Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

15 minut temu

kosmetyki samochodowe

59 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:09:14

cześć dziewczyny mam taki problem na sylwestra planuje wyjazd na kilka dni niestety w te dni akurat wypadnie mi okres chciałabym się Was poradzić o skuteczną metodę żeby go opóźnić o np kilka dni lub do następnego cyklu Z góry dzięki za odpowiedz :)

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:11:39

tabletki anty tylko i wyłacznie

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:13:04

Brak metod. Jedynie tabletki

zweryfikowana
Posty: 937
Ostrzeżenia: 1/5

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:13:38

tabletki antykoncepcyjne, ale tylko pod kontrolą ginekologa :]

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:15:28

nie bierzcie tak tabletek anty! ginekolog mi dosyć jasno powiedział, że od tego można dostać guzów i cholera wie czego jeszcze~!

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:18:21

organizm kobiety to nie jest zabawka.że sobie włanczasz i wyłanczasz kiedy chcesz.tabletki anty pomogą zgadza się ale mogą również zaszkodzić.moim zdaniem albo się pogodzisz z tym że dostaniesz wtedy okres albo nie jedź.dla mnie proste.a jak ty zrobisz to decyzja należy do ciebie.

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:20:20

Cytat
Carmesi
nie bierzcie tak tabletek anty! ginekolog mi dosyć jasno powiedział, że od tego można dostać guzów i cholera wie czego jeszcze~!

nie można wrzucać wszystkich anty do jednego worka, jest to medycyna cały czas postępująca
nie rozumiem takich nawołwyaczek, jest to bardzo wygodna metoda, ja osobiście żadnej innej bym nie dała rady stosować


mi też wypada okres na sylwestra już 3 rok z rzędu i właśnie przedłużyłam sobie brak okresu następnym właśnie op. pigułek
i nie będę mieć w sylwka :)
nie ma innej metody



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-07 13:21 przez 6MoNi9.

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:22:23

Cytat
gerda1218
organizm kobiety to nie jest zabawka.że sobie włanczasz i wyłanczasz kiedy chcesz.tabletki anty pomogą zgadza się ale mogą również zaszkodzić.moim zdaniem albo się pogodzisz z tym że dostaniesz wtedy okres albo nie jedź.dla mnie proste.a jak ty zrobisz to decyzja należy do ciebie.

włanczasz i wyłanczasz?;/

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:23:36

witam na mnie osobiscie super działa woda z kiszonych ogórków, serio, pije dzien przed planowanym okresem, jestem w stanie przesunac o dwa dni póxniej, ale musisz to sprawdzic sama, najlepiej wczesniej, ja niestety nie moge brac żadnych hormonów

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:24:27
zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:26:36

Cytat
agastra
Cytat
gerda1218
organizm kobiety to nie jest zabawka.że sobie włanczasz i wyłanczasz kiedy chcesz.tabletki anty pomogą zgadza się ale mogą również zaszkodzić.moim zdaniem albo się pogodzisz z tym że dostaniesz wtedy okres albo nie jedź.dla mnie proste.a jak ty zrobisz to decyzja należy do ciebie.

włanczasz i wyłanczasz?;/

czy taka ważna jest tu pisowania?dziewczyna pyta o radę to odpowiadam.denerwuje mnie że większość zwraca uwagę na takie detale jak wątek jest o czym innym.

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:27:38

Jeżeli już musisz to tabletki anty Ci pomogą POZDRAWIAM

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:28:40

dziękuję wszystkim za rady :)

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:30:29

Cytat
6MoNi9
Cytat
Carmesi
nie bierzcie tak tabletek anty! ginekolog mi dosyć jasno powiedział, że od tego można dostać guzów i cholera wie czego jeszcze~!

nie można wrzucać wszystkich anty do jednego worka, jest to medycyna cały czas postępująca
nie rozumiem takich nawołwyaczek, jest to bardzo wygodna metoda, ja osobiście żadnej innej bym nie dała rady stosować


mi też wypada okres na sylwestra już 3 rok z rzędu i właśnie przedłużyłam sobie brak okresu następnym właśnie op. pigułek
i nie będę mieć w sylwka :)
nie ma innej metody

kochana sama biorę trzecie tabletki anty, bo musiałam zmieniać. Nie jestem ich przeciwniczką, bo dla mnie to jest wygodne. Zielona w tej kwestii też nie jestem, więc mi akurat nie przegadasz :P

Jak opóżnić okres?

07 lis 2010 - 13:31:14

tabletki anty są dobrym rozwiązaniem, mogą ci zaszkodzić tylko wtedy gdy zechcesz przez rok albo i więcej nie mieć miesiączki, ale jeśli chodzi o przesunięcie o kilka dni to jak najbardziej mogą być ;)

następna dyskusja:

tabletki antykoncepcyjne- 1 opakowanie