Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

rozwód

39 minut temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ABGYMNICK... !!

06 kwi 2009 - 22:00:30

http://www.allegro.pl/item601496247_abgymnic_motylek_z_tv_mango_teraz_okazja_60.html

Dziewczyny miałyscie moze to urządzenie? jakie są wasze opinie? dobre jest? chciałbym poznac wasze zdanie.

ABGYMNICK... !!

06 kwi 2009 - 22:08:35

moja koleżanka miała takiego motylka, bolał ja po tym brzuch. wyrzuciła pieniądze w błoto. chyba nie wierzysz że brzuch czy inne partie ciała będą pracować i spalać tłuszcz a Ty będziesz leżeć? nie wierz w cuda...

ABGYMNICK... !!

06 kwi 2009 - 22:09:36

Nie próbowałam osobiście, ale słyszałam ,że wszelkie urządzenia tego rodzaju są po prostu jedną wielką ściemą. Podobno wszystkie reklamy na ich temat kłamią.

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

ABGYMNICK... !!

06 kwi 2009 - 22:12:01

hmm pamiętasz taką jedna reklame na polsacie gdzie właśnie sprzedawali takie urządzenie? tzn podobne ;) więc mojego chłopaka siostra ma takie cos no i pożyczyłam sobie i powiem tak szczerze, że NIC nie daje ;)

ABGYMNICK... !!

06 kwi 2009 - 22:12:15

Kolezanka mi dala to i nic nie daje ;/ tak wogole to nawet nie wierzylam ze cos da ;P

ABGYMNICK... !!

06 kwi 2009 - 22:13:03

Cytat
anaskor1
moja koleżanka miała takiego motylka, bolał ja po tym brzuch. wyrzuciła pieniądze w błoto. chyba nie wierzysz że brzuch czy inne partie ciała będą pracować i spalać tłuszcz a Ty będziesz leżeć? nie wierz w cuda...

heh no własnie trochę uwierzyłam ;)

ABGYMNICK... !!

06 kwi 2009 - 22:13:57

ha pamiętam jakie to było drogie, gdzieś ok 200zł a teraz?? śmieszna cena!! do 5zł opuścili bo nikt nie kupuje...

ABGYMNICK... !!

06 kwi 2009 - 22:19:20

ojoj, a u mnie leżą dwa takie motylki w szafce już parę lat..i leżą i leżą..i leżą. Jeśli mam być szczera, to parę razy ich użyłam - polega to na tym, że kładziesz sie na pleckach i przylepiasz je do brzuszka - no i włączasz. I wszystko pięknie ładnie, ale to, co na początku wydaje się tylko lekkim kłuciem prądzików - po kwadransie staje się kłuciem niedowytrzymania, tak sakramencko i upierdliwie boli.. A przecież tłuszcz spala się po kwadransie dopiero - więc z godzine by pasowało tak leżeć...no i systematycznie stosować.. polecam tylko odważnym i wytrzymałym. z nadzieją, że to coś da...

następna dyskusja:

PIJCIE LEN MIELONY-CUDO.!!