Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bol piersi a ciaza

07 gru 2010 - 18:58:14

hej dziewczyny:) jestem zalamana:( zrobilam dzis test z porannego moczu niestetyt wyszedl negatywnie:( powiedzcie czy moze byc za wczesnie?? dzis miala bol brzucha taki jak na okres:(a do okresu mam tydzien:(

bol piersi a ciaza

07 gru 2010 - 19:01:53

hmmm no to chyba bedzie ten okres...

bol piersi a ciaza

07 gru 2010 - 19:03:31

Cytat
foczka2007
hmmm no to chyba bedzie ten okres...


nie nie nie:( ja nie chce:( strasznie jestem zawiedziona:(

bol piersi a ciaza

07 gru 2010 - 19:22:39

Cytat
marysia1212
Cytat
foczka2007
hmmm no to chyba bedzie ten okres...


nie nie nie:( ja nie chce:( strasznie jestem zawiedziona:(







test to jeszcze za wcześniej..................miej nadzieje.......jak się teraz nie udało to próbuj po okresiee lub przed na pewno się uda

bol piersi a ciaza

07 gru 2010 - 19:28:39

mnie tez bolaly piersi jak zaszlam w ciaze ....zycze tylko powodzenia:)

bol piersi a ciaza

07 gru 2010 - 19:43:38

Cytat
blackxs
mnie tez bolaly piersi jak zaszlam w ciaze ....zycze tylko powodzenia:)

piersi mnie nadal bola,ale tez mnie zaczal dzis bolec tak jak na okres:( chyba tym razem sie nie udalo:(

bol piersi a ciaza

08 gru 2010 - 15:05:59

Ja mialam bolace piersi i wahania nastrojow jeszcze przed terminem spodziewanej miesiaczki. Okres mialam dostac 26 kwietnia, 19 kwietnia zrobilam test i wyszedl pozytywnie!! Dzisiaj jestem w 9 miesiacu ciazy. Nie ma reguly. Dodam, ze kreska na pierwszym tescie zrobionym wlasnie 19-ego byla dosc niewyrazna, wiec poczekaj do terminu spodziewanej miesiaczki. Chociaz intensywnosc tej kreski nie ma znaczenia, jesli sie pojawi JAKAKOLWIEK, jasna, czy ciemna, znaczy ze jestes w ciazy, ale pozniej jest wiecej hormonu w moczu i kreske po prostu widac lepiej. Co do siusiania, to wg mnie za wczesnie, mozesz miec parcie na mocz nieco pozniej, kiedy wzrosnie poziom hormonow.

bol piersi a ciaza

27 gru 2010 - 19:31:23

Na siłę szukasz objawów ciązy u siebie a to tak nie działa bo im bardziej się starasz tym gorzej wychodzi, ja miałam takie same objawy, czyli ból brzucha i piersi(widoczne żyłki i bol 3 tyg. przed okres co było u mnie dziwne) , często sikała i tak mi się ogórków chciało i co? dostałam okresu. Radze ci żebys sie nie nastawiała. Psychika kobiety płata figle.
A tak na marginesie to,że kobieta dostanie miesiączki nie wyklucza ciąży moja koleżanka normalnie krwawiła przez pierwsze 3 miesiące ciąży, co miesiąc miała okres i urodziła zdrowego synka. Trzeba tez brać kwas foliowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-27 21:41 przez aneta555.

następna dyskusja:

zakochana mężatka... co robić???