Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

46 sekund temu

Budowa domu

14 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

20 minut temu

wakacje last minute

28 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:19:26

tak jak w temacie. teraz tak na jednym forum czytałam własnie, ze laska chciala je kupic. Wpisałam sobie ich nazwe i mimo tego, ze sa one nielegalne jest ich multum do sprzedania na internecie. Jak uwazacie? Takie tabletki powinny być legalne?

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:21:08

nie powinny to raz,a
dwa leków nie kupuje się w necie tylko w aptece, to chyba wie każdy w miarę rozsądny człowiek

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:25:44

no mnie w sumie tez to rozbawilo, nawet nie tyle rozbawilo co zszokowało. Tyle osob je kupuje i sa na prawde w sumie bardzo latwo dostepne

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:26:41

Legalne powinny być, dlaczego nie (choćby jako doraźna "pomoc" po gwałcie). Zwłaszcza że z tego co kojarzę, te tabletki (Postinor, Escapelle - tzw. 72 godizny po) są legalne. Jednak takie leki powinny być dostępne tylko na receptę, a ich dystrybucja powinna być ściśle kontrolowana.

Inna sprawa, że głupotą jest kupować tak silne i potencjalnie niebezpieczne leki z niewiadomego źródła (net) i bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:27:40

A wg mnie każdy decyduje o sobie.
Tak jak w przypadku aborcji, jeżeli dziecko ma trafić na śmietnik, to lepiej dla niego, żeby go nie było.
Swoją drogą głupotą jest kupowanie tabletek jakichkolwiek drogą niepewną, czyli internetową.


I zanim mnie ktoś zlinczuje- tabletka wczesnoporonna to NIE jest metoda aborcyjna.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:28:02

nigdy w życiu nie kupiłabym żadnych leków przez neta:( można iść do ginekologa w ciągu 72h od stosunku i powiedzieć mu o co chodzi i dostanie się tabletki o takim właśnie działaniu:)

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:28:40

lekow nie kupuje sie przez internet!!!!
moja kolezanka kupowala tabletki antykonc. przez internet bo sie wstydzila pojsc do ginekologa!! przesada...
ja raz zazylam escapelle- i nawet przy po 72h trzeba pojsc do lekarza na badanie

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:32:20

Lepiej myśleć przed ;]

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:32:44

są nielegalne? a kiedyś w tv widziałam reklamę takich tabletek dzień po...

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:33:27

Moim zdaniem , jako pomoc po gwałcie mogą być użyte ale dla nieodpowiedzialnych gówniarzy którzy nie myślą i chcą sobie zalać po to żeby później zabić dziecko to już inna sprawa . Każdy pewnie będzie miał inną opinię na ten temat jak w przypadku aborcji czy eutanazji . Swoją drogą w USA to dziewczynki u pani higienistki na przerwie mogą je dostać.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:39:51

Cytat
Deirdre
Legalne powinny być, dlaczego nie (choćby jako doraźna "pomoc" po gwałcie). Zwłaszcza że z tego co kojarzę, te tabletki (Postinor, Escapelle - tzw. 72 godizny po) są legalne. Jednak takie leki powinny być dostępne tylko na receptę, a ich dystrybucja powinna być ściśle kontrolowana.

Inna sprawa, że głupotą jest kupować tak silne i potencjalnie niebezpieczne leki z niewiadomego źródła (net) i bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
popieram a tu juz widze glosy-mordowanie dzieci1jakie?ten plemik ledwo tam dotarl.ja wiem zycie rozwija sie od tego momentu,ale bez przesadyzmu!

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:40:55

Cytat
en144
są nielegalne? a kiedyś w tv widziałam reklamę takich tabletek dzień po...
Są legalne po badaniu ginekologicznym i otrzymaniu recepty od lekarza DO 72 godzin po stosunku, kiedy nie nastąpiło jeszcze zapłodnienie i zagnieżdżenie zarodka w macicy

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:41:49

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-24 21:24 przez kouala.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:42:02

To nie jest zadna aborcja. Te tabletki przyjmuje się najpóżniej do 72 h po stosunku. DObrze ze są te tabletki dostępne tylko na recepte. A co do zakupu przez internet nie wiadomo tak naprawde co się kupuje ale to już indywidualna sprawa kazdego nabywcy.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:43:43

tak btw- tabletki "po" to nie to samo, co tabletki wczesnoporonne...

następna dyskusja:

Inny umysł...help