Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:09:51

czesc dziewczyny.a wiec tak staramy sie z misiem o dzidziusia:)jednak narazie sie to nie udalo:( mam takie pytanie dotyczace piersi.bo od wczoraj odczuwam bol.czy jest to mozliwe ze to moze byc pierwszy objaw ciazy??dodam ze 15 listopada miala okres mam przewaznie regularny co 28 dni no waha sie +/- jeden dzien.12 grudnia mam dostac dopiero okres.czy nie jest za wczesnie na takie objawy?? i czy wogole moge jakies miec?? duzo czytalam na forum i sa podzielone opinie.wiec zwracam sie do tych ktore maja juz ciaze za soba i wiedza cos wiecej na ten temat:) pomozcie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-07 20:21 przez marysia1212.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:14:06

jestem teraz w drugiej ciąży i powiem Ci,że ja własnie po tym objawie podejrzewałam,że jestem przy nadzieji:)))ale każda kobieta ma inaczej,zrób sobie test poprostu:)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:17:19

Cytat
r_lukas
jestem teraz w drugiej ciąży i powiem Ci,że ja własnie po tym objawie podejrzewałam,że jestem przy nadzieji:)))ale każda kobieta ma inaczej,zrób sobie test poprostu:)

a po jakim czasie od stosunku mialas taki bol piersi?? zrobie test zrobie tylko mysle zeby jeszcze poczekac i zeby byl bardziej wiarygodny:)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:18:12

Ból piersi , raczej sutki są bardziej wrażliwe na każdy najmniejszy dotyk, ja tak miałam i dodam że miałam bardziej wyostrzony węch.
Powodzonka :-*

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:18:14

jak narazie to bardzo chcesz dziecka i organizm może sprawiać, że będziesz widziała wszelkie objawy ciąży. Nie denerwuj się, podejdźcie do tego spokojnie. A test zrób w 1 dzień spodziewanego okresu ;)

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:18:41

Cytat
frida_aa
Ból piersi , raczej sutki są bardziej wrażliwe na każdy najmniejszy dotyk, ja tak miałam i dodam że miałam bardziej wyostrzony węch.
Powodzonka :-*

ale po jakim czasie mialas bol piersi?

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:19:51

spoko tak mogą bolec na okres:) około tyg / przed bolą cycki:P ale... jest różnica między bólem 'na okres' a bolem 'na ciąże' :)

na okres- bol po bokach czasem mniej lub bardziej boli
na ciążę - bol dosc uporczywy nasilajacy sie w nocy ,nabrzmiały biust i co ciekawe do tego swędzą sutki:P lub bolą.

a prócz bólu cycków masz cos jeszcze innego? kontrolujesz np swoją temp.?
racja:) na ciąże ma sie wyostrzony węch....nagle zmieniają sie preferencje /gusta zapachowe i smakowe nawet!

brzuch tez boli ale tak dziwne... jakby skurcz w samym dole brzucha

jesli palisz to na ciąże cie odrzucać bedzie na bank.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 22:22 przez foczka2007.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:21:33

Cytat
foczka2007
spoko tak mogą bolec na okres:) około tyg / przed bolą cycki:P ale... jest różnica między bólem 'na okres' a bolem 'na ciąże' :)

na okres- bol po bokach czasem mniej lub bardziej boli
na ciążę - bol dosc uporczywy nasilajacy sie w nocy ,nabrzmiały biust i co ciekawe do tego swędzą sutki:P lub bolą.

a prócz bólu cycków masz cos jeszcze innego? kontrolujesz np swoją temp.?

no wydaje mi sie ze czesciej chodze wo lazienki siusiu,ale to chyba jeszcze za wczesnie na to.a temp nie mierze

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:24:17

ból piersi był u mnie pierwszym objawem świadczącym o tym ze jestem w ciąży wiec wszystko możliwe :-)
dodam ze przy drugiej ciąży tez mialam ten sam ostatni dzien miesiączki co ty i w sierpniu juz miałam dzidziusia w ramionach :D czego ci życze , pozdrawiam :*

