Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

57 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:42:02

Witam.
Od jakiegoś czasu mam kaszkę na twarzy, wyskakują mi pryszcze i ogółem twarzy wygląda niezbyt ładnie.
Ponadto mam wągry.

Próbowałam wielu rzeczy, ale nic na dłuższa mete nie pomoglo.

Słyszałam dobre opinie o Brevoxylu, więc kupiłąm go i dzisiaj pierwszy raz nałożyłam.
Lekko piecze, ale właściwie go nie czuję.
Chciałabym wiedzieć jakie macie opinie? Jak nakładacie?
Czy w ogóle warto go używać?

Ponoć strasznie wysusza...


zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:47:00

Nie pamietam, czy to był brevoxyl, ale na 90% tak, poparzyłam sobie skórę jak by, pomogło na syfy, ale chodziłam 3,4 dni w strasznie czerwonej twarzy, ze schodzącą łuszczącą się skórą.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:48:32

nie słyszałam o nim..

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:51:05

mi pomagał na początku, pozniej moja cera sie pogorszyła ;/

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:53:39

aloes sobie kup i przecieraj twarz, i oczywiściej nawilżaj, ale o tym chyba wiesz :) ja smarowałam tydzien i od miesiaca miałam 1 małą chrostke na buzi :) na mnie działa, zresztą tu na forum gdzieś to wyczytałam - te cudotwórcze właściwości aloesu :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:54:46

ja tez uzywalam,mi nie pomogl,strasznie wysusza skore

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:55:43

Generalnie działa, ale polecam tylko dla tłustej cery. Ja mam mieszaną i kompletnie mi ją wysuszył. Nie polecam też stosować go codziennie, ale na przemian z jakimś kremem nawilżającym.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:57:25

słyszałam, że dosłownie pali skórę, ale tak jak mówię- tylko słyszałam.
W każdym razie na tego typu problemu mogę Ci polecić Sudocrem, który jest bardzo delikatny, a efekty widać na drugi dzień po nałożeniu :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:58:06

Też używałam, na pryszcze w ogóle nie pomógł, a strasznie wysuszył skórę - nie polecam

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:00:37

Miałam, stosowałam, poprawa była.Mam cerę mieszaną.Stosowałam tylko wieczorem na miejsca gdzie mam wągry, po 15 minutach nakładałam krem nawilżający.Przy jego stosowaniu nawilżaj te miejsca bo wysusza i widać łuszczącą skórę.Może stosowałaś jakiś krem nieodpowiedni do twojego rodzaju cery skoro masz teraz problem? Jak przestaniesz stosować maść to wągry znowu będą widoczne.
Obecnie stosuje tylko kremy olay i jestem mile zaskoczona-wągrów nie widać i nie muszę wygniatać.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:03:08

raz na jakiś czas pomaga... ale nie radzę go stosować codziennie, bo bardzo wysusza i potem skóra się łuszczy... ja stosuję go na dwie noce jak mnie wysypie przed okresem... działa podobnie jak benzacne
polecam tonik z benzacne :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:03:59

Cytat
szatanwfilizance
słyszałam, że dosłownie pali skórę, ale tak jak mówię- tylko słyszałam.
W każdym razie na tego typu problemu mogę Ci polecić Sudocrem, który jest bardzo delikatny, a efekty widać na drugi dzień po nałożeniu :)

O tak ja też polecam sudocrem;) nie wysusza tak skóry, a efekty widać (przynajmniej u mnie) :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:04:02

Tak, mam Sudocrem i jestem z niego zadowolona, ogółem boję się tego przesuszenia, będę stosować co 2/3 dni i intensywnie nawilżać...
Nie chciałabym, żeby mnie bardziej po tym zsypało.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:04:22

Ja miałam Brevoxyl. Dermatolog mi przepisała na zmiane z acne derm. Razem było ok, ale jak zaczełam uzywac sam Brevoxyl to tak mi gębę przesuszyło, ze nie pytaj :/ kup sobie właśnie acne derm, i używaj rano, a na noc cienką warstwę brevoxyl wtedy efekt jest dobry :) I dużo kremów nawilżających :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:06:09

brevoxyl praktycznie nic nie pomaga.

następna dyskusja:

ciąża?