Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:42:02

Witam.
Od jakiegoś czasu mam kaszkę na twarzy, wyskakują mi pryszcze i ogółem twarzy wygląda niezbyt ładnie.
Ponadto mam wągry.

Próbowałam wielu rzeczy, ale nic na dłuższa mete nie pomoglo.

Słyszałam dobre opinie o Brevoxylu, więc kupiłąm go i dzisiaj pierwszy raz nałożyłam.
Lekko piecze, ale właściwie go nie czuję.
Chciałabym wiedzieć jakie macie opinie? Jak nakładacie?
Czy w ogóle warto go używać?

Ponoć strasznie wysusza...


zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:47:00

Nie pamietam, czy to był brevoxyl, ale na 90% tak, poparzyłam sobie skórę jak by, pomogło na syfy, ale chodziłam 3,4 dni w strasznie czerwonej twarzy, ze schodzącą łuszczącą się skórą.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:48:32

nie słyszałam o nim..

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:51:05

mi pomagał na początku, pozniej moja cera sie pogorszyła ;/

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:53:39

aloes sobie kup i przecieraj twarz, i oczywiściej nawilżaj, ale o tym chyba wiesz :) ja smarowałam tydzien i od miesiaca miałam 1 małą chrostke na buzi :) na mnie działa, zresztą tu na forum gdzieś to wyczytałam - te cudotwórcze właściwości aloesu :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:54:46

ja tez uzywalam,mi nie pomogl,strasznie wysusza skore

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:55:43

Generalnie działa, ale polecam tylko dla tłustej cery. Ja mam mieszaną i kompletnie mi ją wysuszył. Nie polecam też stosować go codziennie, ale na przemian z jakimś kremem nawilżającym.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:57:25

słyszałam, że dosłownie pali skórę, ale tak jak mówię- tylko słyszałam.
W każdym razie na tego typu problemu mogę Ci polecić Sudocrem, który jest bardzo delikatny, a efekty widać na drugi dzień po nałożeniu :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 20:58:06

Też używałam, na pryszcze w ogóle nie pomógł, a strasznie wysuszył skórę - nie polecam

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:00:37

Miałam, stosowałam, poprawa była.Mam cerę mieszaną.Stosowałam tylko wieczorem na miejsca gdzie mam wągry, po 15 minutach nakładałam krem nawilżający.Przy jego stosowaniu nawilżaj te miejsca bo wysusza i widać łuszczącą skórę.Może stosowałaś jakiś krem nieodpowiedni do twojego rodzaju cery skoro masz teraz problem? Jak przestaniesz stosować maść to wągry znowu będą widoczne.
Obecnie stosuje tylko kremy olay i jestem mile zaskoczona-wągrów nie widać i nie muszę wygniatać.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:03:08

raz na jakiś czas pomaga... ale nie radzę go stosować codziennie, bo bardzo wysusza i potem skóra się łuszczy... ja stosuję go na dwie noce jak mnie wysypie przed okresem... działa podobnie jak benzacne
polecam tonik z benzacne :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:03:59

Cytat
szatanwfilizance
słyszałam, że dosłownie pali skórę, ale tak jak mówię- tylko słyszałam.
W każdym razie na tego typu problemu mogę Ci polecić Sudocrem, który jest bardzo delikatny, a efekty widać na drugi dzień po nałożeniu :)

O tak ja też polecam sudocrem;) nie wysusza tak skóry, a efekty widać (przynajmniej u mnie) :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:04:02

Tak, mam Sudocrem i jestem z niego zadowolona, ogółem boję się tego przesuszenia, będę stosować co 2/3 dni i intensywnie nawilżać...
Nie chciałabym, żeby mnie bardziej po tym zsypało.

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:04:22

Ja miałam Brevoxyl. Dermatolog mi przepisała na zmiane z acne derm. Razem było ok, ale jak zaczełam uzywac sam Brevoxyl to tak mi gębę przesuszyło, ze nie pytaj :/ kup sobie właśnie acne derm, i używaj rano, a na noc cienką warstwę brevoxyl wtedy efekt jest dobry :) I dużo kremów nawilżających :)

Brevoxyl, ładna cera - opinie

13 sty 2011 - 21:06:09

brevoxyl praktycznie nic nie pomaga.

następna dyskusja:

ciąża?