Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z odhcyudzaniem sie :(

07 lis 2010 - 14:44:39

hej dziewczyny:) Od niedawna postanowiłam się odchodząc. Mam 160 wzrostu a ważne 57 kg , obecnie nosze rozmiar m/l ale wcześniej miałam S . chciałabym bardzo powrócić do wagi 51/52 kg ciężko mi jest schudnąć bo nawet nie mam czasu schudnąć. kilka miesięcy temu zrobiłam wielki błąd odchudzałam się nie trzymając żadnej diety porostu jadłam 2 kanapki dziennie jeden jogurt duży i jakieś owoce schudłam do wagi 49 kg a po dwóch tygodniach jak jadłam normalnie zaczęłam tyć bardzo szybko. obecnie chciałam wypróbować ta dietę proteinowa ale nie zamierzam do końca życia na niej być . wiec z tym tez nie wypali. a moze ktoras z was ma jakieś przepisy albo jakiś harmonogram np. na tydzień ile jest i co an śniadanie obiad kolacje , aby schudnąć chociaż z 6 kg.bardzo mi an tym zalezy . stosowalam wiele diet i jakos slabo mi to wychodzi bo gdy zaczne jes cos innego niz w diecie zaczynam tyc. :(:(:( z góry dziekuje!! a dotego dodam ze mam strszne boczki i grobe uda ... nie mam czasu nawet pocwiczyc bo mam inne zajecia , kiedys planowalam zapisac sie na fitness ale to tez nie wypalilo .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-07 14:46 przez DiamondDoll.

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:07:25

ja mam dookladnie to samo ;) to znaczy tez bym chciala tak z 6-7 kg schudnac, mysle ze najlepsze bedzie po prostu ograniczenie, czyli mozna jesc wszystko tylko w rozsadnych ilosciach wtedy po schudnieciu nie bedzie wielkiej roznicy w odzywianiu, a co za tym idzie (mam nadzieje) nie bedzie efektu jo-jo ;) wiem, wiem to brzmi totalnie banalnie xd bo wszedzie tak pisza a ja jakos nadal nie schudlam tyle ile bym chciala :P ale mam nadzieje ze tym razem mi sie uda, wkoncu mam motywacje - studniowka zapasem :DD

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:11:46

napisz do mnie na priv
mysle, ze mam dla Ciebie rozwiązanie

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:14:42

Ja tez bym chciala schudnac pare kilo, ale niestety zamilowanie do slodyczy mnie gubi :(

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:18:18

jeśli nie masz czasu na ćwiczenia (co wybacz, ale jest na pewno wymówką- no chyba, że masz trójkę dzieci, męża, psa i dwa etaty) , to raczej bym się za dietę nie brała, bo raczej nie ma sensu;]


bez silnej woli się nie schudnie niestety


ale jak coś spróbuj po prostu ograniczyć swoje normalne porcje o połowę;)

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:18:28

Mam to samo. Tez mam rozregulowany metabolizm przez wczesniejsze odchudzania i teraz od 5 lat nie moge schudnąć. Nawet ćwiczenia nie działaja na mnie. Na początku chudnę z 2kg a potem mimo że nadal dużo ćwicze waga stoi w miejscu. W żadne diety się już nie zamierzam bawić bo wcześniej czy później będe chciała znowu normalnie jeść i przytyje... Obecnie żeby utrzymac wagę tzn. ani nie tyc ani nie chudnąc jem 2200kcal i tak 3 razy w tygodniu ćwiczę i wiem że jakakolwiek dieta na dłuższą mete jeszcze bardziej rozwaliłaby mi metabolizm i bym jeszcze mniej mogła potem jeść. Wolę utrzymywać wszystko na takim poziomie jak jest. Ważysz podobnie do mnie i rozumiem cie że te kilka kg mniej by cię ucieszyło ale przeciez i tak nie jesteśmy grube więc myslę że szkoda żebyś sie męczyła:)

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:20:07

ja jestem na diecie proteinowej 6 dzień, jakoś sie trzymam, nie wiem dokładnie ile schudłam planuję wejść na wagę dopiero w poniedziałek ale po ciuchach widzę że coś tam juz mi spadło. Ta dieta nie jest taka tragiczna mozna wytrzymac:) Jak chcesz bliższych informacji to pisz do mnie na priv albo poszukaj w necie.

