Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

moim zdaniem ciągle wierzysz, że on się zmieni... współczuje... taki związek nie jest dobry. ludzie nie zmieniają sie z dnia na dzień. musiał być jakiś powód. może ma nowych znajomych? którzy zachowują się podobnie... często tak bywa. jak moje poprzedniczki, myślę ze powinnaś zerwć z nim kontakt. może się otrząśnie i zmądrzeje jak zobaczy że Cie traci... a tak jest pewien, że bez wzgledu co by nie zrobil i tak do niego wrocisz.

Ciesze się że tak postąpiłaś dobrze zrobiłaś tak już powinnaś zrobić na samym początku ale widzę z opisu ze trochę ci lżej i tak trzymaj powodzenia

to ja moze z drugiej strony... od poniedzialku juz nie jestesmy razem.... wiem ze dowalilem ale nie mam gdzie pojsc czy komus o tym powiedziec. Nigdy nie chcialem jej skrzywdzic, bo w glebi serca kocham ja jak wariat, ale nawalilem. I to grubo! Sam siebie nie rozumiem. Dlaczego postepowalem tak jak postepowalem, dlaczego zle ja traktowalem, skoro rzekomo jest czy raczej byla najwazniejsza w moim zyciu. Tyle ze mna przeszla, tyle zniosla, a ja to poprostu sponiewieralem. A teraz juz chyba za pozno na odkrecenie. Chce rady na przyszlosc.

następna dyskusja:

rady na 1 seks