Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

29 minut temu

sprawdzony stomatolog

33 minut temu

sklep detailingowy

57 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 mar 2011 - 09:20:06

raczej nie bardzo smaczny , jesli któraś z Was spiewa to w tym moge polecic ja na "zdarte" gardlo :)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 mar 2011 - 09:21:07

to jest obrzydliwe i wygląda jak rzygi
ale nie umniejszam lnowi cech uzdrawiających

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 mar 2011 - 09:21:15

dziewczyny,mozna sobie zrobic z tego deserek ,boo to sie robi bardzo geste,taka zawiesina jakby galaretowata.ja do tego dodawalam banana i jakies inne owoce i jadlam jako deser i bylo pycha!!,zapychajace,smak..trudno okreslic raczej nie jest nie przyjemny. :)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 mar 2011 - 10:07:00

Rzeczywiście smakiem nie zachwyca, ale jako miłośniczka "domowych sposobów" pijam go wytrwale. :)Nie ma wielkiego szału ale mnie pomaga schudnąć :))))

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 mar 2011 - 10:14:33

mam pytanko czy taki w ziarenkach też może być ???

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

24 mar 2011 - 10:44:12

Dziewczyny a to możliwe że po ponad tygodniu codziennego picia lnu wyskoczyły mi niespodzianki na twarzy? Może jakoś mnie oczyszczał?

Nie wiedziałam czy to len na to wpłynął, ale i tak odstawiłam. Teraz chciałabym do niego wrócić, ale się obawiam powrotu pryszczy na buzi....

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

03 kwi 2011 - 22:24:16

Ja pije len od 4 dni i jak na razie nie widzę rezultatów, trzeba jeszcze troszkę poczekać. z sokiem malinowym pychota :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-03 22:24 przez pollllap.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

03 kwi 2011 - 22:29:17

Cytat
natijack
ja tam stosuję tak jak jest w opisie, 2 3razy dziennie rozpuscic łyżeczkę w poł szklanki gorącej wody, dziewczyny nie jest nie dobry ,to w smaku jak płatki owsiane, coś ze zbożem związane więc na prawdę zadne świństwo.;!!!! co do schudnięcia, tak jak wcześniej napisałam, zawiera błonnik który pęcznieje w żołądku i nie odczuwa się tak głodu, najlepiej wypić z pól godzinki przed posiłkami, wtedy zawsze mniej zjecie obiadu czy tp.; a to juz dobrze.; trzeba jeszcze odczekać jakies 5min zeby troszkę zgęstniał jak taki żadki kisiel się robi i chlust do gardziołka, dla mnie to nawet smaczne, na prawdę, warto chociaż spróbować dziewczyny.; a dziele się tym z wami bo jestem kochana.;)))

owszem jestes kochana;) dzieeeekuuuujeeee ;*:)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

03 kwi 2011 - 22:30:50

nareszcie jakiś użyteczny wątek. Muszę spróbować. A po jakim czasie widać efekt?

Cytat
lincia17
a smaczny? ;p jak smakuje?
jak kisiel bezsmakowy. Ale jak na mnie jak sie doda łyżeczkę miodu to nic strasznego sie nie stanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-03 22:32 przez puchuskubatek.

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

03 kwi 2011 - 22:32:42

ja tez polecam ja pije i daje synkowi na lepsza prace jelit moze w smaku nie najlepszy ale efekt jest najwazniejszy;)

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 1/5

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

03 kwi 2011 - 22:32:45

tez nie wiedzialam a spróbuje:D

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

03 kwi 2011 - 22:33:04

Cytat
natijack
Cytat
anna6410
nic nowego, od wiekow o tym wiedzieli juz nasi prapradziadowie
zapewne nic nowego ale zawsze warto przypomnieć, bo czemu nie.;??? nikomu to na pewno nie zaszkodzi a może wręcz przeciwnie- pomoże.;))
ja o tym nie wiedziałam i z chęcia spróbuje :)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

03 kwi 2011 - 22:36:08

moja mam to pije, ale nigdy nie zastanawiałam sie po co :D
może się skuszę ;p

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

03 kwi 2011 - 22:36:17

również spróbuję ;)

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!

17 maj 2011 - 19:58:51

Najlepiej smakuje z sokiem malinowym.
Żeby nie robiły się glutki to trzeba powoli zalewać wodą, a przy tym energicznie mieszać.

następna dyskusja:

W czym najlepiej biegać?