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:21:07

hehe .
ja akurat mam dobra wage .
ale moja mama , schudla bardzo duzo(chyba) 20 kg , w 2 msc :)
widac po niej od razu :))
kak cos to pisac na pw :)

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:25:05

Hmm...myślę że ciężko będzie Ci schudnąć samą dietą, bez ćwiczeń, tym bardziej że ty potrzebujesz raczej zmiany nawyków żywieniowych, a nie diety, gdzie po skończeniu wrócisz do dawnych nawyków.
Może zrób tak, że zamiast diety ustal sobie produkty niskokaloryczne, zdrowe i szybkie i z nich wybieraj ;)
No i jedz mało, ale regularnie.
A ruch...może więcej chodź, ćwicz w domu...będzie Ci łatwiej.

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:26:33

nie zaczynaj stosowac diety proteinowej bo jest strasznie męcząca, co z tego ze chudnie sie na niej szybo ale zdrowie jest ważniejsze niż szybka skuteczność odchudzania.
lepiej odchudzac sie wolno i z głową. nie wiem czy próbowałaś ale spróbuj nie jeść: słodyczy(cukierki, ciastka, ciasta,batony), makaronu, chleba i ziemniaków.
wiem ze tak jest trudno się odzywiać bo trudno zjeść coś bez tych produktów ale chociaż spróbuj.
Nie przejadaj się i dodaj więcej ruchu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-13 16:27 przez monika07994.

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:32:03

ja mam 160cm wzrostu i waze 49/50kg i teraz chce schudnac strasznie przytyl mi brzuszek ostatnio oponka jak sie patrzy:) a do grudnia musze to wszystko zrzucic i nie wiem jak
no wiadomo ze cwiczenia najlepsze. chcialabym ale wlasnie u mnie maskryczny brak czasu musze wstac o 4 rano wiec nawet jak bym miala te pol godziny wczesniej wstawac to nie da rady i tak ledwo sie zwlekam.. caly dzien mam zajety bo najpierw w pracy a potem od razu do szkoly do domu juz nie wracam tylko prosto jade autobusem na zajecia ze szkoly wracam to jest ok 22 zamin dojade z druiego konca miasta dwoma autobusami nie mam sily sie nawet wykapac czasem a gdzie tu cwiczyc jeszcze kurcze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-13 16:37 przez kasiunia_love19.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:33:27

ja mam doba diete CWICZYC CZIWCZYC CWICZYC ... na diete też trzeba miec czas bo trzeba jest o odpowiednich godzinach jeśli masz czas na to to i na cwiczenia go znajdziesz :D a poza tym ja w diety cud nie wierzę cwiczenia jednak są najskuteczniejsze i najtrwalsze a przede wszystkim najzdrowsze. Cwiczyc mozna wszedzie na siłowni w domu przed tv z dziecmi z meżem ... wiec dla mnie żadna wymówka z brakiem czasu

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:33:50

też mam 160 cm i 57kg, a nosze s/m, tylko dół l.... chcę schudnąć, ale niestety przez szkołę nie mam czasu na ćwiczenia ;/ poza tym wydaje mi się, że odchudzanie się na zimę (czyt. przed świętami :)) jest bez sensu
proponuję zrezygnować ze słodyczy, chipsów i alkoholu (ja nie mam zbyt silnej woli, więc u mnie to nie wypaliło, ale to chyba najlepsze rozwiązanie)

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:38:48

ale ze cwiczenia dzialaja to prawda bo jak nie pracowalam to cwiczylam codzinnie i cudny mialam brzuszek

problem z odhcyudzaniem sie :(

13 lis 2010 - 16:39:08

ja schudłam 16kg nie stosując żadnych diet.... poprostu jadłam z głową i ćwiczyłam, nie katowałam się głodówkami czy ostrymi dietami, których ściśle się trzeba trzymać, wprowadziłam swój system odchudzania. Zaczęłam zdrowo jeść, weszły mi dobre nawyki w krew :D i waga się nie podnosi :P

następna dyskusja:

smutno mi:( musze sie wygadac:(