam do sprzedania tabletki Yaz jedno opakowanie one kosztują 0k50 zł w aptece, ja sprzedam je za 30 zł juz ze wszystkim, jakby któraś z was chciała zaoszczędzić to zapraszam, po prostu kupiłam i sie rozmyśliłam z nich, to zapraszam wszystko bezpiecznie bez obaw ;)

Tabletki antykoncepcyjne

31 sty 2011 - 08:31:35

Słuchajcie mam pytanie :) Czy ma któraś z was odsprzedać tabletki anty Kontracept (różowe opakowanie) ?

Tabletki antykoncepcyjne

02 lut 2011 - 14:32:14

no to ja sprzedam 2 opakowanie tabletek cilest jak ktos chetny prosze na priv

Tabletki antykoncepcyjne

08 lut 2011 - 20:26:11

Hej dziewczyny, ja za to mam do sprzedania pigułki antykoncepcyjne Yasminelle (2 opakowania) wraz z paragonem. ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Tabletki antykoncepcyjne

08 lut 2011 - 20:30:45

Ja mialam to samo poprostu dokoncz opakowanie i zrob 7dniowa normalna przerwe. Pytalam ginekologa bo sama mialam taka sytuacje ;)

Tabletki antykoncepcyjne

08 lut 2011 - 20:30:56

normalnie bierz dalej - (to odwrotna sytuacja niż zwymiotowanie tabletki) zastanawia mnie jak mogłaś się pomylić, czyżby dni tygodnia Ci się pomieszały?

zweryfikowana
Posty: 738
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki antykoncepcyjne

08 lut 2011 - 20:34:15

bierz po prostu dalej tabletki, w ostatnim tygodniu Ci jednej braknie wiec mozesz zrobic tak jak pisze na ulotce ze zapomnialas w ostatnim tyg, wiec bierzesz biale dzien wczesniej, albo jak chcesz to nie robisz przerwy i przechodzisz do nastepnego opakowania, ja w tym miesiacu tez tak robie bo jedna tabl zwymiotowalam i kiedys tez juz mialam taka sytuacje :D

Tabletki antykoncepcyjne

08 lut 2011 - 20:38:41

Myślę że w takiej sytuacji to nie ma znaczenia, możesz normalnie brać dalej przecież nie ominęłaś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-08 20:41 przez GosiaIJustyna.

Tabletki antykoncepcyjne

12 kwi 2011 - 10:41:44

DZIEWCZYNY sprzedam 4 bądź 5 opakowań tabletek NOVYNETTE!!! gg 9949676

następna dyskusja:

Jak zacząć brac tabletki antykoncepcyjne?