Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 17:44:42

hey Dziewczyny :) mam pytanie , miała któraś z was wybielane ząbki ?? Jaki efekt zadowolone jesteście ? Opłaca się ? Mam okazje wybielić za niedużą kwotę, bo akurat maja promocje , w porównaniu do innych gabinetów które również tym sie zajmują , ale nie wiem czy po prostu sie opłaca . Słyszałam o preparacie "Biała Perła" podobno rewelacyjny ... Czekam na wasze wypowiedzi ;)

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 17:47:04

ooo podbijam.

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 17:49:05

a za ile masz okazje wybielic? :) podbijam! :) tez chetnie sie dowiem :)

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 17:49:16

Ja wybielałam ostatnio blend-a-med paskami. Przeszywajacy ból.. efekt- malo widoczny. Jak teraz patrze na te paski to od samego widoku bola mnie zeby (moze to tylko w moim przypadku). :) Jelsi chodzi o biala perłe- nie probowalam, to nie wiem. Zamierzam tez kupic to zobaczymy :)

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 17:51:02

oprócz pasków polecam pasty firmy Crest. są świetne:)

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 17:53:14

ja wybielalam w gabinecie za 550 zl. efekt jest:D szczegolnie przy dziennym świetle widac ze sa naprawde biale. ale podobno szkliwo strasznie sie niszczy. ja tego nie odczulam ale co bedzie za pare lat nie wiem
dodam ze biala perla wybielila mi o 1 odcien tylko zęby



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 17:53 przez monnari16101.

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 17:54:29

Ja aktualnie używam pasków Blend-a-med whitestrips, jestem zadowolona, ale bardzo często przez nie mam przewrażliwione zęby, dlatego nie nadużywam, stosuję profilaktycznie, zeby utrzymać biel :) a co do tej pasty "Biała perła" to zaczęłam ją stosować i zobaczymy na efekty... ;)

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 17:57:50

biała perła nie tylko wybiela ale rowniez odbudouje mineralizacje zebow ja kupiłam za 56 lub 8 zł po dluzszym stosowaniu bola dziasła ale jak zrobisz dzien przerwy to przechodzi i mozna od nowa wybielac,pozatym jest tam taka szczeka sylikonowa ktora wkladasz do goracej wody a pozniej robisz odcisk zebow dajel tam ten zel i siedzisz z tym dogodziny tzn im dłużej tym lepiej

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 18:01:47

biała perła jest rewelacyjna, miałam ją rok temu i nadal mam świetny efekt, fakt faktem, na pudełku było napisane, że te wkłądki używać przez 30min, ja w nich spałam :p i po miesiącu używania - rewelacja. Preparat wcale nie jest drogi, a w porównaniu do wybielania w gabinecie to naprawdę opłaca się

Wybielanie zębów :)

04 gru 2010 - 18:29:04

Używam białą perłę i efekt jest:) super;) kosztuje koło 60 zł w opakowaniu są 3 wkładki silikonowe na zęby, strzykawka do nakładania żelu i 2 tubki żelu po 60 ml. Mi jedna starczyła na 1,5-2 miesiące. Zęby i dziąsła są lekko wrażliwe, ale to rpzechodzi.Polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Wybielanie zębów :)

12 gru 2010 - 11:37:40

ja miałam okazje wybielic za 550 zł , ale jednak tak jak pisałam wczesniej zdecydowałam sie na białą perłe , zęby mam strasznie wrażliwe tak mnie bola po tym ale jakoś wytrzymuje he ;p na noc zakładam bo niestety nie mam możliwosci stosowania 2-3 razy dziennie ze względu na prace ;) uzywam tydzien i narazie efektu brak . Zobaczymy jak bedzie dalej ;)

Wybielanie zębów :)

12 gru 2010 - 11:42:54

używam białej perły - żelu. Nie wiem, podobno efekty będą widoczne po kilku tygodniach. Na razie po 3 dniach nic nie widać

Wybielanie zębów :)

12 gru 2010 - 11:50:01

Ja też w tamtym roku mialam isc na zabieg ale ze troszke zal mi bylo pieniedzy postanowilam sprobowac bialej perly, od razu nie ma efektu ale po 2 tyg regularnego uzywania efekt przerosl moje oczekwiania, naprawde zeby bialutkie, tyle osob mi sie pytalo o nie:D Przez rok czasu oczywiscie efekt powoli zanika niestety:( dlatego od jutra zaczynam nowa kuracje prawie do świat:):)

Wybielanie zębów :)

12 gru 2010 - 11:55:07

biała perła naprawde super :) zarowno u mnie jak i u kolezani widac naprawde zadowalające efekty ;)

Wybielanie zębów :)

12 gru 2010 - 11:56:55

A której białej perły używacie? Bo widziałam na allegro kilka różnych i to w dość różnych cenach...

następna dyskusja:

bol piersi a ciaza