Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:33:00

Ja mialam te male kanalie jak bylam mala (wiadomo slodycze) :) Wypij sok z kapusty kiszonej albo oorkow pomag ana 100% :)

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:34:16

Potrzebuję trochę "robaczków" jutro na ryby. Teraz ciężko cokolwiek wykopać z ziemi. Możesz wysłać w kopercie ekonomiczną?

hehe dobre... aptece bez recepty nic nie dostaniesz, także śmigiem do lekarza!!!

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:35:02

Do lekarza nie ma takiej koniecznosci..
Po prostu idz do apteki, farmaceuta na pewno Ci pomoże i da cos skutecznego i poradzi co trzeba zrobic.

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:35:18

owsiki fruwają w powietrzu i w ten sposób można się w toalecie zarazić.jest płyn nie pamiętam nazwy ok 10zł bez recepty i niech domownicy też wezmą.mi córka z przedszkola przyniosła

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:36:41

Niedawno gdzieś o nich czytałam. I też tam było napisane, że ręce trzeba myć praktycznie przed każdą czynnością, żeby ponownie się nie zakażać. Bo te larwy podobno mogą być wszędzie, nawet było tam napisane, że mogą się unosić w powietrzu z kurzem... :/ I żeby sypiać w majtkach i wszystkie ciuchy najlepiej gotować i prasować, łącznie z bielizną i najlepiej jeszcze to na kilka miesięcy w spokoju zostawić żeby te larwy które mogą być totalnie na wszystkim poumierały. Nawet słyszałam, że ludzie pościel codziennie wymieniają, albo chociaż prasują żeby te larwy pozabijać. I podobno jak jedna osoba w rodzinie je ma to wszyscy członkowie rodziny muszą przejść leczenie.
Jak już pisałam wcześniej sama ich nigdy nie miałam, więc nie wiem czy to wszystko prawda, ale ostatnio właśnie gdzieś o tym czytałam a potem z ciekawości weszłam na jakiś wątek na forum na kafetri i tam doczytałam resztę ;)

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:37:48

Dziewczyny ale poziom prezentujecie. Dolegliwość jak każda inna!!
Apteka i będzie dobrze ;)

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:45:39

Na pewno wybierz się do lekarza a dodatkowo możesz podgryzać pestki od dyni ponoć też pomagają - bieliznę wyrzuć lub sparz w gorącej wodzie i przeprasuj, pościel także należałoby zmienić oraz myj ręce:)

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:48:05

tylko i wyłącznie antybiotyk... idź do lekarza bo to się szybko rozprzestrzenia!

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:49:38

sok z kiszonych ogórków jest najlepszy pomaga błyskawicznie ale wypij z 2 szklanki :)

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:51:57

duzo czosnku,kiszonej kapusty a takze pestki z dyni ale radze udac sie do lekarza wypisze on taki plyn albo tabletki i kazdy z rodziny musi je wziasc aby wyginely wszystkie larwy aha i wygotuj bielizne,posciel,reczniki i zawsze myj owoce i warzywa
kiedys jak u mnie w rodzinie to przechodzilismy to lekarka mowila o takiej domowej lewatywnie z wycisnietego czosnku i wody :/ ale niewiem jak to dziala bo nikt nie probowal

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 21:52:51

owsiki nie są od słodyczy, to mit
potrzebne ci pyrantellum w tabletkach albo do picia, będzie Cie troche mdliło ale to minie. moje dzieci przerabiały to w przedszkolu

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 22:00:24

Cytat
orsi005
duzo czosnku,kiszonej kapusty a takze pestki z dyni ale radze udac sie do lekarza wypisze on taki plyn albo tabletki i kazdy z rodziny musi je wziasc aby wyginely wszystkie larwy aha i wygotuj bielizne,posciel,reczniki i zawsze myj owoce i warzywa
kiedys jak u mnie w rodzinie to przechodzilismy to lekarka mowila o takiej domowej lewatywnie z wycisnietego czosnku i wody :/ ale niewiem jak to dziala bo nikt nie probowal

Jak bylam mala przyniosłam z przeczkola owsiki ..mama wlasnie mi zrobila ta lewatywe z czosnku i wody ..szlak trafil na zawsze..:)

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 22:07:30

w aptece niech ci ktos sprzeda cos bez recepty.. lub idz do lekarza.

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 22:13:35

ja tez mam z tym problemy ale czosnek albo kapusta i po sprawie - o czekoladzie duzo osob mowi wcale nie prawda to SA BAKTERIE NIE MYCIE RAK,WKLADANIE BRUDNYCH DO BUZI I TE SPRAWY :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

OWSIKI HELP:(

10 sty 2011 - 22:15:02

mialam jako dziecko i babcia wtedy dawala mi sos z kapusty kiszonej i pestki dyni :)

następna dyskusja:

Pomóżcie proszę ! Bardzo ważna sprawa