Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

40 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:33:57

hmm <myśli> zajsc w ciaże ? :D opuźni sie tak na dobre 9 miesiecy a tak serio, najlepiej udac sie do ginekologa tylko jakiegos ludzkiego, faktycznie mozna to "ustawic" za pomoca tabletek a podejscie ze oraganizm kobiety nie jest zabawka itd . to raczej nieco przestarzaly poglad . Mam nadzieje ze jestes na tyle rozsadna ze nie masz zamiaru robic tego co miesiac sylwester jest raz w roku wiec jezeli planujesz cos a ten dzien i okres moze zniszczyc ci dobra zabawe warto to przemyslec faktycznie :) Ja cale szczesie nie mam jakis obfitych krwawien wiec mi nic nie przeszodzi w dobrej zabawie ale nie bylo tak zawsze pamietam czasy gdy tylko myslalam o tym czy juz nalezy isc do lazienki czy jeszcze nie, nie odwazylabym sie zalozyc sukienki w takim momencie wiec prosze nie potepiajcie autorki postu !!! Niech ma dziewczyna cos od zycia.
A jesli chodzi o zdrowie medycyna postepuje i jesli chodzi o kontrolowanie plodnosci przez kobiety to tak naprawde zaczelo sie wszystko rozwiajac jakies 20 lat temu ( kiedy upadl komunizm hahaha - ale serio tak jest) , przyjeto wreszcie do swiadomosci ze kobiety maja prawo do kontrolowania swojego ciała i dbania o swoje poczucie bezpieczenstwa. Z miesiaca na miesiac jak nie z dnia na dzien pojaiwaja sie coraz to nowsze i lepsze srodki kontroli plodnosci wiec jesli rok temu ktos wam to odradzil to zapytajcie sie czy teraz tez tak bedzie !

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:40:57

Cytat
Carmesi
nie bierzcie tak tabletek anty! ginekolog mi dosyć jasno powiedział, że od tego można dostać guzów i cholera wie czego jeszcze~!

Normalnie średniowiecze... :/

Jeżeli chodzi o przesunięcie okresu to tylko tabletki.

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:42:19

tylko na sylwestra to potrzebuje
a czy są tu kobiety, które brały anty i po przestaniu ich brania nie mogły zajść w ciąże
pierwszy raz w życiu będę brać anty a po przestaniu nie chciałabym mieć problemów z płodnością, bo dzieci to najpiękniejsze co nam się w życiu może zdarzyć :)

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:45:33

Cytat
MadziulaG
Cytat
Carmesi
nie bierzcie tak tabletek anty! ginekolog mi dosyć jasno powiedział, że od tego można dostać guzów i cholera wie czego jeszcze~!

Normalnie średniowiecze... :/

Jeżeli chodzi o przesunięcie okresu to tylko tabletki.

nie średniowiecze, ale mam na własnym przykładzie niestety, że zdrowe to to nie jest :P

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:46:38

nie wiem czy luteina nie opozni..

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:47:28

Cytat
nikitauma
tylko na sylwestra to potrzebuje
a czy są tu kobiety, które brały anty i po przestaniu ich brania nie mogły zajść w ciąże
pierwszy raz w życiu będę brać anty a po przestaniu nie chciałabym mieć problemów z płodnością, bo dzieci to najpiękniejsze co nam się w życiu może zdarzyć :)

Tabletki antykoncepcyjne nie mają takiego działania - nie zostało to potwierdzone naukowo. To kolejna bajka... ale jeżeli chcesz brać tabletki tylko przez miesiąc albo dwa to nie radzę. Tylko sobie narobisz "bałaganu" w organizmie.

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:49:35

moja kumpela powtarzała : nie bede mieć dziś okresu.
I tak cały dzień ;d
dostała 3 dni później ;d

haha ;d

ale to żaden sposób;)

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:49:54

jedynie tabletki a z takich naturalnych to o pare dni może opóźnić stres itd:) a jeśli chcesz mieć wcześniej to bierz gorące kąpiele, alkohol:) ale nie gwarantuje

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 14:12:25

Cytat
gerda1218
Cytat
agastra
Cytat
gerda1218
organizm kobiety to nie jest zabawka.że sobie włanczasz i wyłanczasz kiedy chcesz.tabletki anty pomogą zgadza się ale mogą również zaszkodzić.moim zdaniem albo się pogodzisz z tym że dostaniesz wtedy okres albo nie jedź.dla mnie proste.a jak ty zrobisz to decyzja należy do ciebie.

włanczasz i wyłanczasz?;/

czy taka ważna jest tu pisowania?dziewczyna pyta o radę to odpowiadam.denerwuje mnie że większość zwraca uwagę na takie detale jak wątek jest o czym innym.

skoro pytasz to zechcę odpowiedzieć - jest to "miejsce" publiczne, a Twoja wypowiedź jest ogólnie dostępna, to już nie jest gadu-gadu i Twoja wypowiedź świadczy o Twoim poziomie, niestety jeśli popełnia się takie błędy ort. to z domysłu jesteś brana za głupszą niż mądrzejszą, przecież tu, w okienku pisania podkreśla się wyraz błędny, czy to takie trudne zobaczyć ten czerwony szlaczek, kliknąć prawym przyciskiem myszy i poprawić ?


Cytat
Carmesi
Cytat
6MoNi9
Cytat
Carmesi
nie bierzcie tak tabletek anty! ginekolog mi dosyć jasno powiedział, że od tego można dostać guzów i cholera wie czego jeszcze~!

nie można wrzucać wszystkich anty do jednego worka, jest to medycyna cały czas postępująca
nie rozumiem takich nawołwyaczek, jest to bardzo wygodna metoda, ja osobiście żadnej innej bym nie dała rady stosować


mi też wypada okres na sylwestra już 3 rok z rzędu i właśnie przedłużyłam sobie brak okresu następnym właśnie op. pigułek
i nie będę mieć w sylwka :)
nie ma innej metody

kochana sama biorę trzecie tabletki anty, bo musiałam zmieniać. Nie jestem ich przeciwniczką, bo dla mnie to jest wygodne. Zielona w tej kwestii też nie jestem, więc mi akurat nie przegadasz :P

trzecie, hmm to ja piąte a nadal zostaję przy swoim zdaniu, poza tym nie chcę nic przegadywać :) ale zielona też nie jestem

Jak opóżnić okres?

08 lis 2010 - 09:10:31

ze anty maja szkodzic to jest jakas bzdura... jakos tylke milionow kobiet bierze i poki co nic nie wzkazuje na to by komus zaszkodzily (no chyba ze sa jakies efekty uboczne-wtedy trzeba zmienic). moim zdaniem tabl.dobrze przyjmowane przynosza same dobre rzeczy, a tylko ktos kto sie nie zna moze powiedziec ze szkodza.

przesunac okres mozna wlasnie tylko przez tabl.przesunac jak juz napisano. oczywiscie nie mozna tego robic nagminnie;)

następna dyskusja:

problem z odhcyudzaniem sie :(