Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:36:34

Cytat
marysia1212
Cytat
foczka2007
zmierz sobie temp. na ciaze ma sie podwyższoną temp:) np 37,0 /37,2 st.

to sie sprawdza.


co do siusiu ... to przed okresem tez tak moze byc.

wystarczy ze zmierzysz sobie tempkę a bedzie wszystko jasne.

no to jutro rano zmierze temp.ale czytalam ze temp powinno sie mierzyc przynajmniej 2-3tyg i wtedy mozna powiedziec czy jest ciaza czy nie.
uhh juz sie nie moge doczekac kiedy zrobie test:) a to siusianie moze tez byc juz objawem??

teoretycznie tak... mona by powiedziec.. macica sie rozpulchnia i moze byc lekki nacisk na pęcherz ... -mozna to tak zinterpretować.
r_lukas

a mi wlasnie jakos papierochy nie wchodzily jak zaszłam:)

prawda jest taka ze mimo iż sa ogolne objawy /podstawowe to kazdy jest inny tak wiec wiadomo ze sa zawsze jakies dodatkowe wrażenia:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 22:38 przez foczka2007.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:37:49

ja już mam to za sobą 3 razy więc proponuje test ciążowy ale ja maiłam tak jak ty ból piersi > pozdrawiam

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:39:57

Cytat
foczka2007
Cytat
marysia1212
Cytat
foczka2007
zmierz sobie temp. na ciaze ma sie podwyższoną temp:) np 37,0 /37,2 st.

to sie sprawdza.


co do siusiu ... to przed okresem tez tak moze byc.

wystarczy ze zmierzysz sobie tempkę a bedzie wszystko jasne.

no to jutro rano zmierze temp.ale czytalam ze temp powinno sie mierzyc przynajmniej 2-3tyg i wtedy mozna powiedziec czy jest ciaza czy nie.
uhh juz sie nie moge doczekac kiedy zrobie test:) a to siusianie moze tez byc juz objawem??

teoretycznie tak... mona by powiedziec.. macica sie rozpulchnia i moze byc lekki nacisk na pęcherz ... -mozna to tak zinterpretować.
r_lukas

a mi wlasnie jakos papierochy nie wchodzily jak zaszłam:)

prawda jest taka ze mimo iż sa ogolne objawy /podstawowe to kazdy jest inny tak wiec wiadomo ze sa zawsze jakies dodatkowe wrażenia:)

czyli mialabym juz 2 objawy:) moze jednak sie udalo:) chcialabym:)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:40:56

Mnie tez strasznie cycki bolały, jakoś dwa tyg przed planowanym okresem tak mnie bolały że myślałam ze własnie go dostane, bo zawsze bolały mnie na okres:)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:42:44

Cytat
sylwia0216
Mnie tez strasznie cycki bolały, jakoś dwa tyg przed planowanym okresem tak mnie bolały że myślałam ze własnie go dostane, bo zawsze bolały mnie na okres:)

przed okresem tez mnie bola ae tylko dzien dwa no i tez brzuch.a teraz mnie juz od wczoraj bola a do okresu tydzien

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:46:57

Bardzo mozliwe, że jesteś w ciązy, czego życze Ci z całego serca !
Zrób teścik :)
Czy mnie bolały piersi? Tak, ale nie wiem od którego momentu ciąży, bo nie była planowana i nie wiedziałam że jest :)
Objawem też było częste siusianie, czemu towarzyszył ból. Wtedy myślałam, że to zapalenie pęcherza :)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:49:33

Cytat
maadlin
Bardzo mozliwe, że jesteś w ciązy, czego życze Ci z całego serca !
Zrób teścik :)
Czy mnie bolały piersi? Tak, ale nie wiem od którego momentu ciąży, bo nie była planowana i nie wiedziałam że jest :)
Objawem też było częste siusianie, czemu towarzyszył ból. Wtedy myślałam, że to zapalenie pęcherza :)

a czy nie za wczesnie na test?? wyjdzie juz wiarygodny??;p
a czy nie za wczesnie na test?? wyjdzie juz wiarygodny??;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 22:52 przez marysia1212.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:52:16

