Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

calominal opinie

30.01 o 21:06

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Aktywne użytkowniczki

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:19:26

tak jak w temacie. teraz tak na jednym forum czytałam własnie, ze laska chciala je kupic. Wpisałam sobie ich nazwe i mimo tego, ze sa one nielegalne jest ich multum do sprzedania na internecie. Jak uwazacie? Takie tabletki powinny być legalne?

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:21:08

nie powinny to raz,a
dwa leków nie kupuje się w necie tylko w aptece, to chyba wie każdy w miarę rozsądny człowiek

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:25:44

no mnie w sumie tez to rozbawilo, nawet nie tyle rozbawilo co zszokowało. Tyle osob je kupuje i sa na prawde w sumie bardzo latwo dostepne

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:26:41

Legalne powinny być, dlaczego nie (choćby jako doraźna "pomoc" po gwałcie). Zwłaszcza że z tego co kojarzę, te tabletki (Postinor, Escapelle - tzw. 72 godizny po) są legalne. Jednak takie leki powinny być dostępne tylko na receptę, a ich dystrybucja powinna być ściśle kontrolowana.

Inna sprawa, że głupotą jest kupować tak silne i potencjalnie niebezpieczne leki z niewiadomego źródła (net) i bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:27:40

A wg mnie każdy decyduje o sobie.
Tak jak w przypadku aborcji, jeżeli dziecko ma trafić na śmietnik, to lepiej dla niego, żeby go nie było.
Swoją drogą głupotą jest kupowanie tabletek jakichkolwiek drogą niepewną, czyli internetową.


I zanim mnie ktoś zlinczuje- tabletka wczesnoporonna to NIE jest metoda aborcyjna.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:28:02

nigdy w życiu nie kupiłabym żadnych leków przez neta:( można iść do ginekologa w ciągu 72h od stosunku i powiedzieć mu o co chodzi i dostanie się tabletki o takim właśnie działaniu:)

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:28:40

lekow nie kupuje sie przez internet!!!!
moja kolezanka kupowala tabletki antykonc. przez internet bo sie wstydzila pojsc do ginekologa!! przesada...
ja raz zazylam escapelle- i nawet przy po 72h trzeba pojsc do lekarza na badanie

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:32:20

Lepiej myśleć przed ;]

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:32:44

są nielegalne? a kiedyś w tv widziałam reklamę takich tabletek dzień po...

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:33:27

Moim zdaniem , jako pomoc po gwałcie mogą być użyte ale dla nieodpowiedzialnych gówniarzy którzy nie myślą i chcą sobie zalać po to żeby później zabić dziecko to już inna sprawa . Każdy pewnie będzie miał inną opinię na ten temat jak w przypadku aborcji czy eutanazji . Swoją drogą w USA to dziewczynki u pani higienistki na przerwie mogą je dostać.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:39:51

Cytat
Deirdre
Legalne powinny być, dlaczego nie (choćby jako doraźna "pomoc" po gwałcie). Zwłaszcza że z tego co kojarzę, te tabletki (Postinor, Escapelle - tzw. 72 godizny po) są legalne. Jednak takie leki powinny być dostępne tylko na receptę, a ich dystrybucja powinna być ściśle kontrolowana.

Inna sprawa, że głupotą jest kupować tak silne i potencjalnie niebezpieczne leki z niewiadomego źródła (net) i bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
popieram a tu juz widze glosy-mordowanie dzieci1jakie?ten plemik ledwo tam dotarl.ja wiem zycie rozwija sie od tego momentu,ale bez przesadyzmu!

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:40:55

Cytat
en144
są nielegalne? a kiedyś w tv widziałam reklamę takich tabletek dzień po...
Są legalne po badaniu ginekologicznym i otrzymaniu recepty od lekarza DO 72 godzin po stosunku, kiedy nie nastąpiło jeszcze zapłodnienie i zagnieżdżenie zarodka w macicy

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:41:49

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-24 21:24 przez kouala.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:42:02

To nie jest zadna aborcja. Te tabletki przyjmuje się najpóżniej do 72 h po stosunku. DObrze ze są te tabletki dostępne tylko na recepte. A co do zakupu przez internet nie wiadomo tak naprawde co się kupuje ale to już indywidualna sprawa kazdego nabywcy.

Tabletki wczesnoporonne

24 sty 2011 - 10:43:43

tak btw- tabletki "po" to nie to samo, co tabletki wczesnoporonne...

następna dyskusja:

Inny umysł...help