Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

BOJE SIĘ

13 sty 2011 - 19:28:01

Mam dziwny problem mam 21 lat a jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa bo po prostu sie wstydze wiem ze to głupie ze trzeba sie wkonu przebadac ale czuje taki wstyd jak sobie pomysle ze on czy ona bedzie mi tam zagladac cos wkładac a jka sobie pomysle ze mam isc do faceta bo delikatniejszy to mdleje na sama myśl chyba zapierdze go tam z nerwów (nie śmiać sie ) babke też

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

BOJE SIĘ

13 sty 2011 - 19:31:23

ja tez sie boje, nigdy nie bylam a powinnam

BOJE SIĘ

13 sty 2011 - 19:32:40

no to rzeczywiscie dosc diwne ze nie byłaś u ginekologa majac 21lat,kochana nie masz co sie bac, ani co sie wstydzić, nikt Ci tam krzywdy ani nic złego nie zrobi:) musisz sie przełamać, takie badania sa bardzo wazne

BOJE SIĘ

13 sty 2011 - 19:32:40

Nie martw sie nie ty pierwsza masz takie obawy. lekarz jak każdy inny tylko bada co innego i tyle. Wiadomo że jest to krępujące i wstydliwe tymbardziej że idziesz pierwszy raz , ale nie bedzie tak strasznie.

BOJE SIĘ

13 sty 2011 - 19:51:18

jeśli mogę Ci coś doradzić to załóż sukienkę, albo tunikę, nie będzie Ci tak głupio, jak pomykać bez spodni po gabinecie. No i nie ma sie czego byc, ja mam 18 lat, bylam niedawno 1szy raz ( z pol roku temu) i strasznie sie denerowawłam, ale Mama poszla ze mną i siedziala w gabinecie i nie bylo juz tak strasznie :) Jesli masz dobry kontakt z Mama to ją ze sobą weź, przyjaciółki odradzam, bo dzisiaj Cie lubi, a jutro rozpowie :d

BOJE SIĘ

13 sty 2011 - 20:02:26

Moja pierwsza wizyta była wyrokiem-ciąża

BOJE SIĘ

13 sty 2011 - 20:05:27

ee zapierdzisz go?nie śmieje się, wcięło mnie O_O

BOJE SIĘ

14 sty 2011 - 12:09:47

A ja się boję kobiet, chociaz wczoraj byłam u jednej, bo zmieniłam ginekologa i była w porządku.
Faceci sądzę i tak że sa delikatniejsi :)

BOJE SIĘ

14 sty 2011 - 12:12:02

a ja chodzę do ginekolora od roku ponad (faceta) i jeszcze nigdy mnie nie badał ;/ to dziwne, prawda ?:D niby się cieszę, ale w sumie to wolałabym badanie, żeby wiedzieć czy wszystko w porządku ;/

BOJE SIĘ

14 sty 2011 - 12:16:12

Cytat
kasica1223
Moja pierwsza wizyta była wyrokiem-ciąża

Moja też, ale nie był to wyrok, a raczej radosne obwieszczenie :)
Cytat
nicolenkaa
a ja chodzę do ginekolora od roku ponad (faceta) i jeszcze nigdy mnie nie badał ;/ to dziwne, prawda ?:D niby się cieszę, ale w sumie to wolałabym badanie, żeby wiedzieć czy wszystko w porządku ;/

Jak nigdy Cie nie badał? Przeciez kontrola u ginekologa powinna byc rutyną



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 12:17 przez maadlin.

BOJE SIĘ

14 sty 2011 - 12:17:57

ja też na początku się bałam ale zaczęłam sobie tłumaczyć tym że tyle co już tyłków widzieli że więc i mój na nich wrażenia nie zrobi hehe więc nie bój się zdrowie jest ważniejsze
pozdrawiam

BOJE SIĘ

14 sty 2011 - 12:18:18

Cytat
nicolenkaa

a ja chodzę do ginekolora od roku ponad (faceta) i jeszcze nigdy mnie nie badał ;/ to dziwne, prawda ?:D niby się cieszę, ale w sumie to wolałabym badanie, żeby wiedzieć czy wszystko w porządku ;/[/quote


dziwne faktycznie...to po co do niego chodzisz, porozmawiać, na kawę?

do autorki wątku, pewnie nie Ty jedna masz takie opory ale trzeba się przemóc, zrobić ten krok do przodu chociażby po to aby upewnić się że wszystko w porządku z Twoim zdrówkiem :) trzymam kciuki za odwagę

BOJE SIĘ

14 sty 2011 - 12:23:31

ja też nie byłam i nie widzę takiej potrzeby.U mnie jak najbardziej wszystko ok, nic niepokojącego się nie dzieje.
Nie rozumiem po co chodzić, jak jest dobrze, przecież do zwykłego lekarz też nie chodzimy jak nie mamy żadnych powodów.

Ale jak dzieje się coś niepokojącego to mykaj:) nie ma żartów.

BOJE SIĘ

14 sty 2011 - 12:26:26

No ja w wieku 20 lat bylam pierwszy raz u ginekologa i tez okazalo sie, ze jestem w ciazy, chociaz poszlam tylko na zwykle badanie :) Potem wizyta u ginekologa stala sie rutyna, poniewaz przez zagrozenie ciazy musialam sie stawiac co tydzien :) To nie jest takie straszne!! Nikt Ci krzywdy nie zrobi!! I polecam Ci ginekologa-faceta. Ja chodze od samego poczatku do mezczyzny i jest wszystko ok. Dzis tez ide, bo jestem znowu w ciazy :) Pozdrawiam!!

BOJE SIĘ

14 sty 2011 - 12:26:34

używam pigułek antykoncepcyjnych, poza tym miałam w 2008 roku wycinaną cystę z jajnika i teraz chodze na kontrole :) ale on sie mnie tylko pyta, czy nie boli mnie ten jajnik itp. Nigdy nie badał, raz miałam usg.

następna dyskusja:

Brevoxyl, ładna cera - opinie