Cytat
marysia1212
Cytat
maadlin
Bardzo mozliwe, że jesteś w ciązy, czego życze Ci z całego serca !
Zrób teścik :)
Czy mnie bolały piersi? Tak, ale nie wiem od którego momentu ciąży, bo nie była planowana i nie wiedziałam że jest :)
Objawem też było częste siusianie, czemu towarzyszył ból. Wtedy myślałam, że to zapalenie pęcherza :)

a czy nie za wczesnie na test?? wyjdzie juz wiarygodny??;p

W 1 dniu miesiączki :)
A kiedy mogło dojść do zapłodnienia?

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:55:09

Cytat
maadlin
Cytat
marysia1212
Cytat
maadlin
Bardzo mozliwe, że jesteś w ciązy, czego życze Ci z całego serca !
Zrób teścik :)
Czy mnie bolały piersi? Tak, ale nie wiem od którego momentu ciąży, bo nie była planowana i nie wiedziałam że jest :)
Objawem też było częste siusianie, czemu towarzyszył ból. Wtedy myślałam, że to zapalenie pęcherza :)

a czy nie za wczesnie na test?? wyjdzie juz wiarygodny??;p

W 1 dniu miesiączki :)
A kiedy mogło dojść do zapłodnienia?

pierwszy stosunek byl 2 dni przed owulacja czyli 26 listopada czli 9 dni temu:)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:57:43

Hej test ciążowy wykrywa ciążę tuz po 7 dniach. Sadze, że mozesz zrobić test. Potem wybierz się do lekarza, on stwierdzi na 100 % :)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:59:54

Cytat
maadlin
Hej test ciążowy wykrywa ciążę tuz po 7 dniach. Sadze, że mozesz zrobić test. Potem wybierz się do lekarza, on stwierdzi na 100 % :)

a jak zrobie w poniedzialek i wyjdzie negatywny to co mam sobie juz nadziei nie robic?? czy moze poprostu bylo za wczesnie i zle wyszedl test.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:00:41

Myślę, że na test jeszcze za wcześnie. Test ciążowy "działa" na podstawie wykrywania gonadotropiny kosmówkowej, która wzrasta gdy jajo płodowe zagnieżdża się w błonie śluzowej macicy ;) Takie najczulsze testy wykrywają najwcześniej trzytygodniową ciążę, a więc proponuję jeszcze troszeczkę poczekać ;)
Co do bólu piersi, bardzo możliwe, że jest to pierwszy objaw ciąży ;) Każda kobieta jest inna i ciążę przechodzi inaczej ;)
Możesz powtórzyć test. Zdarza się, ze na początku ciąży stężenie beta hCG jest tak niskie, że test go jeszcze nie wykrył ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 23:02 przez Zojk_a.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:02:59

Cytat
Zojk_a
Myślę, że na test jeszcze za wcześnie. Test ciążowy "działa" na podstawie wykrywania gonadotropiny kosmówkowej, która wzrasta gdy jajo płodowe zagnieżdża się w błonie śluzowej macicy ;) Takie najczulsze testy wykrywają najwcześniej trzytygodniową ciążę, a więc proponuję jeszcze troszeczkę poczekać ;)
Co do bólu piersi, bardzo możliwe, że jest to pierwszy objaw ciąży ;) Każda kobieta jest inna i ciążę przechodzi inaczej ;)

dzieki czyli poczekam jeszcze do okresu mam nadzieje ze @ nie przyjdzie:) uhh nie wiem czy wytrzymam jeszcze tyle czasu w niepewnosci:(

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:03:17

Oczywiście możesz poczekać.. Ja bym zrobiła i nawet gdyby był negatywny to zrobiła za jakiś czas kolejny. Albo test przez krew beta HCG.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 23:04:17

Dasz radę :) czas szybko przeleci :)
W każdym razie życzę szczęśliwego rozwiązania :)

następna dyskusja:

1 dzień okresu?