Obecnie rozmawiamy o:

Reklama - pomóżcie;)

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:20:22

dziewczyny a jak najszybciej schudnac??:)wiecie...lato sie zbliza,wyjazdy nad jezioro itd.a tu pozostalosci po zimie:(pomocy:(

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:23:22

co co da szybkie schudniecie skoro pozniej moze sie pojawic efekt jojo? szybche chudniecie wyrzadza duza szkoda dla organizmu wiem co mowie schudlam 10 kg w nie cale 3 miesiace ... i co ? niby nie az tak szybko ale to bylo 2 lata temu i do tej pory mam problemy zdrowotne.. i przypomne ze efekt jojo tez jest schudlam 10 i przytylam po pol roku znow 10 :/ teraz znow walcze ale juz powoli

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:25:50

ale mi chodzi o jakies cwiczenia,i diety...co do tabletek i glodzenia sie to jestem stanowczo na NIE...

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:25:51

Nic ci nie da szybkie schudniecie ! Szybko = efekt jojo. Powoli dobrze i do skutku ;)
Ja sie tak odchudzałam schudłam 15 kg i nabrałam od listopada 8;/

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:27:17

ja robie 6 weidera i pij moze ocet jabłkowy zmniejsza apetyt powoduje uczucie sytości

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:28:31

a na czym polegaja te cwiczenia??

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:30:40

znalazlam juz opis tych cwiczen w internecie:)

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:30:53

one wyrabiaja miesnie brzucha do tego trzeba zgubic tłuszczyk zeby bylo je widac sa meczace ale powiedzialam sobie ze musze :D


odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:32:24

wyprubuje napewno:)dziekuje za rady i zycze wesolych swiat:):):*

odchudzanie

10 kwi 2009 - 10:39:27

o takich rzeczach sie myśli dużo wcześniej a nie na 2 miesiące przed wakacjami.
w tej sytuacji pozostaje Ci chyba dużo ruchu bo przy drastycznej diecie miałabyś flaka a nie jędrną skórę.

odchudzanie

13 kwi 2009 - 00:02:26

Jestem w odchudzanie dość zaangażowana :D Jeśli ktoś potrzebuje rady, to chętnie pomogę ;-)

Przede wszystkim odchudzanie zaczyna się stopniowo, żadne tabletki na schudnięcie i diety-cud nie wchodzą w grę - czynią więcej spustoszenia w naszym ciele, niż nam się może wydawać... Zastępujemy pieczywo pszenne razowym, jemy więcej warzyw i owoców, staramy się ograniczać fast foody i słodycze :-) To na początek ;-) Ale trzeba pamiętać, że nie wolno wszystkiego sobie odmawiać - nikt na dłuższą metę tego nie wytrzyma i dotknie go coś w rodzaju 'napadu na lodówkę' (wielokrotnie to przechodziłam, więc wiem, co piszę ;-)). Dieta jednakże to połowa sukcesu, więcej zdziałamy ćwicząc, bo spalać tłuszcz to jedno, a modelować ciało - drugie ;-)

odchudzanie

13 kwi 2009 - 14:10:11

u mnie w szafie jest zel :) ja schudłam10 kg przy stosowaniu go , wiem dosc niewiarygodne ,ale prawdziwe :)

następna dyskusja:

Bio C.L.A. z zieloną herbatą