Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:22:20

Cytat
Wariotka1
Tolka
wracasz mi wiare w ludzi:)
ale uwazaj bo cie zaraz inne kobiety zjedzą...
niektore nie potrafia zrozumiec ze istnieje MILOSC taka prawdziwa
wypilam co nieco za zdrowie nas wszystkich nieszczeslie zakochanych i poplontanych w zyiu STO LAT

oj nie pierwszy watek w któym zostaje zjechana za to ze pisze co mysle (stad te 4 ostrzezenia) nie rusza mnie tylko poprostu zawsze mysle ze to co tak pisza zostały juz zdradzone i dlatego sie tak denerwują ( o teraz dopiero sie zacznie ) ehheh

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:26:34

Nie będe oceniać ...ale skoro weszłam już tutaj ...swoje przeczytałam to napisze tylko tyle .... Wstydziłabym się na Twoim miejscu... I jak juz robisz takie rzeczy to ku*rwa chociaz raz usiadz sama ze soba zastanow sie czego chcesz i zrob to bo chyba dorosła już jesteś ! I przede wszystkim nie pytaj sie kogos co masz zrobic Tylko samej sobie zadaj to pytanie!

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:28:18

Oj Tolciu teraz dostrzeglam twoje upomnienia heheh
no cos trzeba robic:D a ze akurat komus niepodoba sie twoj styl wypowiedzi to juz inna sprawa;/
wazne ze masz swoj styl:)

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:34:28

kamil nie walczył o was może byłaś tylko przelotnym romansem, nie niszcz rodziny jgo dziecku, ono nie jest niczemu winne, postaraj sie o nim zapomnieć i spróbuj pokochać męża przecież kiedys coś do niego czułaś, może wyjedzcie gdzies razem spróbujcie odbudowac wasze uczucie:)

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:39:06

Myślę że czas abyś podsumowała sobie wszystkie wypowiedzi .... nadal nie widzisz w sobie winy i to jest już żenujące

ale przyjdzie kryska Zło zawsze wraca Pamiętaj

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:42:11

dziwna sprawa,ale ja uwazam,ze powinnas zapomniec o Kamilu i pomyslec o swoim mezu. Kamil ma dziecko i zone i nie powinien psuc przyszłosci swojego dziecka. A ty wez sie w garsc i przypomij sobie jak naprawde kochasz swojego mężą

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:45:53

hello wiem ile jest w tym mojej winy..... nie robcie takiej znieczulicy ze mnie

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:52:21

I bardzo dobrze Ci tak Znalazla sie kolejna ktora niszczy rodzine a ten caly Kamil widac ze jest gowno warty Jak Ty bys sie czula gdyby Twoj maz i ojciec Twojego dziecka romansowal itp.z inna? Jesli byloby Ci dobrze to powodzenia zycze!!!! Zero litosci dla takich kobiet!!

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:52:59

A ja niekoniecznie wierzę w miłość Kamila. Wydaje mi się, że jemu z jakiegoś powodu jest "ciasno" w jego własnym związku i w ten sposób się dowartościowuje. A że o miłości plecie, no to co z tego. Wielu plecie, a chodzi własnymi ścieżkami, a my o tym nie wiemy.Gdyby wszystkie zdradzane wiedziały o wyskokach swoich mężów to rozwodów byłoby 2 razy tyle. Takich na prawdę idealnych związków jest niestety niewiele. Dziewczyno wracaj do męża /on, jak piszesz nie zasłużył na takie traktowanie/ i rozmawiaj z nim dużo, poproś żeby Ci pomógł wyjść z tej matni. Wnioskuję, że jest to mądry i dobry człowiek.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:55:12

ja bym zabiła ta ktora zblizylaby sie do pawla!!!
tak dobry z niego i madry czlowiek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 22:57 przez Wariotka1.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:59:31

Dla mnie jstes zimna S * * * A która rozwala zwiazki ! Zabiera dziecku ojca! Moje zdanie!

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:58:44

Cytat
Wariotka1
ja bym zabiła ta ktora zblizylaby sie do pawla!!!
tak dobry z niego i madry czlowiek

To się ciesz że żona się nie dowiedziała bo może zrobiła by to samo :)

grrrrrrr :P

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:59:51

Cytat
Wariotka1
ja bym zabiła ta ktora zblizylaby sie do pawla!!!

A widzisz.. Ja to bym rozszarpala na strzepy i rozbila leb o kraweznik tej, ktora by sie zblizyla do mojego mezczyzny i dziwie sie ze ta jego zona Cie nie dorwala chyba ze jest jakas nieogarnieta bo kazda wyczulona kobieta jest w stanie odkryc ze maz ja zdradza Zalezy jaki jest zwiazek miedzy nimi

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 22:59:52

tolka1984-czy Ty masz coś na sumieniu, czy tylko tak bezkarnie podjudzasz.
WAriotka1-wiesz ten nick pasuje, jak ulał do Ciebie. I co ja czytam.Zabiłabyś kobietę, która zbliżyłaby się do Twojego męża?. A skąd wiesz, na ile mężowi cierpliwości starczy.Jeśli Ty się na nim nie poznałaś, to pozna się inna i doceni.Zdziwisz się jak za czas jakiś dostaniesz pozew o rozwód.Licz się w końcu z ludzką wytrzymałością, bo możesz zostać sama i z kacem moralnym.
WAriotka1-wiesz ten nick pasuje, jak ulał do Ciebie. I co ja czytam.Zabiłabyś kobietę, która zbliżyłaby się do Twojego męża?. A skąd wiesz, na ile mężowi cierpliwości starczy.Jeśli Ty się na nim nie poznałaś, to pozna się inna i doceni.Zdziwisz się jak za czas jakiś dostaniesz pozew o rozwód.Licz się w końcu z ludzką wytrzymałością, bo możesz zostać sama i z kacem moralnym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 23:06 przez elka8555.

Życie w kłamstwie!

16 gru 2010 - 23:02:50

Dodkaa
a widzisz, sama napisalas ze zalezy jak jest zwiazek miedzy nimi.... zaden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\
to glupia i pusta lala!!!!

następna dyskusja:

czy jestem w ciąży? proszę pomóżcie, przeczytajcie :(