Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:24:05

W smaku to są okropne gluty, ale można zjęść łyżeczkę lnu i popić woda, na jedno wyjdzie:)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:25:22

Naprawdę jest bardzo zdrowy ja piję 2-3 razy w tygodniu,ale normalny nie mielony i nie łuskany.Fakt w smaku trochę obślizgły,ale słodkawy smak. Ale co się nie robi dla dobrego wyglądu i zdrowia.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:27:41

Taki normalny to się gotuje. Najlepiej pić na ciepło.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:29:50

Chyba niektórzy mylą. Natijack mówi pewnie o takim lnie w proszku,co mozna zrobic z wodą lub mlekiem. A inni pewnie myslą o wywarze kleikowatym z lnu. Jest roznica. To w proszku smakuje jak kaszka dla dzieci-ma dobry smak-z melkiem to w ogole nawet mozna powiedziec,że jest słodkie.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:30:51

ja tam stosuję tak jak jest w opisie, 2 3razy dziennie rozpuscic łyżeczkę w poł szklanki gorącej wody, dziewczyny nie jest nie dobry ,to w smaku jak płatki owsiane, coś ze zbożem związane więc na prawdę zadne świństwo.;!!!! co do schudnięcia, tak jak wcześniej napisałam, zawiera błonnik który pęcznieje w żołądku i nie odczuwa się tak głodu, najlepiej wypić z pól godzinki przed posiłkami, wtedy zawsze mniej zjecie obiadu czy tp.; a to juz dobrze.; trzeba jeszcze odczekać jakies 5min zeby troszkę zgęstniał jak taki żadki kisiel się robi i chlust do gardziołka, dla mnie to nawet smaczne, na prawdę, warto chociaż spróbować dziewczyny.; a dziele się tym z wami bo jestem kochana.;)))

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:33:20

Cytat
fliperka
Chyba niektórzy mylą. Natijack mówi pewnie o takim lnie w proszku,co mozna zrobic z wodą lub mlekiem. A inni pewnie myslą o wywarze kleikowatym z lnu. Jest roznica. To w proszku smakuje jak kaszka dla dzieci-ma dobry smak-z melkiem to w ogole nawet mozna powiedziec,że jest słodkie.
tak ja mówię o takim w proszku, bo po 1wsze nie trzeba się bawić z gotowaniem tak jak z tym nie mielonym,po prostu się zalewa gorącą wodą i tyle. a po drugie jest odtłuszczony..;;

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:34:40

a ja nie wiedziałam o tym i z chęcią spróbuje

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:37:44

POPIERAM :) i również Polecam !!!

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

09 kwi 2009 - 21:43:10

Zgadzam się len jest dobroczynnym a co najważniejsze naturalnym kosmetykiem dla odnowy i i ochrony skóry a także paznokci i włosów ponieważ zawiera w sobie olej lniany z dużą ilością NNKT, ALE NIE TYLKO POMOCNY JEST DLA URODY MA WŁAŚCIWOŚCI OCHRONNE DLA UKŁADU KRĄŻENIA, więc same korzyści wynikają z jego stosowania :)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

10 kwi 2009 - 10:22:47

Mam super przepisik na len! :)
1. Zalej ziarenka wrzątkiem i odstaw (jakieś pól h, przy nie mielonym a z mielonym to kilka minutek)
2. Jabłuszko bez ogryzka ;)
3. troszkę soku z cytryny
4. cynamon
Wszystko do blendera i mixuj :) pyyychota!
A jakie zdrowe!

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

10 kwi 2009 - 10:26:17

nie wiem czy cuda dziala ale moja mama to pila na woreczek zolciowy i jak widzialam jak to parzy i jak to pozniej wyglada pachnie itd. to myslalam ze wyjde z siebie ;| ;P

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

10 kwi 2009 - 10:26:52

a przy problemie z rogowaceniem okołomieszkowym okłady z siemia lnianego ;P

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

16 cze 2009 - 20:38:21

Cytat
anna6410
nic nowego, od wiekow o tym wiedzieli juz nasi prapradziadowie

ja nie wiedziałam :P dziękuję za radę ;)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

16 cze 2009 - 20:40:00

smak koszmarny bleeeeeeeee

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

16 cze 2009 - 20:42:10

w wiekszej ilości powoduje sklejanie sie jelit więc radziłabym uważać!

następna dyskusja:

odchudzanie