Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

57 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:25:01

dziewczyny czy moge byc w ciaży jesli kochalam się z moim narzeczonym w moje dni nieplodne ( 2 dni po okresie) z finałem w środku???
dodam ze dzis mija 7 dzien od stosunku i mam mdłosci....

miala któras podobną sytuację ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:32 przez czarnulka007.

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:28:43

mdłości po 7 dniach ? Wątpię aby była to ciąża. Mdłości masz później. Ale kochanie się po okresie może być niebezpieczne - plemniki mogą przeżyć i 'poczekać' na dni płodne. :-)

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:29:46

mówisz, że miałaś dni niepłodne....więc??? zawsze zresztą istnieje jakieś prawdopodobieństwo. Poza tym żadna z nas nie zna Twojego cyklu, żeby ci odpowiedzieć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:32 przez PeEmKa22.

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:32:14

Mdlosci po 7 dniach od stosunku? One pojawiaja sie kolo 6 tygodnia ciazy ... Omg.. Moze zjadlas cos nie swiezego?

Pozatym jest szansa na ciaze plemniki moga przezyc w pochwie do kilku dni . A tobie np moze przyspieszyc sie owulacja ale to znikomy procent szansy. Wiec raczej watpie ze to ciaza
a swoja droga nie rozumiem jak mozna sie zgodzic na final w srodku kiedy nie ma sie na ten temat prawie zadnej wiedzy? Nie rozumiem. Pozatym pamietaj decydujac sie na seks badz swiadoma ze zawsze jakis procent szansy na zajscie w ciaze jest (chodzi mi tu o seks z zabezpieczeniem) a co dopiero bez;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:34 przez skierka188.

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:32:35

Nawet w niepłodne jest szansa zajść w ciąże ponieważ plemniki żyją dość długo i spokojnie czekają na "okazję" polecam zrobić test po tygodniu na pewno będzie wiadomo. POWODZENIA:)

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:32:58

sczyt odpowiedzialnosci nie chce byc w ciazy i kocham sie bez zabezpieczenia jeszcze facet sie spuszcza ... czekasz na gratulacje czy co?

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:35:09

najpierw się myśli później się robi...tym bardziej jak nie chce się dziecka:/

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:35:11

o kasiunia_love - dawno Ciebie nie widziałam i słuszna uwaga;-)

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:35:24

dzięki dziewczyny !!! wybiore się do gina bo zwariuję z tej niewiedzy.......


ale ja nie napisalam ze nie chciałabym byc w ciąży.... jakbym była to nic nie szkodzi wręcz przeciwnie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:38 przez czarnulka007.

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:38:40

Cytat
matylda_jasmin
o kasiunia_love - dawno Ciebie nie widziałam i słuszna uwaga;-)
heheh no troszke mnie nie bylo odpoczywalam z wielbladami:D

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:38:48

Cytat
czarnulka007
dzięki dziewczyny !!! wybiore się do gina bo zwariuję.......

kochana nawet jak bys byla w ciazy to co ci gin powie po 7 dniach od stosunku? U mnie w 4 tygodniu jeszcze nic nie bylo widac na usg dopiero pozniej. Jedyne co mozesz zrobic to za jakies 2 tygodnie pojsc na beta hcg. Pamietaj ze ciazy nie liczy sie od momentu stosunku lecz od zagniezdzenia zarodka w jamie macicy a to tez troche trwa:)

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:39:12

a skąd wiesz ze akurat mialas niepłodne?
A wiesz, ze kochając sie w nieplodne możesz zajsc w ciaze, bo pleminiki moga zyc do 72 h w ciele kobiety? Dwa dni przed plodnymi kochajac sie mozesz zajsc w ciaze.

Po za tym ngdy nie mozesz miec pewnosci, ze twoj organizm nie poprzestawia sie i plodne mozesz miec inaczej niz zwykle.


PO za tym 7 dni od stosunki a ty juz wyczuwasz mdlosci???? CHYBA ZE STRESU bo na pewno nie przez ciąze

Tak jest kiedy niedojrzali ludzie biora sie za seks. Proponuje sie pouczyć zanim znow pojdziesz do lozka z facetem.

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:45:39

z moich wyliczeń tak wynika ze były to dni niepłodne ale nic nigdy nie wiadomo , mały stres i cykl moze sie calkiem poprzestawiać ;-)
zresztą kocham mojego faceta i jakby się nam przytrafiło to bym nie płakała ;-)

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:49:01

moze jeszcze jego zapytaj o zdanie czy in by chcial z toba dziecin a nie nawciskalas mu ze dni nie plodne a potem co? tata bedziesz no super zabila bym

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:49:53

Ja wpadłam ostatniego dnia okresu.. więc wszystko jest możliwe.. :) ale mdłości są dopiero wtedy, gdy się już okres spóźnia, więc teraz to nie są objawy ciąży..

następna dyskusja:

3 dni głodu