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:24:36

zmierz sobie temp. na ciaze ma sie podwyższoną temp:) np 37,0 /37,2 st.

to sie sprawdza.


co do siusiu ... to przed okresem tez tak moze byc.

wystarczy ze zmierzysz sobie tempkę a bedzie wszystko jasne.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:25:34

po jakim czasie od stosunku nie jestem w stanie Ci napisać ale napewno jakiś tydzień przed kolejnym spodziewanym okresem:)i cały czas juz póżniej,teraz jestem w 5 miesiacu i nadal mnie bolą i rosną ale juz mniej niż na początku:)tylko,że ja jakoś za każdym razem jak tylko okres spóźniał mi się chociaż 1 dzień wiedziałam,że jestem w ciąży:)nie potrafię tego wytłumaczyć,ale poprostu to czułam i robiłam test tylko dla potwierdzenia:)

Cytat
foczka2007
spoko tak mogą bolec na okres:) około tyg / przed bolą cycki:P ale... jest różnica między bólem 'na okres' a bolem 'na ciąże' :)

na okres- bol po bokach czasem mniej lub bardziej boli
na ciążę - bol dosc uporczywy nasilajacy sie w nocy ,nabrzmiały biust i co ciekawe do tego swędzą sutki:P lub bolą.

a prócz bólu cycków masz cos jeszcze innego? kontrolujesz np swoją temp.?
racja:) na ciąże ma sie wyostrzony węch....nagle zmieniają sie preferencje /gusta zapachowe i smakowe nawet!

brzuch tez boli ale tak dziwne... jakby skurcz w samym dole brzucha

jesli palisz to na ciąże cie odrzucać bedzie na bank.
co do tych papierosów to kłóciłabym się ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 22:27 przez r_lukas.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:27:31

Cytat
_berserk5
ból piersi był u mnie pierwszym objawem świadczącym o tym ze jestem w ciąży wiec wszystko możliwe :-)
dodam ze przy drugiej ciąży tez mialam ten sam ostatni dzien miesiączki co ty i w sierpniu juz miałam dzidziusia w ramionach :D czego ci życze , pozdrawiam :*

listopad jest magiczy jakis:P ja 3 lata temu tez mialam ost. dzien okresu dokladnie 16 list. a w sierpniu 29 juz bylam mamą 4kilowego malego 'potworka' :D :P za 2lata szwagierka tak samo zaszla w ciąze:P

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:27:45

Cytat
foczka2007
zmierz sobie temp. na ciaze ma sie podwyższoną temp:) np 37,0 /37,2 st.

to sie sprawdza.


co do siusiu ... to przed okresem tez tak moze byc.

wystarczy ze zmierzysz sobie tempkę a bedzie wszystko jasne.

no to jutro rano zmierze temp.ale czytalam ze temp powinno sie mierzyc przynajmniej 2-3tyg i wtedy mozna powiedziec czy jest ciaza czy nie.
uhh juz sie nie moge doczekac kiedy zrobie test:) a to siusianie moze tez byc juz objawem??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 22:33 przez marysia1212.

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:32:15

Cytat
foczka2007
Cytat
_berserk5
ból piersi był u mnie pierwszym objawem świadczącym o tym ze jestem w ciąży wiec wszystko możliwe :-)
dodam ze przy drugiej ciąży tez mialam ten sam ostatni dzien miesiączki co ty i w sierpniu juz miałam dzidziusia w ramionach :D czego ci życze , pozdrawiam :*

listopad jest magiczy jakis:P ja 3 lata temu tez mialam ost. dzien okresu dokladnie 16 list. a w sierpniu 29 juz bylam mamą 4kilowego malego 'potworka' :D :P za 2lata szwagierka tak samo zaszla w ciąze:P

oj jest jest , też urodziłam ponad 4 kg "prezesika małego " :D heheh

bol piersi a ciaza

04 gru 2010 - 22:35:54

uhh juz sie nie moge doczekac kiedy zrobie test:) a to siusianie moze tez byc juz objawem??

następna dyskusja:

1 dzień okresu?